بانک اول
یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰ 17 October2021

فروش فروش فوری و اقساطی جک S5 دو لیتری توربو – خرداد ۱۴۰۰

بانک اول - شرکت کرمان موتور در شرایط فروش فوری و اقساطی جک S5 دو لیتری توربو افزایش قیمت چند میلیون تومانی را اعمال کرده است.

به اشتراک بگذارید:

۰۵ خرداد ۱۴۰۰  خبر ۱ دیدگاه

به گزارش بانک اول  شرکت کرمان موتور به تازگی شرایط فروش فوری و اقساطی جک S5 اتوماتیک دو لیتری توربو شارژر را اعلام کرده و در این طرح فروش، قیمت این کراس اوور مونتاژی را نسبت به گذشته افزایش داده است.

 در بخشنامه های فروش قبلی جک S5 اتوماتیک دو لیتری توربو، قیمت این کراس اوور ۶۸۰ میلیون تومان اعلام شده بود. اما حالا کرمان موتور در شرایط فروش جدید بهای این محصول را ۷۲۰ میلیون تومان در نظر گرفته است. با وجود چنین قیمتی برای S5 دو لیتری توربو، احتمال آن بسیار است که جک S5 فیس لیفت با قیمتی فراتر از ۷۵۰ میلیون تومان به بازار بیاید.

کرمان موتور در طرح فروش فوری و اقساطی S5 دو لیتری، موعد تحویل را ۴۵ روز کاری اعلام کرده و ۵۰ درصد بهای خودرو را تسهیلات می دهد. مشتریان باید برای استفاده از این شرایط فروش، مبلغ ۳۶۰ میلیون تومان را بپردازند و طی ۱۲ یا ۲۴ ماه بازپرداخت تسهیلات لیزینگ خودرومهر آسا را انجام دهند. در فروش اقساطی ۱۲ ماهه نرخ تسهیلات ۱۸ درصد است و در شرایط ۲۴ ماهه، این عدد ۲۱ درصد تعیین شده است. همچنین به ازای هر سه ماه، یک چک از مشتریان دریافت می شود.

امتیاز کاربران:
نظرات کاربران
نظر بدهید

رضا رشیدی پنج شنبه ۶ خرداد ۱۴۰۰ - ۶:۰۸

۰

بذار دیگنیتی بهمن موتور بیاد تو خیابون کسی به جک دیگه نگاه هم نمیندازه چه برسه ۷۵۰ تومن برای این بیریخت بپردازه حالا هی قیمت رو ببر بالا ببین میتونی بفروشی

بانک اول در تلگرام
بانک اول در اینستاگرام
logo-samandehi