بانک اول
شنبه ۱۳ آذر۱۴۰۰ 4 December2021

وام ۵۰ میلیونی قرض الحسنه بانک مهر ایران را چطور یک ماهه بگیریم؟

بانک اول - مبلغ وام های قرض الحسنه در سال ۹۹ – به جز استثناهایی مثل وام‌ازدواج – ۳۰ میلیون تومان تعیین شده بود و تا ابلاغ جدید بانک مرکزی این سقف به قوت خود باقیست اما با شرایطی می توان وام ۵۰ میلیونی قرض الحسنه از بانک مهر ایران دریافت کرد.

به اشتراک بگذارید:

۰۷ خرداد ۱۴۰۰  خبر ۶ دیدگاه

به گزارش بانک اول، اجرای امر خطیر پرداخت وام‌قرض الحسنه در نظام بانکی ایران چندان در اولویت نیست و بسیاری از نیازمندان به سختی می توانند از بانک ها تسهیلات بدون سود دریافت کنند اما در میان خیل بانک های دولتی و خصوصی، دو بانک یعنی بانک قرض الحسنه مهر ایران و بانک قرض الحسنه رسالت تمرکز خود را به ارائه وام‌های قرض الحسنه قرار داده اند.

بانک قرض الحسنه مهر ایران از سال ۱۳۸۶ فعالیت خود را آغاز کرده و با بیش از ۵۲۰ شعبه در تهران و شهرستان های سراسر کشور خدمت رسانی در سنت نیکوی قرض الحسنه را به اجرا درآورده است.

بانک قرض الحسنه مهر ایران وام‌های بدون سود متنوعی به متقاضیان – از مردم عادی گرفته تا صاحبان کسب وکار – پرداخت می کند که با مراجعه به سایت این بانک می توان از جزئیات آن آگاه شد اما آنچه بیش از هر تسهیلات دیگری نام بانک قرض الحسنه مهر ایران را سر زبان ها انداخته ، وام ۳۰ میلیون تومانی این بانک است.

از وام ۳۰ میلیونی به وام ۵۰ میلیونی

شرایط دریافت تسهیلات ۳۰ میلیون تومانی بانک قرض الحسنه مهر ایران برای اغلب متقاضیان وام های قرض الحسنه آشناست و در این مطلب به آن نمی پردازیم بلکه آنچه در این گزارش مدنظر قرار دارد وام ۵۰ میلیونی قرض الحسنه این بانک است.

اغلب متقاضیان وام‌های قرض‌الحسنه تصور می کنند سقف – حداکثر – میزان وامی که می توانند از بانک مهر ایران دریافت کنند ۳۰ میلیون تومان است اما این بانک با اجرای طرحی تحت عنوان طرح حمایتی فرد حقیقی و با لحاظ کردن شرایطی سقف وام‌های قرض الحسنه خود را به ۵۰ میلیون تومان افزایش داده است.

 

شرایط دریافت وام ۵۰ میلیونی

 

شرایط دریافت وام ۵۰ میلیونی بانک قرض الحسنه مهر ایران به این صورت است که فرد متقاضی، تا سقف ۲۵ میلیون تومان به مدت یک ماه در بانک ودیعه گذاری می کند و بانک نیز تا سقف ۵۰ میلیون تومان به متقاضی وام قرض الحسنه پرداخت می‌کند که ۲۵ میلیون تومان از این مبلغ از محل اندوخته های موجود در صندوق اجتماعی هر شعبه تامین می شود. کارمزد این تسهیلات ۴ درصد بوده و تا اقساط آن تا۳۶ ماه قابل تقسیط است.

بر اساس توضیحات بانک قرض الحسنه مهر ایران در وبسایت این بانک، طرح حمایتی فرد حقیقی برای متقاضیانی طراحی شده که خواستار بهره مندی از تسهيلات قرض الحسنه این بانک در کمترین زمان ممکن باشند.

شایان ذکر است در حالت عادی، متقاضیان برای استفاده از تسهيلات قرض الحسنه بانک مهر ایران ، ملزم به كسب ميانگين با حداقل كاركرد ۳ ماهه حساب هستند اما در طرح حمایتی فرد حقیقی، افرادی نیاز فوری به وام دارند و فرصت ايجاد ميانگين را ندارند، می توانند با افزايش مبلغ موجودی در دسترس خود، وام ۵۰ میلیونی را با ودیعه گذاری یک ماهه ، دریافت کنند.

امتیاز کاربران:
نظرات کاربران
نظر بدهید

بانوی ایرانی نقطه چین چهار شنبه ۱۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۳:۱۹

۰

من همسرم کارمند رسمی بانکه،۱۹ سال سابقه کار داره، نه چک برگشتی داره، نه معوقه بانکی، در کل هیچ مشکلی نداره، مستاجریم و برای تمدید اجاره نامه با شرایط فعلی کشور امکان افزایش رهن رو نداریم، ۶۰ تومن وام لازم داربم که بزاریم رو پیش خونه تا بتونیم ی واحد کوچکتر اجاره کنیم، چک بخوان میتونیم بدیم، ضامن کارمند و کسر از حقوق هم مشکل نداریم، ولی هر جا مراجعه می کنیم با سنگ اندازی کارمون رو راه نمیندازن، خدایا ملت فکر می کنند کارمند بانک وضعش توپه این سرمایه ها رو به کی وام میدن اینا؟ آبرومونو خودت بخر

Ozeir Ch دوشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۸

۰

۲۵میلیون خودمون رو کی پس میدن بعد تمام شدن اقساط؟

رضا جلالی یکشنبه ۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۶:۴۸

۰

۲۵میلیون سپرده بدون سود ۵۰میلیون باسود یعنی ۲۵میلیونی که از طرف میگیرن واقعا قرض‌الحسنه میگیرن بدون سود.۵۰میلیون که میدن باسود فقط اسمش قرض‌الحسنه است برای فریب مردم .از۲۵میلیونپولیکه از سپردهگذار می‌گیرند وهمونوباضافه ۲۵ میلیون میدن وسود ۵۰ میلیون میگیرن یعنی از سپرده خوده سپرده گذارهم بی وجدانها سود میگیرن اینها کین دیگه بابا.شما ببنید تو دنیا کدام بانک اینکارو انجام میده پول طرف بخودش بده وازش سود بگیره منتم سرش بزاره

مجید شنبه ۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۴

۰

، من کولر گازیم سوخت ، کمیته امداد فرستادم بانک قرض الحسنه مهر شعبه خیابان امام، دزفول،واسه وام ۵ میلیونی کمک هزینه خرید کولر، ولی چنان واسه ضامن اذیتم کردن ، دو ضامن میخواستن، تو روستام با بانک ۴۰ کیلومتر راهم بود ، خیلی برو بیا و هزینه کردم ، آخرش وام بهم ندادن، تو دمای بالای ۵۰ درجه خوزستان کولر آبی دسته دوم خریدم ، ه😥

maryam Sohrabi شنبه ۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۲:۵۶

۰

خوب یکی نیست ب اینهابگه من وامثال من که جیبمون خالیه 25میلیون ازکجابیاریم سه ماه بخوابونیم خوب اگه این پولوداشتیم که دیگه نیازب وام نداشتیم

علی زمانی جمعه ۷ خرداد ۱۴۰۰ - ۵:۰۰

۰

میری وام بگیری دوتاضامن کارمندوچک یه بازاری میخاد،بنظرتون این انصافه این بانکداری اسلامی هستش......

بانک اول در تلگرام
بانک اول در اینستاگرام
logo-samandehi