بانک اول
دوشنبه ۴ بهمن ۱۴۰۰ 24 January2022

وام مسکن ۲۰۰ میلیونی بانک ملی با اقساط ۱۲ ساله را چگونه بگیریم؟

بانک اول - سقف وام مسکن در طرح ویژه مسکن بانک ملی در تهران به ۱۰۰ میلیون تومان رسیده و برای زوج‌ها سقف این وام ۲۰۰ میلیون تومان است. وام مذکور در کلانشهرها و شهرهای بالای ۲۰۰ هزار نفر ۸۰ میلیون و در سایر شهرها ۶۰ میلیون است اما این وام را چگونه باید دریافت کرد؟

به اشتراک بگذارید:

۱۱ خرداد ۱۴۰۰  خبر ۲ دیدگاه

به گزارش بانک اول، مسئولان بانک ملی ایران اظهار کرده اند که طرح تسهیلات ویژه مسکن این بانک با استقبال خوبی مواجه شده و مشتریان این بانک تاکنون حدود  ۵ هزار میلیارد تومان در طرح سپرده گذاری کرده اند . معنی این سخن آن است که این تسهیلات اکنون یک پشتوانه عظیم ۵ هزار میلیارد تومانی دارد.

در تازه ترین تحول دکتر محمد رضا حسین زاده مدیرعامل بانک ملی ایران اظهار کرده است: طبق دستورالعمل جدید مصوب بانک ملی ایران، سقف تسهیلات انفرادی طرح ویژه مسکن بانک ملی ایران در کلانشهر تهران به یک میلیارد ریال – ۱۰۰ میلیون تومان – رسیده است.

این رقم در مراکز استان ها و شهرهای بالای ۲۰۰ هزار نفر جمعیت ۸۰۰ میلیون ریال – ۸۰ میلیون تومان – و در سایر مناطق شهری ۶۰۰ میلیون ریال – ۶۰ میلیون تومان – است. نکته مهم این که این وام ها برای زوجین به میزان دو برابر قابل پرداخت است.

 

نرخ سود تسهیلات ۱۷ و نیم درصد و مدت زمان بازپرداخت حداکثر ۱۲ سال است

این طرح در ۳ مدل به مشتریان بانک ملی ارائه شده است که بر اساس طرح اول مشتری باید مبلغ ۱۶ میلیون تومان به مدت یک ماه در بانک ملی با سود ۱۰ درصد سپرده کند. در طرح دوم حداقل مدت سپرده گذاری سه ماه و مبلغ سپرده کماکان ۱۶ میلیون تومان با سود ۱۲ درصد است.

متقاضیان وام طرح ویژه مسکن بانک ملی  ایران برای دریافت اطلاعات تکمیلی متناسب با شرایط خود به سایت بانک ملی و شعب این بانک مراجعه کنند.

امتیاز کاربران:
نظرات کاربران
نظر بدهید

حسین اسماعیلی چهار شنبه ۱۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۲:۵۳

۰

عجب تحول بزرگی، ی

ارسلان باغگلی سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۷:۱۰

۰

این چ وامیه خدایی 200 میلیون بدن که 500 میلیون پس بگیرن ورشکست نکنید ی وقت

بانک اول در تلگرام
بانک اول در اینستاگرام
logo-samandehi