بانک اول
یکشنبه ۴ مهر ۱۴۰۰ 26 September2021

پرداخت یارانه به چای‌کاران و واحد‌های پرورش مرغ نژاد آرین

بانک اول - حاجتی گفت: برای حمایت از چای کاران و واحد‌های پرورش مرغ نژاد آرین، یارانه از سوی سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها تخصیص یافته و پرداخت شده است.

به اشتراک بگذارید:

۲۲ تیر ۱۴۰۰  خبر ۰ دیدگاه

به گزارش بانک اول حاجتی مدیر عامل سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها تصریح کرد:  تامین سرمایه در گردش یکی از نیاز‌های مهم تولید در کشور است که بخش کشاورزی نیز از این مهم مستثنی نبوده و تولید کنندگان این بخش به منظور تامین الزامات تولید نیازمند دریافت این منابع هستند.

حاجتی در ادامه با اشاره به تاکید کلیه ارکان نظام براین مهم و نیز با حمایت از تولید سویه مرغ لاین آرین افزود: سیاست‌ها برحمایت ازاین موضوع قرار گرفت تا موجب افزایش تولید گوشت مرغ و ایجاد امنیت غذای هموطنان عزیز باشد که دراین زمینه سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها مبلغ ۵۰ میلیارد تومان را برای تشویق تولید کنندگان طیور و جوجه ریزی از این نژاد (آرین) از منابع این سازمان به این امر اختصاص داد که به وزارت جهاد کشاورزی پرداخت شد.

مدیر عامل سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها اضافه کرد: همچنین برای حمایت از چای کاران خطه شمال کشور مبلغ ۵۰ میلیارد تومان نیز به وزارت جهاد کشاورزی از منابع این سازمان در جهت حمایت از تولید در این بخش پرداخت شد.

امتیاز کاربران:
نظرات کاربران
نظر بدهید
بانک اول در تلگرام
بانک اول در اینستاگرام
logo-samandehi