بانک اول
شنبه ۱۳ آذر۱۴۰۰ 4 December2021

بیت‌کوین بخریم یا آلت‌کوین؟

بانک اول - بیت‌کوین به محدوده ۵۶ هزار دلار رسیده و بسیاری عقیده دارند که رشد این ارز تا محدوده ۶۰ هزار دلار ادامه دارد. بیت‌کوین تا ۶۰ هزار دلار رشد می‌کند؟

به اشتراک بگذارید:

۱۹ مهر ۱۴۰۰  خبر ۰ دیدگاه

به گزارش بانک اول بیت‌کوین در ۲۴ ساعت گذشته بیش از دو درصد رشد کرده و در محدوده ۵۶ هزار و ۵۰۰ دلار معامله می‌شود.

امیر بیات، کارشناس بازارهای مالی در رابطه با شرایط بازار گفت: بازار در حال حاضر شرایط حساسی دارد و احتمال اصلاح بازار بعد از این رشد تا محدوده ۴۶ هزار دلار وجود دارد.

این کارشناس در رابطه با قیمت بیت‌کوین گفت: در حال حاضر ۹۰ درصد آدرس‌های بیت‌کوین در سود هستند. حتی کسانی که بیت‌کوین ۶۴ هزار دلار خریدند و بعد در قیمت پایین میانگین کم کردند در سود هستند و این موضوع می‌تواند سفارشات فروش در محدوده ۵۸ تا ۶۰ هزار دلار را افزایش دهد.

بیات در رابطه با بیت‌کوین ۱۰۰ هزار دلاری گفت: به نظرم اگر بیت‌کوین بتواند سقف قبلی خود را بشکند هدف ۱۰۰ هزار دلاری تا پایان سال میلادی بسیار محتمل می‌شود.

این کارشناس در رابطه با نقطه ورود امن به بازار گفت: به نظرم نقطه ورود امن به بازار بالای سقف تاریخی است چون اجتمال اصلاح از این محدوده هم کم نیست و کسانی که می‌خواهند ریسک سرمایه‌گذاری کمی داشته باشند بهتر است بالای سقف تاریخی به بازار ورود کنند.

 

بازار از دیروز تا امروز

بیت‌کوین نسبت به هفته گذشته ۱۷ درصد و نسبت به دیروز بیش از ۲ درصد رشد کرده و مارکت‌کپ این بازار همزمان با رشد قیمت به اوج خود رسیده است.

زمانی که مارکت‌کپ و دامیننس بیت‌کوین رشد می‌کند تزریق پول به آلت‌کوین‌ها کاهش پیدا می‌کند و به نظر کارشناسان بیت‌کوین در روند صعودی رشد بیشتری نسبت به آلت‌کوین‌ها خواهد داشت.

کندل‌ها در سقف اندیکاتور بولینگرباند قرار دارند و شاخص مقاومت نسبی هم زیر محدوده اشباع خرید در حالت است.

اندیکاتور مکدی سیگنال خرید صادر کرده و به نظر می‌رسد فعلا تقاضا بر عرضه برتری دارد اما تا زمانی که بیت‌کوین مقاومت‌های پیش‌روی خود را پشت سر نگذاشته احتمال اصلاح بازار وجود دارد.

امتیاز کاربران:
نظرات کاربران
نظر بدهید
بانک اول در تلگرام
بانک اول در اینستاگرام
logo-samandehi