بانک اول
دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۱ 8 August2022

وام بانک ملت

وام 200,000,000 تومانی بانک ملت 36 ماهه مخصوص تمام اقشارجامعه بدون نیاز به معدل

کارت اعتباری بانک ملت

بانک اول- بانک ملت بخشنامه پرداخت تسهیلات کارت اعتباری تا سقف 200 میلیون تومانی را به تمام شعب خود ابلاغ کرد.

به اشتراک بگذارید:

۰۶ آبان ۱۴۰۰  خبر ۸ دیدگاه

به گزارش بانک اول با افزایش نقدینگی و به تبع آن افزایش تورم و کاهش ارزش پول ملی ,سقف تسهیلات خرد پرداختی بانک ها نیز به سرعت در حال افزایش است , به طوریکه وام قرض الحسنه ازدواج در چند سال اخیر از مبلغ 3 میلیون تومان به مبلغ 70 میلیون تومان افزایش یافته و تسهیلات فردی بانک ها هم هر چند وقت یکبار افزایش پیدا می کند.

یکی از وام های خرد پرداختی بانک ها که اکثر اقشار جامعه می توانند از آن استفاده کنند و برای دریافت آن نیاز به مدرک خاص و یا شغل خاصی نیست, تسهیلات کارت اعتباری است.

حدود یک ماه پیش شورای پول و اعتبار در بخشنامه ابلاغی خود به بانک ها سقف کارت اعتباری را از مبلغ 500 میلیون ریال به 2 میلیارد ریال افزایش داد . و بانک ملت هم به تبعیت از دستورالعمل بانک مرکزی سقف وام کارت اعباری خود را به مبلغ 200 میلیون تومان افزایش داد و اطلاعیه آن را به کلیه شعب خود در سزاسر کشور ابلاغ کرد.

شرایط دریافت وام کارت اعتباری 200 میلیون تومانی:

سود این تسهیلات 18 درصد می باشد.

مدت بازپرداخت اقساط 60 ماهه و  36 ماهه است , البته در صورتی که مشتری دارای رتبه اعتباری Aباشد امکان بازپرداخت 60 ماهه هم فراهم است.

شرط اصلی دریافت وام کارت اعتباری ارایه مدرک و مستندات مبنی بر توانایی پرداخت اقساط این وام هست.

با نوجه به اینکه اقساط این تسهیلات در صورت بازپرداخت 60 ماهه حدود 5 میلیون و یکصد هزارتومان است , مشتری باید مدارک لازم دال بر توانایی پرداخت اقساط را به بانک ارایه دهد.

مثلا اگر شخصی حقوق بگیر است , با توجه به اینکه 40 درصد حقوق دریافتی از طرف بانک ملاک پرداخت اقساط در نظر گرفته می شود, باید خالص حقوق دریافتی وی حداقل 13 میلیون تومان باشد.

در نظر داشته باشید که سقف وام کارت های اعتباری 200 میلیون تومان شده است و چنانچه درآمد شخص کمتر میزان لازم جهت دریافت وام 200 میلیون تومانی باشد می تواند درخواست وام با مبلغ کمتر مثلا 100 میلیون و یا 50 میلیون تومان به بانک بدهد.

کل سود این وام در صورت بازپرداخت ۵ساله حدود ۱۰۵ میلیون تومان می شود.

وثایق لازم جهت دریافت وام 200 میلیون تومانی:

وثایق و ضامنین جهت دریافت این وام با توجه به رتبه اعتباری شخص متقاضی و بنا بر تصمیم کمیته اعتباری شعبه است و معمولا 3 ضامن با ترکیب کسر اقساط و حساب جاری اخذ می گردد.

سایر شرایط دریافت وام کارت اعتباری :

وام گیرنده و ضامنین باید فاقد هر گونه چک برگشتی و تسهیلات معوق و سررسید کذشته باشند.

متقاضی نباید وام کارت اعتباری پرداخت نشده داشته باشد.

 

 

امتیاز کاربران:
نظرات کاربران
نظر بدهید

مائده هادی زاده

۰

,دستشون دردنکنه ک بفکر همه بودن و وام ۲۰۰میلیونی با اقساط ۳۶ماهه درنظرگرفتن .خیلی خوبه اگ هیچی هم نخوریم ماهیی ۷ میلیون بیاریم قسط بدیم بابا خیالم راحت شد الا میتونم راحت دنبال خونه بگردم ی خونه بهتر اجاره کنم😐😐 ی دفعه بگین پول داری بیا وام بگیر نداری برو بمیر👍

علی

۰

با این شرایط چه کسی می تونه وام بگیره من و شما که فکر نکنم بتونیم پس نتیجه اینکه بازم دم پولدارها گرم که می تونن از این آشفته بازار وامی بگیرن

احمد محمودی

۰

باسلام اولا هیچ کس نمیتواند دنبال 3ضامن بیاورد پس خوب نیست بهتراست بانک این پول ها راجهت تولید بکارببرد

عادل

۰

.قشرکارگرماهی ۷ت ازکجابیاره قسط بده

Amin

۰

کاش مسئولین محترم میفهمیدن که رسیدن 3 میلیون به 70 میلیون توی فقط چند سال چقدر دردناکه . یعنی مبلغ وام 23 برابر بیشتر شده و نصف وسایل خونه رو هم نمیشه باهاش خرید . مشکلات اقتصادی رو که حل نکردن ولی امیدوارن با اینترنت ملی ، مشت محکمی تو دهن این ملت بکوبن .

ناصر بامری

۰

سلام حقوق ۱۵میلیونی نمایندگان هستندکه وام میخواهندچکارکنندبایدفکری برای قشرفقیرجامعه کردتابااین وامهابتواندکسب درامدکندوچاره ای حال خانواده اش باشد. برداشتن سنگ سنگین نشانه نزدن است

سید جواد موسویان

۰

این قانون یعنی فقط به افراد خاص تصویب شده بنده با 32 سال خدمت و با حکم کارشناسی فقط 8 میلیون تومان حکم دارم پس امکان استفاده از چنین وامهایی برای افرادی مثل من غیر ممکن است ،،،یعنی لطفا"کارمندان بازنشسته رو بیش از این به تمسخر نگیرید،،،،لطفا"

اشکان نجیبی

۰

سلام خسته نباشید. خواستم بدونم میزان حقوق برای دریافت وام ۱۰۰ و ۵۰ میلیونی چقدره و همچنین میزان قسط ها چقدر است.

بنر تبلیغاتی آرون گروپ
بانک اول در تلگرام
بانک اول در اینستاگرام
logo-samandehi