بانک اول
سه شنبه ۵ بهمن ۱۴۰۰ 25 January2022

بیشترین سود پرداختی بانک ها

سپرده ۱۸ درصدی بانک رفاه با امتیاژ ویژه

سود سپرده بانک رفاه

بانک اول - بانک رفاه کارگران به سپرده های سرمایه گذاری ۲ ساله خود 18 درصد سود می دهد و فرد سپرده گذار می تواند بعد از یک ماه پول خود را بدون کسر حتی یک ریال برداشت کند.

به اشتراک بگذارید:

۱۲ آذر ۱۴۰۰  خبر ۰ دیدگاه

به گزارش بانک اول ,بیشترین نرخ سود سپرده سرمایه گذاری در بانک ها با توجه به سیاست های شورای پول و اعتبار برای سپرده های یکساله 16 درصد و برای سپرده های دو ساله 18 درصد تعیین شده است, البته بسیاری از بانک ها هر ساله گواهی های سپرده یکساله با نرخ سود 18 درصد هم به مشتریان ارایه می دهند . در همه این سپرده ها مشتریان می توانند در صورت نیاز قبل از سررسید , پول خود را از بانک دریافت کنند, ولی با این درخواست با شکست سود مواجه می گردد . معمولا نرخ شکست سود به اندازه نرخ سود یک واحد سپرده گذاری پایین تر از واحد فعلی است. مثلا در صورتی که کم تر از یکسال از سپرده گذاری در بانک گذشته باشد و قصد دریافت تمام و قسمتی از مبلغ سپرده خود را داشته باشیم , نرخ شکست به میزان سود سپرده کوتاه مدت یعنی 10 درصد محاسبه میگردد.

به این ترتیب که تمام سود هایی که با نرخ 18 درصد دریافت کرده ایم , با نرخ 10 درصد محاسبه می گردد و این تفاوت نرخ از سپرده ما کسر می شود.

سپرده ویژه بانک رفاه کارگران:

بانک رفاه کارگران در طرح جدید خود سپرده های دو ساله با نرخ 18 درصد افتتاح می کند و این سپرده ها امکان برداشت بعد از یک ماه بدون نرخ شکست را دارند.

یعنی فردی که این نوع از سپرده را افتتاح می کند می تواند به شرط سپری شدن یک ماه از افتتاح سپرده بدون کسر شدن از سپرده تمام و یا قسمتی از مبلغ سپرده خود را برداشت کند .

امتیاز کاربران:
نظرات کاربران
نظر بدهید
بانک اول در تلگرام
بانک اول در اینستاگرام
logo-samandehi