بانک اول
جمعه ۶ خرداد ۱۴۰۱ 27 May2022

کدام خودروها ارزان شدند؟

بانک اول - امروز قیمت برخی خودروهای پرتیراژ بازار کاهش یک تا دو میلیون تومانی و در مقابل برخی دیگر از انواع خودرو افزایش ۲ تا ۳ میلیون تومانی را تجربه کردند.

به اشتراک بگذارید:

۰۴ بهمن ۱۴۰۰  خبر ۰ دیدگاه

به گزارش بانک اول بررسی میدانی  از بازار خودرو نشان می‌دهد که امروز قیمت برخی انواع خودرو کاهش و برخی دیگر افزایش قیمت را تجربه کرده‌اند. 

در بازار امروز چهارم بهمن ۱۴۰۰ سمند LX   با قیمت ۲۶۴ میلیون تومان در بازار عرضه شد که نسبت به دیروز یک میلیون تومان افزایش قیمت داشته است. این در حالی است که قیمت پژو GLX ۴۰۵ ۲۷۳ میلیون حدود دو میلیون تومان کاهش قیمت را تجربه کرد و از ۲۷۵ میلیون تومان به ۲۷۳ میلیون تومان رسید. بهای پژو پارس اما در بازار نسبت به روز گذشته بدون تغییر ماند و امروز هم با قیمت ۲۷۹ میلیون تومان عرضه می‌شود. 

پژو ۲۰۶ تیپ دو هم امروز کاهش قیمت را تجربه کرده و با نرخ ۲۶۷ میلیون تومان به فروش می‌رسد. این در حالی است که بهای این خودرو دیروز ۲۶۸ میلیون تومان بود.

پژو ۲۰۶ تیپ پنج اما تغییر قیمت را تجربه نکرد و هر دستگاه از این خودرو امروز هم مشابه دیروز همچنان با قیمت ۳۲۳ میلیون تومان فروخته می‌شود. 

خودروهای پر تیتراژ سایپا امروز افزایش قیمت را تجربه کرده‌اند و بهای برخی مدل‌های پر تیراژ آن بیشتر از دو میلیون تومان افزایش قیمت را تجربه کرد. امروز بهای هر دستگاه تیبا رینگ فولادی ۱۸۴ میلیون تومان قیمت خورده است. این در حالی است که همین خودرو دیروز با نرخ ۱۸۰ میلیون تومان در بازار آزاد عرضه شد. 

پراید ۱۳۱ هم امروز سه میلیون تومان افزایش قیمت را تجربه می‌کند. در حالی که دیروز با قیمت ۱۷۰ میلیون تومان فروخته می‌شد امروز بهای آن به ۱۷۳ میلیون تومان رسیده است.

همچنین قیمت کوییک دنده‌ای امروز افزایش دو میلیون تومانی قیمت را تجربه کرد و بهای آن به ۱۹۷ میلیون تومان رسید. قیمت کوییک دنده‌ای دیروز ۱۹۵ میلیون تومان بود و به این ترتیب این خودروی پر تیراژ سایپا هم افزایش قیمت را تجربه کرده است. 

 

امتیاز کاربران:
نظرات کاربران
نظر بدهید
بنر تبلیغاتی آرون گروپ
بانک اول در تلگرام
بانک اول در اینستاگرام
logo-samandehi