بانک اول
یکشنبه ۵ تیر ۱۴۰۱ 26 June2022

شرایط دریافت دو وام 200 میلیون تومانی+ مبلغ اقساط

بانک اول - بانک صادرات و کارآفرین به ترتیب در قالب طرح‌هایی به نام «تبسم» و «امید آفرین» به اشخاص واجد شرایط وام 200 میلیون تومانی پرداخت می‌کنند. این وام به دارندگان سپرده‌های قرض الحسنه هر دو بانک پرداخت می‌شود.

به اشتراک بگذارید:

۰۱ خرداد ۱۴۰۱  خبر ۰ دیدگاه

به گزارش بانک اول وام 200 میلیونی طرح تبسم بانک صادرات به اشخاصی پرداخت می‌شود که دارای سپرده قرض الحسنه باشند و البته سپرده آن‌ها تا پایان بازپرداخت وام نزد بانک مسدود خواهد شد. وام طرح تبسم قرض الحسنه بوده و حداکثر مدت زمان بازپرداخت آن 60 ماه اعلام شده است. میزان اقساط این تسهیلات بانک صادرات در صورتی که تمام 200 میلیون تومان به متقاضیان پرداخت و حداکثر مدت زمان پرداخت اقساط آن هم 60 ماه تعیین شود، 3 میلیون و 333 هزار و 333 تومان خواهد بود. مجموع این رقم وام تبسم و سود آن هم 200 میلیون و 106 هزار تومان اعلام شده است.

جزئیات وام 200 میلیون تومانی طرح امید آفرین

دارندگان سپرده قرض الحسنه در بانک کارآفرین می‌توانند برای وام طرح امید آفرین درخواست دهند. افرادی امکان دریافت وام را دارند که حداقل سه ماه از خواب سپرده آن‌ها گذشته باشد. ضمانت اصلی برای این وام ارائه ضامن رسمی و سند ملکی اعلام شده است. سود وام طرح امید آفرین هم 18 درصد بوده و امکان بازپرداخت آن حداکثر در 36 ماه وجود دارد. بانک برای پرداخت این وام سپرده مشتریان را مسدود نخواهد کرد. در صورت پرداخت حداکثر مبلغ وام امید آفرین، با نرخ سود و مدت زمان بازپرداخت مذکور، میزان اقساط 7 میلیون و 230 هزار و 479 تومان خواهد بود. کل سود این مبلغ وام هم 60 میلیون و 297 هزار و 248 تومان و مجموع رقم تسهیلات و سود آن 261 میلیون و 257 هزار و 248 تومان است.

امتیاز کاربران:
نظرات کاربران
نظر بدهید
بانک اول در تلگرام
بانک اول در اینستاگرام
logo-samandehi