بانک اول
یکشنبه ۵ تیر ۱۴۰۱ 26 June2022

وعده خانه به خانواده‌هایی که چهارقلو دارند

بانک اول - معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: ۲۶ خانواده دارای چهارقلو که در سال ۱۴۰۰ متولد شده باشند صاحب خانه خواهند شد.

به اشتراک بگذارید:

۰۵ خرداد ۱۴۰۱  خبر ۰ دیدگاه

به گزارش بانک اول جزئیات وعده خانه به خانواده‌هایی که چهارقلو دارند چیست؟

انسیه خزعلی روز پنجشنبه در مراسم اهدای واحد مسکونی به دو خانواده چهارقلو در پرند گفت: در راستای فرامین رهبر انقلاب و تاکید رئیس جمهور برای خانه‌دار شدن خانواده‌های بیشترازسه فرزند اقدامات خوبی انجام شده است.

ایشان با تاکید بر اینکه در کنار خانواده‌های دارای چندقلو خواهیم بود، افزود: وزیر راه و شهرسازی در خانه‌دار شدن خانواده های چند قلو همراهی بسیار خوبی دارد و نهضت خانه دار شدن خانواده‌های بالای چند فرزند ادامه خواهد داشت.

 

معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور خاطرنشان کرد: به خانواده‌هایی که بیش از سه فرزند دارند؛ تسهیلات مناسب و استفاده از ظرفیت سکونتگاهی برای کاهش بار سنگین هزینه‌های اقتصادی خانواده‌ها ارائه می‌شود.

فرماندار شهرستان رباط کریم نیز در این مراسم به حمایت‌های دولت از خانواده‌های چندقلو اشاره کرد و گفت: حمایت از خانواده در فرزندآوری یکی از مهمترین برنامه دولت انقلابی است.

امید احمدی اظهار کرد: شهر جدید پرند می تواند با حمایت وزارت راه و شهرسازی میزبان خانواده ای دارای چندقلو باشد تا شاهد رشد آینده‌سازان کشور باشیم./ایرنا

امتیاز کاربران:
نظرات کاربران
نظر بدهید
بانک اول در تلگرام
بانک اول در اینستاگرام
logo-samandehi