بانک اول
شنبه ۷ خرداد ۱۴۰۱ 28 May2022

سرمایه گذاری و موفقیت

۶ راهکار موثر پس‌انداز کردن

۶ راهکار موثر پس‌انداز کردن

بانک اول - چند راز وجود دارد که می‌توان از آنها برای پس‌انداز پول استفاده کرد. حتی اگر فکر کنید که پولی برای پس‌اندازکردن ندارید، این رازها می‌تواند شما را کمک کند.
۰۳ خرداد ۱۴۰۱ ۱۰:۴۱ ق.ظ ۸۰۰ ۰
چه زمانی در بازار طلا سرمایه گذاری کنیم؟

چه زمانی در بازار طلا سرمایه گذاری کنیم؟

بانک اول - بازار طلا نیز مانند هر بازار سرمایه دیگری مولفه های ویژه خود را دارد که بر تعیین قیمت آن در بازارهای داخلی و جهانی موثر بوده و برای تعیین زمان سرمایه گذاری مناسب در این بازار باید آنها را شناخت.
۰۱ خرداد ۱۴۰۱ ۱۰:۱۶ ق.ظ ۲۲۰ ۰
۲۵ راز سر به مهر میلیاردر شدن که  نمی دانید

۲۵ راز سر به مهر میلیاردر شدن که نمی دانید

بانک اول - همه ما آرزو می‌کنیم که بتوانیم در سنین جوانی هر چه زودتر میلیارد شویم و همواره به دنبال یافتن رازهای میلیاردر شدن هستیم. برای اکثر افراد این خواسته تنها یک رویای دور از ذهن است و فقط درصد کمی از افراد می‌توانند این رویا را به حقیقت تبدیل کنند. اما حقیقت این است که ثروتمند‌ شدن و میلیاردر شدن سن خاصی ندارد و هیچ‌وقت برای ثروتمند شدن دیر نیست
۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۵:۳۲ ب.ظ ۳۱۸ ۰
سرمایه‌گذاری در بازار طلا سودآورتر است یا سهام شرکت‌های معدنی طلا؟

سرمایه‌گذاری در بازار طلا سودآورتر است یا سهام شرکت‌های معدنی طلا؟

بانک اول - یک کارشناس بازارهای موازی با اشاره به معایب و مزایای سرمایه‌گذاری در بازار طلا، به تشریح این موضوع پرداخت که آیا سرمایه‌گذاری در بازار طلا سودآورتر است یا سهام شرکت‌های معدنی طلا؟
۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۱:۳۳ ق.ظ ۲۰۹ ۰
16 راز ثروت که ثروتمندان به شما نمی‌گویند

16 راز ثروت که ثروتمندان به شما نمی‌گویند

بانک اول - آیا تا به حال به این فکر کرده‌اید که ثروتمندان واقعی رازهایی برای رسیدن به ثروت دارند که ما از آن‌ها بی خبریم؟ به نظر شما رمز موفقیت ثروتمندان جهان در چیست؟ آیا ثروتمند شدن ترفند‌هایی دارد که آن‌ها این ترفندها را از ما مخفی می‌کنند؟!
۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۵:۲۴ ب.ظ ۳۸۷۵ ۰
برای سرمایه‌گذاری ۲ ساله چه ارزهایی بخریم؟

برای سرمایه‌گذاری ۲ ساله چه ارزهایی بخریم؟

بانک اول - بازار رمزارزها دیگر مانند گذشته نیست که از همه ارزهای دیجیتال انتظار رشد داشته باشیم. حالا باید در انتخاب حوزه و رمزارز مناسب دقت و وسواس بیشتری به خرج داد.
۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۴۹ ب.ظ ۳۷۹ ۰
سوددهی بیت کوین بیشتر است یا سکه؟

سوددهی بیت کوین بیشتر است یا سکه؟

بانک اول - افراد بسیاری به منظور حفظ ارزش دارایی خود و همچنین افزایش آن، به سرمایه‌گذاری در بازارهای مختلف روی می‌آورند. اما باید در نظر داشت که هر بازار با توجه به ماهیت آن، ریسک و بازده متفاوتی دارد. رمزارزها و طلا، از جمله بازارهایی هستند که در بین مردم از محبوبیت قابل توجهی برخوردارند.
۲۳ فروردین ۱۴۰۱ ۱۲:۵۹ ب.ظ ۲۱۸ ۰
معرفی ۱۲ فرد ثروتمند زیر ۳۰ سال جهان

معرفی ۱۲ فرد ثروتمند زیر ۳۰ سال جهان

بانک اول - بر اساس فهرست میلیاردر‌های جهانی فوربس در سال ۲۰۲۲، گری وانگ، یکی از بنیان‌گذاران و مدیر ارشد فناوری صرافی ارز‌های دیجیتال FTX مستقر در باهاما، ثروتمندترین میلیاردر زیر ۳۰ سال جهان با دارایی خالص ۵.۹ میلیارد دلار انتخاب شد.
۲۱ فروردین ۱۴۰۱ ۱۰:۲۹ ق.ظ ۲۲۴ ۰
راهکار‌هایی برای پس‌انداز بیشتر

راهکار‌هایی برای پس‌انداز بیشتر

بانک اول - ‌می‌توانید با یک استراتژی ساده و واقع‌بینانه در سال جدید برای تمام اهداف کوتاه‌مدت و بلندمدت خود پس‌انداز کنید.
۱۸ فروردین ۱۴۰۱ ۱۲:۴۴ ب.ظ ۱۱۰۸ ۰
برای سرمایه‌گذاری بلندمدت چه ارزی بخریم؟

برای سرمایه‌گذاری بلندمدت چه ارزی بخریم؟

بانک اول - مجری یک کانال محبوب ارز دیجیتال در یوتیوب، در برنامه اخیر خود شش ارز دیجیتال را که فکر می‌کند در آینده رشد زیادی دارند، معرفی کرد.
۱۳ فروردین ۱۴۰۱ ۰۱:۴۵ ب.ظ ۹۷۵ ۰
روش‌هایی جالب و خلاقانه برای پول جمع کردن

روش‌هایی جالب و خلاقانه برای پول جمع کردن

بانک اول - مهم نیست که شرایط مالی‌تان چگونه است، باید بدانید که هر کسی می‌تواند وضع مالی‌اش را تغییر بدهد. گاهی وقت‌ها مهم‌ترین مسئله این است که گام اول را در مسیر درستی بردارید تا امور آن‌طور که مد نظرتان است، تغییر کنند. اما مانند خیلی چیزهای دیگر، معمولا «اولین قدم» سخت‌ترین قسمت کار است.
۱۳ فروردین ۱۴۰۱ ۱۱:۲۹ ق.ظ ۱۶۶۱ ۰
ثروتمندترین افراد جهان در سال ۲۰۲۲

ثروتمندترین افراد جهان در سال ۲۰۲۲

بانک اول - ثروت مجموع ۱۰ نفر از ثروتمندترین افراد جهان به ۱.۳‌تریلیون دلار می‌رسد! این میزان از ثروت تقریباً برابر است با ۱.۴٪ از اقتصاد جهان.این میزان نسبت به دوسال پیش، دو برابر شده است. (۶۶۳ میلیارد دلار).
۱۱ فروردین ۱۴۰۱ ۱۱:۱۵ ق.ظ ۳۶۵ ۰
جذاب ترین بازار در ایران برای سرمایه گذاری

جذاب ترین بازار در ایران برای سرمایه گذاری

بانک اول - یک کارشناس اقتصادی گفت بازار ملک و مسکن به صورت سنتی خود را در مقابل تورم پوشش داده‌اند و از این جهت بازاری کم ریسک محسوب می‌شود. به صورت متوسط قیمت آپارتمان با قیمت دلار تطبیق دارد. در بلندمدت از نظر بازدهی این دو بازار خیلی همگرا هستند. به انضمام اینکه امکان اهرم کردن آپارتمان از طریق اجاره یا وثیقه‌گذاری هم وجود دارد.
۱۰ فروردین ۱۴۰۱ ۱۱:۲۹ ق.ظ ۲۱۰ ۰
بورس بهتر است یا ارز دیجیتال؟

بورس بهتر است یا ارز دیجیتال؟

بانک اول - ریزش‌های شدید و بی‌سابقه بازار سهام ایران، که از مرداد ۱۳۹۹ آغاز شد، تقریبا هم‌زمان بود با داغ‌شدن بازار بیت‌کوین و انواع ارز دیجیتال. در این سوی میدان، بسیاری با هزاران امید و آرزو و بعد از صف‌نشینی‌های متوالی موفق شده بودند سهام بخرند، ولی بعد از مدتی کوتاه پی بردند که سودکردن در این بازار به این سادگی‌ها نیست و ممکن است سرمایه‌گذاری در این بازار، اگر با دانش و مهارت همراه نباشد، می‌تواند به‌راحتی به زیان‌های سنگین منتهی شود. بسیاری از این افراد به دنبال راهی برای جبران زیان‌هایشان
۰۹ فروردین ۱۴۰۱ ۱۲:۲۰ ب.ظ ۴۸۷ ۰
بهترین سرمایه گذاری با ۱۰۰ میلیون تومان  در ۱۴۰۱

بهترین سرمایه گذاری با ۱۰۰ میلیون تومان در ۱۴۰۱

بانک اول - هشت کارشناس اقتصادی به مناسبت عید نوروز به یک سؤال مهم جواب دادند؛ بهترین سرمایه گذاری با 100 میلیون تومان در سال 1401 چیست؟
۰۸ فروردین ۱۴۰۱ ۱۲:۴۶ ب.ظ ۵۲۷۴ ۰
بهترین راه سرمایه گذاری با پول کم

بهترین راه سرمایه گذاری با پول کم

بانک اول - سرمایه گذاری با پول کم، چیزی است که مردم معمولاً ارزشی برای آن قائل نمی­شوند و بسیاری از افراد معتقدند سرمایه گذاری با پول کم امکان‌پذیر نیست.در این شرایط احتمالاً پولتان مصرف می­شود و در اغلب اوقات با پول خود اقدام به خرید کالاهای غیرضروری و غیراساسی می­کنید
۲۶ اسفند ۱۴۰۰ ۱۱:۴۳ ق.ظ ۲۱۹۴ ۰
درآمد ۲۰ میلیونی با سرمایه یک میلیونی

درآمد ۲۰ میلیونی با سرمایه یک میلیونی

بانک اول - رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور گفت: مشاغلی وجود دارد که با سرمایه‌ای کمتر از یک میلیون تومان می‌توان به درآمد ماهیانه ۲۰ میلیون تومان رسید.
۲۱ اسفند ۱۴۰۰ ۱۲:۵۸ ب.ظ ۳۹۸ ۰
سپرده بانکی بیشتر سود می‌دهد یا خرید طلا؟

سپرده بانکی بیشتر سود می‌دهد یا خرید طلا؟

بانک اول - بیشترین سودی که در سال گذشته نصیب سرمایه‌گذاران شده سود بانکی ۲۰ درصدی بوده و طلا و سکه و ارز این بازدهی را نداشته است.
۱۴ اسفند ۱۴۰۰ ۰۴:۲۷ ب.ظ ۳۱۷۳ ۰
بهترین بازار برای سرمایه‌گذاری در سال ۱۴۰۱

بهترین بازار برای سرمایه‌گذاری در سال ۱۴۰۱

بانک اول - بازارهای مالی و موازی در سال ۱۴۰۰، کمتر از تورم بازدهی داشتند. شرایط در سال آینده چگونه خواهد بود؟ بهترین بازار برای سرمایه‌گذاری در سال ۱۴۰۱ کدام است؟
۰۷ اسفند ۱۴۰۰ ۰۹:۲۱ ق.ظ ۸۷۱ ۰
طلا  بـخریم یا ارز دیجیتال؟

طلا بـخریم یا ارز دیجیتال؟

بانک اول - در سال‌های اخیر به دلیل رکود اقتصادی حاصل از همه‌گیری ویروس کرونا، بسیاری از مردم در سرتاسر جهان به فکر سرمایه‌گذاری پول خود در حوزه‌های متنوعی همچون‌ ارز دیجیتال و طلا افتاده‌اند.
۰۴ اسفند ۱۴۰۰ ۱۰:۳۸ ق.ظ ۱۰۵۹ ۰
بنر تبلیغاتی آرون گروپ
بانک اول در تلگرام
بانک اول در اینستاگرام
logo-samandehi