اقشار کم‌درآمد کارت خرید کالا دریافت می‌کنند

بانک اول - نایب رییس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: بر اساس طرحی که قرار است در این کمیسیون بررسی شود، دهک‌های پایین جامعه کارت خرید کالا دریافت می‌کنند.

به اشتراک بگذارید:

۲۲ مرداد ۱۳۹۹  خبر ۱ دیدگاه

به گزارش بانک اول محمدرضا میرتاج الدینی:افزود بر این اساس تعداد ۷ دهک پایین جامعه شامل طرح شده و در قالب توزیع کارت خرید کالا تسهیلاتی را دریافت خواهند کرد.

* این کمک‌ها به صورت یارانه نقدی نبوده و در قالب کارت خرید کالای مورد نیاز ارایه و کارت‌ها هم در فواصل زمانی ۲ یا ۳ ماهه شارژ می ‌شوند.

* مزایای این طرح شامل حال هفت دهک پایین جامعه اعم از کل افرادی که یارانه‌ بگیر هستند یا به منظور بهره‌مندی از طرح معیشت شناسایی شده‌اند، می‌شود.

* هم‌اکنون دهک‌های متوسط به پایین جامعه باید از کمک معیشت بهره‌مند شوند؛ به این معنا که افرادی که با افزایش تورم و گرانی درآمدشان پاسخگوی هزینه‌های زندگی نیست و در تامین معیشت خود با مشکل مواجه هستند، مورد حمایت قرار خواهند گرفت.

امتیاز کاربران:
نظرات کاربران
نظر بدهید

سید رضا سرابی چهار شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۴:۴۳

۰

اگر خیلی فکر میکنید مردین برید یارانه مرفهین بی درد و ثروتمندانی که درامد میلیاردی دارن و پولشان از پاروبالا میره و دارن به ریش من و شما میخندن قطع کنید نه کسی را که تا خرخره زیر بار قرض و وام و بدهی به این و آن است . زورتان به اونا نمیرسه ؟

بانک اول در تلگرام
بانک اول در اینستاگرام
logo-samandehi