تا سال ۱۴۰۰ بیش از ۳۰۰ هزار فرهنگی بازنشسته می‌شوند

بانک اول - نماینده مردم لنجان در مجلس شورای اسلامی با بیان این که تا سال ۱۴۰۰ بیش از ۳۰۰ هزار فرهنگی بازنشسته می‌شوند نسبت به کسری معلم هشدار داد

به اشتراک بگذارید:

۲۰ آبان ۱۳۹۸  خبر ۰ دیدگاه

به گزارش بانک اول به نقل از ایسنا، محسن کوهکن در جلسه علنی امروز (دوشنبه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی خطاب به وزیرآموزش و پرورش گفت: تعداد قابل توجهی از فرهنگیان طی یکی دو سال آینده بازنشسته می‌شوند بخش قابل توجهی از کسری معلم امسال را با فراخوان بازنشستگان تامین کردید . ضمن احترام به بازنشستگان این روند را نمی‌توان ادامه داد.

نماینده مردم لنجان در مجلس شورای اسلامی با بیان این که " تا سال 1400 بیش از 300 هزار نفر از فرهنگیان بازنشسته می‌شوند" تاکید کرد: باید برای نیروهای خرید خدمت و نیروهای که تحت عناوین دیگری با آموزش و پرورش همکاری می‌کنند سازوکاری تنظیم شود که با امید و اعتماد کافی به همکاری خود ادامه دهند.

این عضو فراکسیون ولایی مجلس در پایان تذکر خود گفت: کلیپ تصویری از آقای ظریف گوش می‌کردم که موضوع آن مزایای مذاکره و گفت و گو بود. آقای ظریف! اگر شما معتقد هستید که با مذاکره و مفاهمه می‌توان بسیاری از مشکلات را حل کرد اولین پایبند به این اصل، باید خود شما باشید نه این که در پاسخ به نماینده‌ای مجلس را ترک کنید.

امتیاز کاربران:
نظرات کاربران
نظر بدهید
دریافت شماره شبای همه بانکها
بانک اول در تلگرام
بانک اول در اینستاگرام
logo-samandehi