یکشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۹ - 5 April2020

صفر تا صد شروع کسب و کار آنلاین

بانک اول - دنیای امروز دنیای ارتباطات است. استفاده از گوشی موبایل و تبلت و اینترنت نسبت به دو دهه ی گذشته رشد چشمگیری داشته است. جالب است بدانید با استفاده از یک گوشی متصل به اینترنت می توانید یک کسب و کار اینترنتی موفق و پر درآمدی داشته باشید. فقط کافی است که یکی از شبکه های اطلاع رسان مثل تلگرام، واتس آپ و یا اینستاگرام را روی گوشی خود نصب کنید.

به اشتراک بگذارید:

۰۷ آبان ۱۳۹۸  خبر ۰ دیدگاه

صفر تا صد شروع کسب و کار آنلاین

 

دنیای امروز دنیای ارتباطات است. استفاده از گوشی موبایل و تبلت و اینترنت نسبت به دو دهه ی گذشته رشد چشمگیری داشته است. جالب است بدانید با استفاده از یک گوشی متصل به اینترنت می توانید یک کسب و کار اینترنتی موفق و پر درآمدی داشته باشید. فقط کافی است که یکی از شبکه های اطلاع رسان مثل تلگرام، واتس آپ و یا اینستاگرام را روی گوشی خود نصب کنید.

از طریق کسب و کار آنلاین در هر زمان و مکانی که هستید بدون نیاز به هزینه ی کلان می توانید به همه ی نقاط کشور خدمت رسانی انجام دهید و درآمد بسزایی داشته باشید.

همچنین از این طریق می توانید با مشتریان خود ارتباط 24 ساعته داشته باشید حتی در روزهای تعطیل. در این راستا تکنیک های خاص آن را یاد بگیرید و شروع به درآمدزایی کنید.

جالب است بدانید به طور متوسط در روز می توانید بین 60 هزار تومان تا 500 هزار تومان درآمد داشته باشید.شروع کسب و کار آنلاین نه دشوار است و نه به زمان زیادی نیاز دارد. فقط کافی است که قصد این را داشته باشید و استارت بزنید و پشتکار داشته باشید.
شما می توانید به راحتی صاحب یک کسب وکار اینترنتی توسط خودتان، بدون هزینه ی هنگفت، بدون نیاز به کد نویسی و تخصص و بدون نیاز به دفتر کار شوید.


برای راه اندازی کسب وکار آنلاین باید موارد زیر را رعایت نمود:


1. کسب وکار اینترنتی و مزایای آن چیست؟
2.اهمیت راه اندازی کسب وکار اینترنتی در چیست؟
3.حوزه ی کسب و کار اینترنتی خود را متناسب با علاقه ی خود مشخص کنید
4.نام برند خود را مشخص کنید و سپس دامین و وب سایت تهیه کنید.
5.محصولات را آماده کنید و محتوای جذاب و گیرا برای آنها بنویسید.
6.وب سایت خود را با کمترین هزینه را ه اندازی کنید.
7.راههای جذاب ترافیک را به صورت رایگان بیاموزید.
8. در انتها فروش محصولات و شروع یک کسب وکار جذاب و موفق اینترنتی
البته باید توجه داشت که یکی از اصول موفقیت در حیطه ی کاری، یادگیری مستمر و به روز کردن اطلاعات خود در این زمینه است. اگر به روز نباشید قطعا بعد از مدتی مایوس می شوید و به شکست برمی خورید.

 

کسب و کار آنلاین

 

کسب و کار آنلاین انواع متفاوتی دارد که در اینجا به طور مختصر برای آشنایی شما عزیزان به آنها اشاره خواهیم کرد:

 

1. بازاریابی اینترنتی از طریق فروش محصولات فیزیکی
این نوع کسب وکار قطعا برای شما تا حدودی شناخته شده است. در این روش با انتخاب یکی از شبکه های اجتماعی مانند تلگرام یا اینستاگرام می توانید محصولات خود را برای فروش آماده کنید و بدون در نظر گرفتن مکان و نیروی کار اقدام به فروش محصول کنید و برای خود درآمد زایی داشته باشید.


2.بازاریابی اینترنتی با فروش محصولات آموزشی
عده ای از افراد هستند که مثلا دارای مهارت و پیشه ی منحصر به فردی هستند که می توانند آن را به بقیه افراد در سایر نقاط کشور ارائه دهند و از آن درآمدزایی کنند. به بیان ساده تر این روش بر پایه ی فروش محصولات آموزشی استوار است. اگر به یادگیری و یاد دادن علاقه مند هستید، این روش بهترین روش برای شما می باشد که می توانید از آن درآمدزایی بالاییداشته باشید


3.کسب وکار آنلاین با محصولات اشخاص دیگر
این روش برای افرادی مناسب می باشد که علاقه مند به کسب وکار اینترنتی هستند اما محصولی برای فروش ندارند یا به عبارتی سرمایه اولیه ندارند. در این روش شما به صورت واسطه عمل می کنید. این روش برای تازه واردان به بازار خرید و فروش اینترنتی بسیار مناسب می باشد.


4. بازاریابی اینترنتی از طریق خدمات و مشاوره
چهارمین مدل کسب و کار اینترنتی، راه اندازی بازاریابی آنلاین بر پایه ی فروش خدمات و مشاوره می باشد. قرن حاضر، قرن تخصص هاست و افراد می توانند از طریق تخصص خود به راحتی درآمدزایی کنند. اگر شخصی هستید با تخصص و حرفه و تجربه ی خاص، قطعا این روش برای شما بهترین روش کسب وکار آنلاین می باشد.


5. بازاریابی یا کسب وکار آنلاین از طریق فروش تبلیغات
این مدل از کسب وکار اینترنتی نیز برای شما شناخته شده می باشد و بر پایه ی فروش تبلیغات می باشد. عیب کسانی که در این حیطه کار می کنند این است که از ایده های قدیمی و تکراری استفاده می کنند که متاسفانه دیگر جوابگو نمی باشد و قطعا به شکست بر می خورند. 

امتیاز کاربران:
نظرات کاربران
نظر بدهید
دریافت شماره شبای همه بانکها
همراه بانک تمام بانکهای کشود+ دانلود
ثبت نام وام ازدواج
بانک اول در تلگرام
بانک اول در اینستاگرام
logo-samandehi