دوشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۹ - 30 March2020

در طرح شهریار بانک شهر تا 2 میلیارد تسهیلات بگیرید

بانک اول -چنانچه شما صاحب کسب و کار هستید و برای تأمین نیاز مالی خود احتیاج به دریافت وام دارید، می‌توانید در طرح جدید بانک شهر بنام شهریار که برای حرفه و مشاغل مختلف در نظر گرفته‌شده، از تسهیلات ویژه برخوردار شوید. برای اطلاع از جزئیات طرح تسهیلاتی شهریار بانک شهر، این طرح را باهم مرور می‌کنیم.

به اشتراک بگذارید:

۱۵ آبان ۱۳۹۸  خبر ۰ دیدگاه

نحوه دریافت وام  50 میلیون تا 2 میلیارد تومانی از بانک شهر

طرح تسهیلاتی شهریار بانک شهر چیست؟

این طرح تسهیلاتی بر پایه حمایت از فعالیت‌های اقتصادی و برای کمک و مساعدت به کسب‌وکارهای حوزه پزشکی و غیرپزشکی طراحی‌شده است. در این طرح، صاحبان مشاغل مختلف بر اساس شرایط و نیاز مالی خود می‌توانند بدون نیاز به سپرده‌گذاری و با توجه به مدارک مورد نیاز شغلی که ارائه می کنند، تا سقف 2 میلیارد تومان تسهیلات شهریار بانک شهر دریافت کنند.

سقف وام 2میلیارد تومان
سود وام 18 درصد
سقف اقساط 48 ماه
ضمانت تا 50 میلیون 2 کسر از حقوق، بالای 50 میلیون سند ملکی
مسدودی وام 16 درصد

 

چه مشاغلی می‌توانند در طرح شهریار وام بگیرند

طرح تسهیلاتی شهریار بانک شهر، مختص افراد حقیقی است که به کسب‌وکارها و فعالیت‌های مختلف اقتصادی اعم از مشاغل کوچک و بزرگ فعالیت دارند. در این طرح تسهیلات در قالب دو گروه صنوف پزشکی و غیرپزشکی پرداخت می‌شود که سقف تسهیلات مربوط به صنوف پزشکی 2 میلیارد تومان و سقف تسهیلات صنوف غیر پزشکی یک میلیارد تومان تعیین‌شده است.

افراد حقوقی هم امکان گرفتن تسهیلات طرح شهریار را دارند؟

همان‌طور که بالاتر گفتیم، همه اشخاص حقیقی فعال در بخش‌های پزشکی و غیرپزشکی و رشته‌های مرتبط که به‌صورت مستقل فعالیت می‌کنند یا از طریق انعقاد قرارداد با مراکز مرتبط پزشکی (کلینیک، بیمارستان و غیره) مشغول به فعالیت هستند، می‌توانند از تسهیلات این طرح استفاده کنند. اما شاید این سؤال برای برخی متقاضیان پیش بیاید که افراد حقیقی تحت هیچ شرایطی نمی‌توانند از این تسهیلات استفاده کنند؟ پاسخی که به این گروه از متقاضیان می‌توان داد این است که در خصوص اشخاص حقوقی گروه‌های هدف، تسهیلات به شخص حقیقی دارای مجوز فعالیت که به‌صورت حقوقی اداره می‌شود تا سقف تسهیلات تعیین‌شده برای شخص حقیقی امکان‌پذیر است.

 

خرید محل کار با تسهیلات بانک شهر

تسهیلات طرح شهریار بانک شهر برای افراد شاغل دارای مجوز در نظر گرفته‌شده قصد خرید تجهیزات، ابزار کار، مواد اولیه و مصرفی مربوط به فعالیت اقتصادی‌شان را دارند. البته متقاضیان تسهیلات می‌توانند از تسهیلات شهریار برای خرید و تعمیر مطب در اصناف پزشکی و محل فعالیت در سایر صنوف غیرپزشکی نیز استفاده کنند.

 

سود و اقساط تسهیلات طرح شهریار بانک شهر

تسهیلات طرح شهریار بانک شهر که مختص فعالان حوزه اقتصادی و صنوف پزشکی است با نرخ سود سالیانه 18 درصد پرداخت می‌شود. اقساط تسهیلات این طرح نیز در دو قالب 36 و 48 ماهه تعیین‌شده که با توجه به شرایط و میزان تسهیلات دریافتی، توسط خود متقاضی تسهیلات تعیین می‌شود.

 

ضمانت دریافت تسهیلات طرح جدید بانک شهر

ضمانت لازم برای دریافت تسهیلات در طرح شهریار بانک شهر بستگی به رقم تسهیلات دریافتی دارد. درصورتی‌که متقاضی تسهیلاتی با مبالغ کمتر از 50 میلیون تومان را دریافت کند، ملزم به ارائه حداقل دو ضامن کسر از حقوق است. اما درصورتی‌که رقم تسهیلات دریافتی بیش از 50 میلیون تومان باشد، ارائه سند ملکی به‌عنوان ضمانت الزامی است. ضمن اینکه 16 درصد مبلغ تسهیلات این طرح نیز از سوی بانک بلوکه خواهد شد.

 

وام تعمیرات هم‌زمان با تسهیلات طرح شهریار

متقاضیان تسهیلات طرح شهریار که برای خرید ملزومات موردنیاز فعالیت اقتصادی یا محل فعالیت خود اقدام می‌کنند، به‌صورت هم‌زمان نیز می‌توانند از تسهیلات مرابحه برای بازسازی محل کار خود نیز بهره‌مند شوند. این تسهیلات هم‌زمان تا سقف 150 میلیون تومان و به‌صورت مرابحه با نرخ سود 18 درصد به متقاضیان پرداخت خواهد شد.

خلاصه طرح وام با میانگین حساب بانک شهر (طرح شهریار):

بانک شهر با هدف حمایت از فعالیتهای اقتصادی و بخش های اثرگذار در جامعه و برخورداری اقشار مختلف از تسهیلات و تنوع بخشیدن به گروه­های هدف در نظر دارد به فعالان اقتصادی در سطح کشور بابت خرید تجهیزات، ابزارکار، مواد اولیه و مصرفی، خرید و تعمیر مطب و محل فعالیت در قالب طرح شهریار تسهیلاتی را پرداخت نماید.

همه اشخاص حقیقی فعال در بخش های پزشکی و غیرپزشکی و رشته های مرتبط که به صورت مستقل فعالیت می کنند یا از طریق انعقاد قرارداد با مراکز مرتبط پزشکی (کلینیک، بیمارستان و غیره) مشغول به فعالیت هستند، شامل این طرح می شوند.

اعطای تسهیلات در قالب طرح شهریار صرفاً به اشخاص حقیقی دارای مجوز، مجاز بوده و در خصوص اشخاص حقوقی گروه های هدف، تسهیلات به شخص حقیقی دارای مجوز فعالیت که به صورت حقوقی اداره می شود تا سقف تسهیلات تعیین شده برای شخص حقیقی امکان پذیر است.

این تسهیلات تا سقف 20 میلیارد ریال برای صنوف مختلف پزشکی و تا سقف 10 میلیارد ریال برای گروه های غیر پزشکی پیش بینی شده است.

همچنین در این طرح، مالکان تمامی گروه های پزشکی وغیر پزشکی می توانند علاوه بر دریافت این تسهیلات، به مدت حداکثر 5 سال نیز از تسهیلات مرابحه جهت تعمیر و بازسازی مطب و یا محل فعالیت خود تا سقف 1.5 میلیارد ریال استفاده کنند.

 

مدت زمان مسدودی سپرده

3 ماه

مدت زمان خواب سپرده

3

نوع سپرده لازم

قرض الحسنه

سود

18 ٪

نیاز به سپرده

حداکثر زمان بازپرداخت

48 ماه

انتخاب بازپرداخت اقساط به عهده خود وام گبرنده  بصورت ۳۶ و ۴۸ ماه است.

نوع ضمانت:

در این طرح تا سقف ۵۰ میلیون شخص و از ۵۰ میلیون به بالا سند ملک بعنوان ضامن نزد بانک می‌ماند.

مسدودی سپرده

در وام‌های با اقساط ۳۶ ماه ۱۶٪ مبلغ وام نزد بانک مسدود می‌شود.

در وام‌های با اقساط ۴۸ ماه ۱۶.۸٪ مبلغ وام نزد بانک مسدود می‌شود.

 

امتیاز کاربران:
نظرات کاربران
نظر بدهید
دریافت شماره شبای همه بانکها
همراه بانک تمام بانکهای کشود+ دانلود
ثبت نام وام ازدواج
بانک اول در تلگرام
بانک اول در اینستاگرام
logo-samandehi