شنبه, 15 بهمن 1401 2023,February

استخدام بانک ها و موسات مالی و اعتباری

بانک رفاه کارگران استخدام می‌کند / جزئیات و لینک ثبت‌نام
بانک رفاه کارگران استخدام می کند. دارندگان مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد در علوم مهندسی کامپیوتر ٬ مهندسی فناوری اطلاعات ٬ مهندسی صنایه و ... در تهران می توانند در این استخدام شرکت کنند.
دنا هم به بورس کالا آمد
عرضه پرحجم محصولات ایران خودرو در بورس کالا نیز امروز گروه محصولات دنا از سوی این خودروسازی با تعهد عرضه کامل تولید منهای تعهدات قبلی فروش، طرح جوانی جمعیت و خودرو‌های فرسوده برای عرضه در بورس کالا مورد پذیرش قرار گرفت.
ابلاغیه مهم بورس کالا درباره فرایند تحویل قرارداد اختیار معامله سکه طلا
همچنین مرجع قیمت نقدی سکه طلا در آخرین روز معاملاتی جهت تسویه نقدی و محاسبه جرائم نکول، میانگین موزون قیمت پایانی معاملات گواهی سپرده نمادهای فوق در آخرین روز معاملاتی قرارداد اختیار معامله است. همچنین هر ۱۰۰ گواهی سپرده کالایی در کد سهامداری شامل یک سکه است.
اطلاعیه مهم بانک مرکزی درمورد معاملات ارزی
براساس قانون اصلاح قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز، هرگونه معامله ارز خارج از شبکه صرافی ها، بانک‌ها ‌‌و موسسات اعتباری دارای مجوز بانک‌ مرکزی، قاچاق ارز محسوب شده و طبق قانون و از طریق مجاری قضایی، مرتکبین علاوه بر ضبط ارز، به پرداخت جریمه نقدی معادل دو برابر ارز مکشوفه و درصورت عدم توانایی در پرداخت، به حبس محکوم خواهند شد. لذا از هموطنان عزیز درخواست می‌شود از معاملات غیررسمی ارز اکیدا خودداری کنند
بانک رفاه کارگران استخدام می کند
بانک رفاه کارگران به منظور تامین بخشی از نیروی انسانی متخصص مورد نیاز خود از میان افراد واجد شرایط (آقا / خانم) دعوت به همکاری می کند
زمان ثبت نام آزمون استخدامی بانک ملت تمدید شد +جزئیات
زمان ثبت نام آزمون استخدامی بانک ملت تمدید و شرایط آگهی در رده شغلی کاردان حوزه IT اصلاح شد.
استخدام جدید بانک ملت در سراسر کشور با مدرک لیسانس و فوق لیسانس +شرایط
استخدام حدید در بانک ملت در سراسر کشور در رشته های مختلف کارشناسی و کارشناسی ارشد از 15 آذرماه 1401 شروع می شود و ثبت نان اینترنتی از طریق وبسایت این بانک تا تاریخ 25 آذر ادامه دارد. دارندگان مدرک لیسانس و فوق لیسانس به شرح موجود در سایت بانک اول می توانند جهت استخدام در بانک ملت ثبت نام کنند. آزمون کتبی این استخدام در 8 دیماه انجام می شود. اخبار تکمیلی در سایت بانک اول بروزرسانی می شود.