جمعه, 31 شهریور 1402 2023,September

استخدام بانک ها و موسات مالی و اعتباری

بانک پارسیان استخدام میکند + مهلت و لینک ثبت نام
بانک پارسیان در نظر دارد جهت تکمیل نیروی انسانی مورد نیاز خود در بخش پشتیبانی در شهر تهران، از بین داوطلبان مرد از طریق مصاحبه و سایر مراحل مربوطه تامین نماید.  مهلت ثبت نام تا ۲۱ شهریور ۱۴۰۲ می باشد.
تسهیلات ویژه دولت برای نوسازی بافت‌ فرسوده /  واگذاری زمین یا ملک به صاحبان خانه‌های فرسوده
مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران از واگذاری زمین یا ملک به صاحبان خانه‌های فرسوده خبر داد و گفت: نوسازی بافت‌های فرسوده فرآیند بسیار پیچیده‌ای دارد.
انواع وام‌های بانکی با پرداخت فوری
جزئیات وام‌های پرداختی توسط بانک‌ها و موسسات مالی و اعتباری مختلف در این گزارش منتشر شده است. عمده وام‌هایی که برای این راهنما انتخاب شده‌اند به اشخاص حقیقی ارائه می‌شود.
بانک سینا استخدام می‌کند
بانک سینا، در راستای توسعه فعالیت‌های خود و بهره‌گیری از نیروهای تخصصی و مجهز به دانش روز، فراخوان جدید استخدامی خود را منتشر کرد.
بانک ایران زمین استخدام می‌کند
بانک ایران زمین به منظور تامین و تکمیل سرمایه انسانی در حوزه های "فناوری اطلاعات" و "طرح و برنامه"، دعوت به همکاری می‌کند.
بانک پاسارگاد استخدام می کند
بانک پاسارگاد به منظور تامین و تکمیل سرمایه انسانی مورد نیاز شعبه‌های خود از واجدین شرایط پس از ثبت نام الکترونیکی و بر اساس اولویت‌های مورد نیاز، دعوت به مصاحبه می‌نماید.
بانک پارسیان استخدام می‌کند + راهنمای ثبت نام
گروه پارسیان در نظر دارد نیروی انسانی مورد نیاز خود در شعب تهران و شهرستان را از بین داوطلبان مرد و زن و از طریق برگزاری آزمون کتبی ، مصاحبه و سایر مراحل مربوطه تامین نماید.
تعیین حداقل سن بازنشستگی مشاغل سخت/حداکثر سن بازنشستگی با مدرک ارشد ۶۵ سال شد
طبق لایحه برنامه هفتم توسعه حداقل سن لازم برای بازنشستگی مشاغل سخت و زیان آور برای زنان ۴۵ و مردان ۵۰ سال‌ تعیین شده است.