چهارشنبه, 30 خرداد 1403 2024,June

اعطای تسهیلات قرض‌الحسنه ۳۰۰و ۷۵۰میلیونی در بانک رفاه

09 فروردین 1403
اعطای تسهیلات قرض‌الحسنه ۳۰۰و ۷۵۰میلیونی در بانک رفاه

در راستای ایفای نقش موثر در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی و با هدف حمایت از آحاد جامعه و رفع نیازهای آنان، اعطای تسهیلات قرض‌الحسنه در قالب طرح "افق" بانک رفاه کارگران همچنان تداوم دارد.

به گزارش بانک اول به نقل از روابط عمومی بانک رفاه کارگران، این طرح از جمله طرح‌های اعطای تسهیلات قرض‌الحسنه در بانک رفاه کارگران است که مشتریان این بانک می‌توانند بر اساس میانگین ایجادی در حساب قرض‌الحسنه پس‌انداز خود، از مزایای آن بهره‌مند شوند.  

بر اساس این طرح، اشخاص حقیقی و شرکت‌های حقوقی دارای کسب‌وکارهای خرد و دانش‌بنیان می‌توانند با سپرده‌گذاری در مقاطع مختلف از تسهیلات قرض‌الحسنه با نرخ کارمزد صفر تا 4 درصد و بازپرداخت حداکثر 60 ماهه بهره‌مند و یا امتیاز حساب استفاده نشده را به کارکنان خود انتقال دهند.

سقف تسهیلات اشخاص حقیقی حداکثر سه میلیارد ریال و شرکت‌های حقوقی دارای کسب‌وکارهای خرد و دانش‌بنیان حداکثر 7.5 میلیارد ریال است.

شایان ذکر است، علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به شعب بانک رفاه کارگران در سراسر کشور مراجعه و یا با مرکز ارتباط با مشتریان(فراد) این بانک با شماره 8525 -021 تماس حاصل کنند.

اخبار مرتبط
مهلت پذیرش پرونده های متقاضیان تا تاریخ 1403/03/10 است. متقاضیان پس از ثبت درخواست دریافت مشوق مذکور به صورت مکتوب، نسبت به تحویل اسناد و مدارک مربوطه به دفتر خدمات ارزی و مالی سازمان توسعه تجارت ایران اقدام کنند.
طرح کارت اعتباری دارندگان سهام عدالت به شما کمک می‌کند تا سقف 60درصد از ارزش سهام عدالت خود را، به ‌عنوان وام دریافت کنید. البته این مبلغ به‌صورت نقدی پرداخت نمی‌شود، بلکه شما یک کارت اعتباری در دست خواهید داشت و با مراجعه به برخی از فروشگاه‌های زنجیره‌ای، می‌توانید به میزانی که وام برایتان در دسترس قرار گرفته، خرید کنید
آن دسته افراد واجد شرایطی که به دریافت وام 100 میلیون تومانی علاقمندند بهتر است با در دست داشتن مدارک مربوط به حساب جاری خود، به شعبه‌ای که در آن سپرده دارند مراجعه کنند تا به تکمیل فرم قرارداد تسهیلات بپردازند. لازم به ذکر است که به منظور دریافت این وام باید ضامن رسمی داشت و ضمنا وام گیرنده باید حداقل 10 درصد مبلغ وام را از قبل آماده کرده و به بانک ارائه بدهد تا پایان پرداخت اقساط به عنوان تضمین دیگر مسدود شود.
متقاضیان گرامی برای ثبت درخواست وام مهربانی به صورت غیر حضوری و از طریق بام، نیاز دارند تا امضای دیجیتال خود در اپ اندروید و ios را فعالسازی کنند.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دیدگاه کاربران
سید حسن فاطمی
ارسال شده در : یکشنبه 12 فروردین 1403

والله ، بنده بازنشسته تامین اجتماعی هستم و هر وقت رفتیم و وام خواستیم به بنده جواب مثبتی ندادند . بنده از بانک رفاه حقوق میگیرم دیگر از این راحت تر حقوق بنده که واریز می‌شود همان زمان اقساط ماهانه را از حقوق بنده برداشت نمایند نیازی به هیچی هم نیست . اگر واقعا" وام می‌دهید بنده نیازمند هستم و خیلی هم خوش حساب و از این راحتر گمان نکنم وجود داشته باشد . یک سفارشی بفرمایید و یا راهنمایی بفرمایید بنده در برج یک و یا برج دو بتوانم وام سیصد میلیونی نه دویست میلیون تومانی به بنده بدهند و سقف حقوق بنده هم برای اقساط جواب می‌دهد ۶۰ ماهه یا ۴۸ ماهه .

خدیجه دانشگرنیا
ارسال شده در : جمعه 10 فروردین 1403

من مستمری بگیردمستاجرم باحسابمم چون پاره وقت کارمیکنم براخرج زندگی واجاره خونه کارمیکنم ولی هروقت میرم براوام میگن نداریم ساکن اصفهانم هیچ ازمستمری بگیری تاحالاامتیازوام هم نداشتم...چطورمیتونم این آگهی شماروپیگیری کنم

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
تگ ها