یکشنبه, 31 تیر 1403 2024,July

وام ضروری ۴ درصدی بانک صادرات برای بازنشستگان کشوری/وام ضروری ۳۰۰ میلیونی رسید

08 اردیبهشت 1403
وام ضروری ۴ درصدی  بانک صادرات برای بازنشستگان کشوری/وام ضروری ۳۰۰ میلیونی رسید

به منظور حمایت از بازنشستگان کشوری و کمک به رفع بخشی از نیازهای ضروری آنان، وام ضروری ۳۰ میلیون تومانی با شرایط جدیدی ارائه می‌شود

به گزارش بانک اول این وام با کارمزد سالانه ۴ درصد و اقساط ۳۶ ماهه به بازنشستگان ارائه می‌شود. این تدابیر به منظور بهبود معیشت این افراد و کاهش بار مالی بر روی آنان اتخاذ شده است.

واریز وام ضروری ۳۰ میلیونی به حساب‌های بیش از ۳۲ هزار بازنشسته در سراسر کشور، عصر دیروز و امروز انجام شد. این خبر مسرت بخش در حالی منتشر می‌شود که با هماهنگی‌های انجام شده بین صندوق بازنشستگی کشوری و بانک صادرات ایران به عنوان بانک عامل، واریز وام‌های نوبت هفتم از عصر دیروز آغاز شده است.

گروهی از بازنشستگان باقیمانده از مرحله ششم نیز طی روز‌های اخیر وام ۳۰ میلیونی خود را دریافت کرده بودند.

از زمان آغاز ثبت نام برای دریافت این وام، استقبال گسترده‌ای از سوی بازنشستگان کشوری صورت گرفته است. به طوری که در مراحل مختلف، صد‌ها هزار نفر از این عزیزان برای دریافت وام ضروری ثبت نام کرده اند.

صندوق بازنشستگی کشوری در تلاش است تا با پیگیری‌های مستمر و تعامل با دستگاه‌های ذیربط، ضمن تسریع در روند پرداخت وام ها، نسبت به افزایش مبلغ وام و کاهش نرخ کارمزد آن نیز اقدام نماید.

در ادامه به برخی از نکات مهم پیرامون وام ضروری ۳۰ میلیونی بازنشستگان کشوری اشاره می‌کنیم:شرایط دریافت وام:

کلیه بازنشستگان و وظیفه بگیران کشوری که از حقوق و مزایای این صندوق برخوردار باشند، می‌توانند نسبت به تقاضای دریافت این وام اقدام نمایند.

مدارک مورد نیاز: ارائه اصل و کپی حکم بازنشستگی یا وظیفه بگیری، کپی کارت ملی و شناسنامه، ارائه مستمری از طریق یکی از شعب بانک صادرات و ارائه تعهد کتبی مبنی بر بازپرداخت وام از جمله مدارک مورد نیاز برای دریافت این وام است.نحوه ثبت نام:

بازنشستگان واجد شرایط می‌توانند با مراجعه به درگاه الکترونیکی صندوق بازنشستگی کشوری نسبت به ثبت نام برای دریافت این وام اقدام نمایند.مهلت بازپرداخت:

وام ضروری ۳۰ میلیونی بازنشستگان کشوری باید در قالب ۳۶ قسط ماهانه به بانک عامل بازپرداخت شود.

وام ضروری ۳۰ میلیونی بازنشستگان کشوری، گامی مثبت در جهت حمایت از معیشت این عزیزان و کمک به رفع بخشی از نیاز‌های ضروری آنان است. امیدواریم با تدابیر و برنامه ریزی‌های صورت گرفته از سوی مسئولان ذیربط، شاهد افزایش مبلغ وام و کاهش نرخ کارمزد آن در آینده باشیم.

اخبار مرتبط
بانک سرمایه در قالب طرح نسیم پذیرندگان به تمامی افراد حقیقی و حقوقی واجد شرایطی که از دستگاه کارتخوان یا درگاه پرداخت متصل به بانک سرمایه استفاده می‌کنند، وام با نرخ سود 15 درصد اعطا می‌کند. متقاضی برای دریافت این وام نیازمند حساب سپرده جاری با حداقل سه ماه کارکرد است و نباید به بانک بدهکار یا دارای قسط معوق باشد.
بانک تجارت در طرح پویا تا سقف وام ۳۰۰ میلیون تومان وام پرداخت می‌کند. نرخ سود این وام ۲۳ درصد و سقف مدت زمان بازپرداخت اقساط آن ۳۶ ماه تعیین شده است.
بانک صادرات در طرح تسهیلاتی تیمچه به اشخاص حقوقی که حساب سپرده قرض الحسنه با حداقل زمان خواب سه ماه در این بانک دارند تا 250 درصد میزان سپرده و بین 250 میلیون تومان تا سه میلیارد تومان، وام با نرخ سود 23 درصدی می‌پردازد. حداقل میزان سپرده‌گذاری برای دریافت این وام 100 میلیون تومان تعیین شده است اما حساب سپرده وام‌گیرنده پس از دریافت وام مسدود نمی‌شود.
معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان تأمین اجتماعی درباره نحوه ثبت‌نام جهت دریافت وام اشاره‌شده گفت: بازنشستگان در استان‌ها و شهرستان‌های مختلف می‌توانند با مراجعه به سایت کانون بازنشستگان اقدام به ثبت‌نام برای دریافت وام ۳۰میلیون‌ تومانی کنند.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دیدگاه کاربران
محمدبسحاق
ارسال شده در : یکشنبه 09 اردیبهشت 1403

سلام من درآبان۱۴۰۲برای وام ضروری۳۰میلیون تومانی ثبت نام کردم.برای سال۱۴۰۳دوباره بایدثبت نام کنم؟

پروین رستمی کلخوران
ارسال شده در : یکشنبه 09 اردیبهشت 1403

درود بر شما، اینجانب تقاضای وام بانک صادرات را دارم. با تشکر

صغری حاتمی
ارسال شده در : یکشنبه 09 اردیبهشت 1403

سلام من الان یک سال ثبت نام کردم هنوز خبری نشد والله نمی‌دونم به کی دادین می نویسد به همه بازنشسته گان کشوری وام ضروری دادیم

بهیه مهری
ارسال شده در : یکشنبه 09 اردیبهشت 1403

زودتر داده شود

بهیه مهری
ارسال شده در : یکشنبه 09 اردیبهشت 1403

سلام لطفا وام سریع داده شود وآسان ومدارک زیاد خواسته نشود

منصور نوروزی
ارسال شده در : یکشنبه 09 اردیبهشت 1403

سلام من بازنشسته ۹۵ هستم و در ۱۴۰۰ ثبت نام کردم متاسفانه تاکنون به دریافت نشده ام باتوجه به نیاز ضروری خواهشمندم همکاری نمایید ..

عبداله جعفرزاده داشبلاغ
ارسال شده در : یکشنبه 09 اردیبهشت 1403

هنوز وام 35000000تومانی ازدواج فرزندان بازنشستگان واریز نشده است.

نادیا نهیراتی
ارسال شده در : شنبه 08 اردیبهشت 1403

سلام وقت بخیر غرض از مزاحمت اینکه بنده برای عمل جراحی تعویض کاسه ی زانو نیلز مبرم به وام دارم وچون بنده دوبار از صندوق وام گرفتم این مرتبه شامل حالم نشد امیدوارم همکاران ونسوولین مربوطه در صورت انکان با بنده همکاری نمایند (مد ظلکم العالی)

ام البنین میرزایی
ارسال شده در : شنبه 08 اردیبهشت 1403

سلام وقت شما بخیر. چرا به تعدادی از بازنشستگان که از سال گذشته ثبت‌نام کرده اند هنوز این وام واریزنشده. اولویت بندی ها به چه صورت انجام میشه؟بنده از سال گذشته منتظر دریافت وام هستم ولی هیچ خبری نیست. لطفاً رسیدگی بفرمایید وپاسخ بدید. ممنونم

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
تگ ها