شنبه, 30 تیر 1403 2024,July

فوری / جزییات ثبت نام وام 2 میلیارد تومانی بانک شهر

29 بهمن 1402
فوری / جزییات ثبت نام وام 2 میلیارد تومانی بانک شهر

سپرده لازم برای این وام قرض الحسنه اعلام شده و مدت زمان خواب سپرده مدنظر بانک به منظور پرداخت این تسهیلات باید سه ماه باشد.سود این وام 23 درصد بوده و مدت زمان بازپرداخت آن به انتخاب وام گیرنده 36 ماه یا 48 ماه اعلام شده است.

به گزارش بانک اول بانک شهر طرح تسهیلاتی شهریار را برای فعالان در حوزه‌های مختلف کسب و کار ارائه داده و براساس این طرح، میزان وام برای اصناف پزشکی 2 میلیارد تومان و برای غیرپزشکی 1 میلیارد تومان است.

افرادی که مایل به دریافت این تسهیلات هستند، باید سند ملکی به همراه ضامن رسمی داشته باشند. سپرده لازم برای این وام قرض الحسنه اعلام شده و مدت زمان خواب سپرده مدنظر بانک به منظور پرداخت این تسهیلات باید سه ماه باشد.

سود این وام 23 درصد بوده و مدت زمان بازپرداخت آن به انتخاب وام گیرنده 36 ماه یا 48 ماه اعلام شده است. براساس اعلام بانک، در این طرح وام، مسدودی سپرده وجود دارد و این مورد با توجه به زمان بازپرداخت تسهیلات مشخص می‌شود.

در صورتی که زمان پرداخت اقساط وام 36 ماه تعیین شده باشد، 16 درصد مبلغ سپرده مسدود خواهد شد. اما در صورت تعیین مدت زمان بازپرداخت 48 ماهه، میزان مسدود شدن سپرده 16.8 درصد خواهد بود.

مبلغ اقساط وام بانک شهر چقدر است؟

در صورت پرداخت وام 2 میلیارد تومانی با مدت زمان بازپرداخت و اقساط تعیین شده، میزان هر قسط 64 میلیون و 102 هزار و 943 تومان خواهد بود. کل سود وام به 1 میلیارد و 76 میلیون و 941 هزار و 268 تومان و جمع رقم تسهیلات و سود آن به 3 میلیارد و 82 میلیون و 399 هزار و 267 تومان خواهد رسید. هزینه فرصت مسدودی سپرده با توجه به مبلغ وام مذکور، 273 میلیون و 211 هزار و 824 تومان اعلام شده است.

اخبار مرتبط
مبلغ وام قرض الحسنه بانک پارسیان 40 میلیون تومان است و نرخ سودی ندارد. البته بانک چهار درصد کارمزد از این وام دریافت می‌کند. حداکثر زمان بازپرداخت این وام 24 ماه است و وام گیرنده در صورت اتخاذ 40 میلیون تومان وام، ملزم به پرداخت ماهانه یک میلیون و 818 هزار تومان قسط به بانک است و همچنین مجموع رقم سود و وام این تسهیلات 42 میلیون و 420 هزار تومان است.
رییس کانون عالی کارگران بازنشسته تامین‌اجتماعی کشور از واریز وام قرض‌الحسنه ۳۰ میلیون تومانی به حساب ۴۰ هزار بازنشسته در مردادماه خبر داد.
این وام توسط به ۲۰ بانک، ملت، ملی، مسکن، صادرات، رفاه کارگران، سپه، تجارت، شهر، سامان، پاسارگاد، خاورمیانه، پارسیان، سینا، کارآفرین، آینده، گردشگری، اقتصادنوین، ایران‌زمین، پست بانک و مؤسسه اعتباری ملل ابلاغ شد.
بانک ایران زمین در طرح تسهیلاتی انتخاب پلاس تا سقف 300 میلیون تومان وام خرید کالا پرداخت می‌کند. اما شرایط دریافت این وام چیست؟

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
تگ ها