دوشنبه, 7 خرداد 1403 2024,May

آغاز سومین حراج سکه/ تکلیف پول برنده نشدگان حراج‌های قبلی چیست؟

19 اسفند 1402
آغاز سومین حراج سکه/ تکلیف پول برنده نشدگان حراج‌های قبلی چیست؟

درحالی سومین حراج سکه از دقایقی قبل در مرکز مبادله آغاز شده که تاکنون۱۵ هزار سکه ثبت سفارش شده است؛ اما برخی از برنده نشدگان حراج‌های قبلی از عدم استرداد وجهشان گلایه دارند.

به گزارش بانک اول، اصغر بالسینی با اشاره به سومین حراج سکه در روز جاری گفت: سومین حراج ربع سکه از ساعت 12 شروع شده وافرادی که احراز هویت شده و ثبت نام کرده اند می توانند از ساعت12 تا15 سفارش گذاری انجام دهند.

وی گفت: طی 20 دقیقه نخست حراج سه هزار و500 نفر سفارش گذاری کرده و بیش از 15 هزار سکه ثبت سفارش شده است؛ آمار نشان می دهد طی سومین حراج بیش از 68 هزار نفر امکان ثبت سفارش نهایی را داشته باشند.

بالسینی با تاکید براینکه بعد از ساعت 15 دسته بندی متقاضیان انجام می شود به مشکلات برنده نشدگان حراج های قبلی در خصوص استرداد وجه اشاره و تصریح کرد: افرادی که در حارج های قبلی برنده نشده اند مشکلات جزئی در استرداد وجهشان دارند که مربوط به اسمانه مرکز مبادله نیست بلکه مشکل از سامانه های سیستم مالی بانکی است. البته 95 درصد مشکل استرداد وجه برنده نشدگان حراج های قبلی مرتفع شده و مابقی نیز در حال رفع می باشد.

اخبار مرتبط
همزمان با کاهش جزیی قیمت طلا، سکه امامی در مسیر صعودی حرکت کرد
حراج جدید شمش طلا فردا سه شنبه در مرکز مبادله ارز و طلای ایران برگزار می‌شود.
سی امین جلسه حراج شمش طلای مرکز مبادله ایران، روز سه شنبه ۸ خرداد ماه ۱۴۰۳ برگزار خواهد شد.
بر این اساس، تا لحظه تنظیم این گزارش (ساعت ۱۴) افراد حاضر در بازار بیشتر دلالان بودند و متقاضی زیادی در بازار غیر رسمی حضور نداشت.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
تگ ها