دوشنبه, 7 خرداد 1403 2024,May

شرایط فروش نقدی ون باری اینرودز با تحویل خرداد ماه امسال

27 فروردین 1403
شرایط فروش نقدی ون باری اینرودز با تحویل خرداد ماه امسال

شرکت بهمن موتور طرح فروش نقدی و آنلاین ون باری اینرودز را برای خریداران اعلام نمود. بر اساس این طرح ویژه، متقاضیان محترم می‌توانند در بازه زمانی مشخص شده از ساعت 10 صبح روز چهارشنبه، 29 فروردین 1403 لغایت 24 بامداد چهارشنبه 12 اردیبهشت ماه 1403 یا تا زمانی که ظرفیت موجود باشد، نسبت به ثبت سفارش خرید این محصول جدید اقدام نمایند.

به گزارش بانک اول ون باری اینرودز که با کد محصول SKNNRD00 شناخته می‌شود، در هفته پایانی خردادماه سال جاری و با مدل 1403 به دست مشتریان گرامی خواهد رسید. این خودروی کاربردی با رنگ سفید عرضه خواهد گردید و قیمت آن مبلغ 8 میلیارد و 171 میلیون و 60 هزار ریال تعیین شده است. لازم به ذکر است که در صورت انصراف از خرید، شرکت بهمن موتور سود 17.5 درصد سالیانه را از خریداران محترم دریافت خواهد نمود و چنانچه تاخیری در تحویل خودرو رخ دهد، جریمه 2.5 درصد ماهانه برای شرکت در نظر گرفته شده است.

جدول شرایط فروش نقدی ون باری اینرودز ویژه فروردین 1403

نوع خودرو ون باری اینرودز
کد محصول SKNNRD00
قیمت محصول (ریال) 8,171,060,000
سود انصراف (سالیانه) 17.5 درصد
جریمه تاخیر (ماهانه) 2.5 درصد
مدل 1403
زمان تحویل خودرو هفته آخر خرداد
رنگ قابل عرضه سفید
اخبار مرتبط
شناسه واریز یک کد خاص و منحصر بفردی هست که بانک‌ها به حساب‌ها تخصیص می‌دهند تا عملیات پرداخت برای مشتریان راحت‌تر انجام شود. از مزایای شناسه واریز می‌توان گفت یک راه ساده، سریع و امن است برای انتقال پول که به راحتی انتقال دهنده (یا واریز کننده) شناسایی می‌شود
با توجه به بند یک ماده۴۸ قانون حمایت از خانواده مصوب۱۳۹۱، میزان حقوق وظیفه یا مستمری زوجه دائم متوفی، فرزندان و سایر وراث قانونی وی و نحوه تقسیم آن در تمام صندوق‌های بازنشستگی کشوری، لشکری، تامین اجتماعی و سایر صندوق‌های خاص این است که زوجه دائم متوفی از حقوق وظیفه یا مستمری وی برخوردار می‌شود و ازدواج دوباره وی مانع دریافت حقوق مذکور نیست. درصورت فوت شوهر بعدی و تعلق حقوق به زوجه در اثر آن، از بین مستمری دو همسر فوت شده او، آنکه مبلغش بیشتر است به او پرداخت می‌شود.
دفتر خدمات ارزی و مالی سازمان توسعه تجارت ایران مهلت ایفای تعهدات ارزی حاصل از صادرات سال ۱۴۰۲ را تا پایان تیرماه اعلام کرد.
در این نوع از حمله فیشر در ابتدا نسبت به ساخت یک صفحه اینترنتی مشابه صفحه اصلی می‌کند و از طریق اعتماد به دست آمده اقدام به جمع آوری اطلاعات کاربران می‌کند. برنامه‌های مخرب و بدافزار هم می‌توانند ابزاری برای نفوذ فیشرها و دسترسی به اطلاعات کاربر باشد.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
تگ ها