جمعه, 1 تیر 1403 2024,June

ارز در وضعیت ثبات

06 خرداد 1403
ارز در وضعیت ثبات

طبق مشاهدات میدانی امروز ایسنا از بازار غیر رسمی ارز، نرخ دلار و یورو در این بازار در حالت تعادل و ثبات قرار دارد.

به گزارش بانک اول  ارز در بازار غیر رسمی امروز (ششم خرداد) در وضعیت ثبات با اندکی نوسان نسبت به روزهای گذشته معامله شد.

بر اساس مشاهدات میدانی خبرنگار ایسنا از بازار غیر رسمی ارز، دلار در محدوده قیمیتی خرید و فروش ۵۷ تا ۵۸ هزار تومان قرار دارد. به طوری که دلالان و فروشندگان غیر رسمی دلار را با نرخ ۵۷ هزار تومان خریداری و با نرخ ۵۸ هزار تومان می‌فروشند.

علاوه بر این، یورو در این بازار با قیمت ۶۲ هزار تومان از سوی دلالان خریداری و با مبلغ ۶۳ هزار و ۳۰۰ تومان معامله شد.

بر این اساس، تا لحظه تنظیم این گزارش (ساعت ۱۴) افراد حاضر در بازار بیشتر دلالان بودند و متقاضی زیادی در بازار غیر رسمی حضور نداشت.

نرخ ارز در مرکز مبادله چقدر است؟

گفتنی است؛ امروز ارز در بازار رسمی مرکز مبادله ارز و طلای ایران برای اسکناس دلار با مبلغ ۴۴ هزار و ۹۱۶ تومان، برای اسکناس یورو با مبلغ ۴۸ هزار ۷۴۰ تومان و برای اسکناس درهم با نرخ ۱۲ هزار و ۳۲۰ تومان به فروش رسید.  

همچنین حواله دلار با مبلغ ۴۱ هزار و ۹۳۸ تومان، حواله یورو با مبلغ ۴۵ هزار و ۵۰۹ تومان و حواله درهم امارات با نرخ ۱۱ هزار و ۴۱۹ تومان عرضه شد.

در پایان باید اشاره داشت پس از وقوع حادثه تاسف بار هوایی در هفته گذشته که منجر به شهادت رئیس جمهور و همراهانش شد، بازار غیر رسمی ارز تا شب حادثه روند صعودی بالایی را طی کرد و حتی دلار به مرز ۶۲ هزار تومان رسید، اما از روز بعد نرخ دلار در این بازار با روند کاهشی به حالت تعادل و نرخ روزهای قبل خود بازگشت./ایسنا

اخبار مرتبط
بازار امروز شاهد روند صعودی قیمت ها نسبت به روز گذشته است.
هر قطعه سکه طرح جدید امروز (چهارشنبه، ۳۰ خرداد ماه) بر اساس اعلام اتحادیه طلا و جواهر تهران تا لحظه درج این خبر با ۳۰ هزار تومان افزایش قیمت نسبت به روز گذشته (سه شنبه، ۲۹ خرداد) ۳۹ میلیون و ۷۸۰ هزار تومان معامله شد.
بازار امروز شاهد روند صعودی قیمت طلا و کاهش قیمت سکه نسبت به روز گذشته است.
او در خصوص جزئیات حراج امروز هم اظهار کرد: در سی و سومین جلسه حراج شمش طلا که انروز ۲۹ خرداد ماه ۱۴۰۳ در مرکز مبادله ایران برگزار شد، ۲۴۴ کیلوگرم شمش طلای استاندارد با عیار ۹۹۵ در هزار معامله شد.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
تگ ها