یکشنبه, 13 اسفند 1402 2024,March

آغاز ثبت نام اقساطی خودرو به قیمت کارخانه / بازپرداخت ۴ ساله و تحویل ۱۰ روزه + لینک

16 آذر 1402
 آغاز ثبت نام اقساطی خودرو به قیمت کارخانه / بازپرداخت ۴ ساله و تحویل ۱۰ روزه + لینک

ثبت نام اقساطی کرمان موتور با بازپرداخت ۴ ساله آغاز شده است.

به گزارش بانک اول، کرمان موتور شرایط ثبت نام جک را اعلام کرده است. طبق این اطلاعیه متقاضیان می‌توانند فروش اقساطی یا نقد خودرو را انتخاب کنند. جک در ۴ رنگ و طی ۱۰روز به متقاضیان تحویل داده خواهد شد.

شرایط ثبت نام اقساطی خودرو جک آذر ۴۰۲ 

بر اساس جدیدترین دور ثبت نام جک مدل J۴ ۱۵۰۰ AT، این خودروی چینی پرفروش با قیمت نمایندگی یعنی ۷۶۵ میلیون تومان فروخته می‌شود.

متقاضیان ثبت نام اقساطی خودرو می‌تواند این محصول را به قیمت کارخانه و با بازپرداخت ۱۲ الی ۴۸ ماهه تحویل بگیرند. همچنین امکان خرید نقدی هم فراهم است. این خودرو در رنگ های  سفید، مشکی، خاکستری و طوسی روشن متالیک عرضه شده است.

ثبت نام کرمان موتور ۱۴۰۲ 

متقاضیان خرید جک میتوانند به صورت حضوری به یکی از نمایندگی های این شرکت مراجعه کنند. ا

زمان ثبت نام جک

ثبت نام کرمان موتور از روز ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ لغایت پایان  ۱۴۰۲/۰۸/۱۸ ادامه خواهد داشت.

قبل از خرید اقساطی خودرو بخوانید

  • اقساط خودرو بصورت هر سه ماه یک چک محاسبه شده است و تاریخ اولین چک ۱۴۰۲/۱۲/۲۵ است.
  •  سند خودرو تا پایان اقساط در رهن شرکت باقی خواهد ماند و تنها با تسویه حساب نهائی سند خودرو آزاد خواهد شد.
  • خودروها بدون بیمه بدنه واگذار نمی گردند و هزینه آن به مبلغ اقساط اضافه گردیده است.
  • کلیه هزینه ها، مالیات ها، عوارض، بیمه شخص ثالث،مالیات نقل و انتقال، مالیات ارزش افزوده و سایر هزینه هایی که قانون پرداخت آن را به عهده مشتری و مصرف کننده گذاشته است بر اساس تعرفه های سال ۱۴۰۲ محاسبه شده است، بدیهی است در صورت تغییر قوانین و نرخ ها در زمان تحویل خودرو مابه التفاوت به عهده متقاضی است.

اخبار مرتبط
پلیس راهور تهران بزرگ با جدیت بحث نداشتن معاینه فنی و برخورد با خودروهای دودزا را دنبال می‌کند و تیم‌های پلیس راهور تهران بزرگ، به محض مشاهد خودروی دودزا در سطح شهر آن‌را متوقف و به تعمیرگاه اعزام و پلاک تعمیری به آن می‌دهیم تا خودروی دارای نقص خود را رفع نقص نماید و پس از بازگشت خودروی وی توسط کارشناسان پلیس راهور بازدید و در صورت رفع نقص پلاک اصلی تحویل راننده خواهد شد.
ایران‌خودرو درباره متقاضیان خودرو پارس اطلاعیه‌ای مهم صادر کرد.
اگر تاریخ بیمه شخص ثالث بگذرد، به عبارتی برای شما نداشتن بیمه شخص ثالث در نظر گرفته خواهد شد. در این مدت اگر تصادفی کنید، شرکت بیمه هیچ تعهدی برای پرداخت خسارت نخواهد داشت. انگار شما ماشین خود را بیمه نکرده‌اید و پلیس هم در این حالت هم شما را جریمه خواهد کرد. اما جریمه دیرکرد بیمه شخص ثالث به جریمه‌ای گفته می‌شود که در ازای هر یک روزی که از تاریخ انقضای بیمه‌نامه ثالث شما می‌گذرد، برای شما در نظر گرفته می‌شود.
این شرکت شرایط فروش 4 محصول تیگو 8 پرو e+، تیگو 8 Pro مکس، فونیکس FX و تیگو 7 پرو پریمیوم از امروز شنبه 12 اسفندماه به صورت نقدی و اقساطی عرضه نموده است. این طرح از ساعت 15 امروز در نمایندگی مجاز مدیران خودرو فعال شده است.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
تگ ها