شنبه, 30 تیر 1403 2024,July

شرایط دریافت وام 50 میلیونی و بدون سود بانک کارآفرین

26 بهمن 1402
شرایط دریافت وام 50 میلیونی و بدون سود بانک کارآفرین

افرادی که در بانک کارآفرین سپرده قرض الحسنه دارند و مایل به دریافت وام از این مجموعه هستند، امکان درخواست تسهیلات «نیک آفرین پلاس» را دارند. این وام قرض الحسنه بوده و هیچ سودی ندارد.

به گزارش بانک اول، شرط مورد نظر برای بهره مندی از تسهیلات طرح نیک آفرین پلاس بررسی اهلیت اعتباری متقاضی دریافت وام بوده و اشخاص متقاضی در زمان دریافت آن باید هیچ چک برگشتی یا معوقی در نظام بانکی نداشته باشند. متقاضیان دریافت تسهیلات 50 میلیون تومانی بانک کارآفرین باید گذشته از سپرده قرض الحسنه به مدت سه الی 9 ماه خواب سپرده ایجاد کنند.

همچنین متقاضیان باید ضامن رسمی مورد نظر بانک را داشته باشند. این وام هیچ سودی نداشته و مشتریان تنها موظف به ارایه کارمزد چهار درصدی آن هستند.

 

با توجه به سقف وام 50 میلیون تومانی، نرخ سود و مدت زمان پرداخت اقساط، میزان هر قسط به 1 میلیون و 476 هزار و 199 تومان می‌رسد. کل سود تسهیلات 3 میلیون و 143 هزار و 173 تومان اعلام شده است. جمع رقم وام و سود آن نیز 53 میلیون و 203 هزار و 173 تومان خواهد بود.

نکات مهم و قابل توجه درباره وام 50 میلیون تومانی طرح تسهیلاتی نیک آفرین پلاس

لازم به ذکر است، افرادی که مایل به دریافت وام مذکور هستند باید دوره خواب سپرده را به صورت کامل سپری کنند. در صورتی که دوره انتظار سپرده مشتری کمتر از حداقل اعلام شده باشد و تعهدنامه زمان تامین و تکمیل موجودی برای دریافت این وام رعایت نشود، درخواست تسهیلات مشتری قابل بررسی نخواهد بود. طبق اعلام بانک کارآفرین، مبلغ وام 50 میلیون تومان است و از این مقدار کمتر یا بیشتر نخواهد شد.

اخبار مرتبط
مبلغ وام قرض الحسنه بانک پارسیان 40 میلیون تومان است و نرخ سودی ندارد. البته بانک چهار درصد کارمزد از این وام دریافت می‌کند. حداکثر زمان بازپرداخت این وام 24 ماه است و وام گیرنده در صورت اتخاذ 40 میلیون تومان وام، ملزم به پرداخت ماهانه یک میلیون و 818 هزار تومان قسط به بانک است و همچنین مجموع رقم سود و وام این تسهیلات 42 میلیون و 420 هزار تومان است.
رییس کانون عالی کارگران بازنشسته تامین‌اجتماعی کشور از واریز وام قرض‌الحسنه ۳۰ میلیون تومانی به حساب ۴۰ هزار بازنشسته در مردادماه خبر داد.
این وام توسط به ۲۰ بانک، ملت، ملی، مسکن، صادرات، رفاه کارگران، سپه، تجارت، شهر، سامان، پاسارگاد، خاورمیانه، پارسیان، سینا، کارآفرین، آینده، گردشگری، اقتصادنوین، ایران‌زمین، پست بانک و مؤسسه اعتباری ملل ابلاغ شد.
بانک ایران زمین در طرح تسهیلاتی انتخاب پلاس تا سقف 300 میلیون تومان وام خرید کالا پرداخت می‌کند. اما شرایط دریافت این وام چیست؟

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
تگ ها