پنجشنبه, 24 خرداد 1403 2024,June

اتفاق عجیب که فعالان بازار رمزارز را شوکه کرد!

24 خرداد 1401
اتفاق عجیب که فعالان بازار رمزارز را شوکه کرد!

به گزارش بانک اول بیت‌کوین محدوده میانگین متحرک ۲۰۰ روزه خود را از دست داد و محدوده حمایتی ۴۴ هزار دلار این ارز هم از دست رفت و حالا در محدوده ۴۳ هزار دلار معامله می‌شود.

محدوده ۴۲ هزار دلار یک محدوده حمایتی مهم است و اگر این محدوده هم از دست برود احتمال ریزش بیت‌کوین تا محدوده ۴۰ هزار دلار زیاد است.

 

حیاتی‌ترین محدوده حمایتی بیت‌کوین محدود ۴۰ هزار دلار است و کارشناسان عقیده دارند اگر کندل روزانه زیر محدوده ۴۰ هزار دلار بسته شود احتمال ریزش بیت‌کوین تا محدوده ۲۹ هزار دلار وجود دارد.

 

این روزها خبرهای خوبی به بازار رمزارزها رسیده بود و ریزش ناگهانی بیت‌کوین از این محدوده برای بسیاری از فعالان بازار عجیب است.

اخبار مرتبط
زمان تسویه حساب (settlement time) زمانی از پیش تعیین‌شده برای تکمیل انتقال دارایی‌های دیجیتال از حساب فروشنده به حساب خریدار است.
با توجه به رشد قیمت ارزهای دیجیتال و استقبال از بازی‌های P۲E در سال‌های اخیر، نات کوین نیز خیلی زود بر سر زبان‌ها افتاد و در همان ماه اول راه‌اندازی توانست نزدیک به ۵۰۰ هزار کاربر جذب کند. نسخه اولیه آن در مجموع به بیش از ۶۵۰ هزار کاربر رسید. نسخه رسمی Notcoin در اولین روز از سال ۲۰۲۴ معرفی و عرضه شد و طبق آخرین آماری که توسط تیم نات کوین اعلام شده است، در حال حاضر بیش از ۳۳ میلیون بازیکن دارد و به‌طور متوسط، روزانه بیش از ۶ میلیون نفر در این بازی فعال هستند.
خرید بیت‌کوین برای سرمایه‌گذاران ایرانی حوزه رمزارز از یک سال قبل به این طرف می‌توانسته سود ۱۸۵ درصدی داشته باشد، اما آن‌هایی که دل شیر و علم غیب داشتند و سراغ په‌په رفتند، الان به سود هزار و ۳۳۰ درصدی رسیدند
بر اساس پیش‌نویس ریال دیجیتال، بانک مرکزی وظیفه مدیریت چرخه عمر ریال دیجیتال و تعریف دسترسی بانک‌ها و مسدود و فعال‌سازی و تعریف و اعمال سیاست‌های کلان مدیریت زیست‌بوم ریال دیجیتال را بر عهده دارد و متولی دفترکل توزیع‌شده و مشارکت در تأیید تراکنش‌ها و اجرای قراردادهای هوشمند است.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
تگ ها