دوشنبه, 7 خرداد 1403 2024,May

طرح حاتم بانک توسعه تعاون/ وام تا سقف 3 میلیارد تومان 48 ماهه

24 خرداد 1401
طرح حاتم بانک توسعه تعاون/ وام تا سقف 3 میلیارد تومان 48 ماهه

به گزارش بانک اول طرح حاتم تسهیلاتی است که به کلیه شرکت ها و اتحادیه های تعاونی پرداخت می شود. در این طرح، تسهیلاتی به منظور خرید، جایگزینی اقلام و کالاهای سرمایه ای، ماشین آلات و ادوات مورد نیاز پرداخت می شود که این تسهیلات تا سقف ۳۰ میلیارد ریال  با سود 18 پرداخت شده و حداکثر 70 درصد بهای تمام شده است.
باز پرداخت این وام 48 ماهه بوده و یکی دیگر از ویژگی های این طرح فاصله اقساط است که می تواند تا سه ماه افزایش پیدا کند.به این معنی که مشتری می تواند اقساط این وام را هر 3 ماه یکبار پرداخت کند.

وام طرح حاتم بانک توسعه تعاون

هر قسط وام 3 میلیارد تومانی طرح حاتم در صورت بازپرداخت 48 ماهه مبلغ 88,124,999 تومان و کل سود وام مبلغ 1,229,999,944 تومان است.

شرایط دریافت تسهیلات حاتم توسعه تعاون

این وام  بانک توسعه تعاون مخصوص شرکت‌ها و افراد فعال در حوزه تعاونی،‌ خدمات و تولید است و این افراد با داشتن جواز کسب و در صورتی‌که قسط یا بدهی معوق به بانک نداشته‌ باشند، می‌توانند از این تسهیلات استفاده کنند.از شرایط عمومی دریافت وام هم مانند تمامی وام ها نداشتن چک برگشتی و تسهیلات معوق در شبکه بانکی است.

وثیقه لازم جهت دریافت این وام سند ملکی است.

 

اخبار مرتبط
معاون توسعه مدیریت و منابع صندوق بازنشستگی کشوری با تاکید بر اینکه خدمات رفاهی و معیشتی این صندوق همچنان ادامه خواهد داشت، یادآور شد: این تفاهم نامه هفته گذشته با بانک صادرات ایران منعقد شده تا در سال ۱۴۰۳ بتوانیم در راستای حمایت از معیشت بازنشستگان عزیز تسهیلات بهتری را ارائه کنیم.
دریافت این وام از بانک رسالت با سفته نیز امکان‌پذیر بوده و به همین دلیل این وام به عنوان یکی از پرمتقاضی‌ترین تسهیلات بانکی شناخته می‌شود.
در مراکز استان‌ها و سایر کلانشهرها این رقم۱۵۰ میلیون تومان می‌باشد. برای سایر شهرها، متقاضیان می‌توانند تا۱۰۰ میلیون تومان وام دریافت کنند. در روستاها، سقف وام۴۰ میلیون تومان تعیین شده است. طبق اطلاعات منتشر شده توسط معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی، فرآیند ثبت‌نام برای وام اجاره مسکن در سال گذشته از تاریخ ۲۶ خرداد آغاز و تا ۳۰ آذر ادامه یافت.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
تگ ها