یکشنبه, 30 اردیبهشت 1403 2024,May

شرایط پرداخت وام 100 میلیون تومانی طرح توسکا + اقساط

24 خرداد 1401
شرایط پرداخت وام 100 میلیون تومانی طرح توسکا + اقساط

به گزارش بانک اول بانک توسعه تعاون این طرح تسهیلاتی را برای تشکر از اعتماد سپرده گذاران حقیقی و حقوقی خود تدارک دیده است. به نظر هدف از اجرای این طرح تداوم همکاری مشتریان وفادار بانک توسعه تعاون با این مجموعه باشد. بنابراین افرادی امکان بهره برداری از تسهیلات طرح توسکا را دارند که در بانک توسعه تعاون سپرده بلند مدت داشته باشند.

سود سپرده در سه نرخ 2 درصد، 4 درصد و 7 درصد پرداخت خواهد شد. حداقل مدت زمان خواب سپرده برای گرفتن این  وام توسکا یک ماه اعلام شده است. نرخ تسهیلات طرح توسکا با توجه به مقدار سود و شرایط مختلف تفاوت دارد. سقف این تسهیلات 100 میلیون تومان بوده و حداکثر مدت زمان بازپرداخت آن هم 48 ماه است.

چه افرادی امکان استفاده از تسهیلات توسکا را دارند؟

برای دریافت این نوع تسهیلات نیازی به ضامن معتبر بانکی نیست؛ ضمانت اصلی این تسهیلات همان مسدودی سپرده است. متقاضیان به منظور دریافت این نوع تسهیلات باید هزینه‌های جانبی مثل تشکیل پرونده و اعتبار سنجی را هم بپردازند. ضمنا افرادی امکان دریافت این نوع وام را دارند که به هیچ عنوان چک برگشتی یا بدهی معوقی در سیستم بانکی نداشته باشند. بقیه شرایط برای پرداخت این وام براساس سیاست‌های اعتباری بانک خواهد بود.

اگر فردی حداکثر مبلغ وام را با نرخ سود 10 درصد و مدت زمان بازپرداخت 48 ماهه دریافت کند، باید ماهیانه 2 میلیون و 536 هزار و 258 تومان قسط بپردازد. کل سود وام 21 میلیون و 740 هزار و 400 تومان است. بنابراین مجموع رقم وام و سود 120 میلیون و 536 هزار و 666 تومان خواهد بود./بانک توسعه تعاون

اخبار مرتبط
وام مسکن ایثارگران، وامی است که به افراد واجد شرایط پرداخت می‌شود. از شرایط اصلی این وام، ایثارگر بودن متقاضی است، همچنین مبلغ این وام باتوجه به شهر محل زندگی متقاضی بین ۳۰۰ میلیون تا ۶۰۰ میلیون تومان می‌باشد.
افرادی که شرایط دریافت وام 200 میلیون یا 5 میلیارد تومانی طرح پذیرنده بانک ملی را دارند باید جواز و پروانه کسب را به یکی از شعب این مجموعه ارائه بدهند. در صورتی که فردی این وام را در قالب قرارداد قرض الحسنه دریافت کند، آن را با کارمزد چهار درصدی می‌گیرند. اما اگر این وام در قالب قرارداد مرابحه اعطا شود، سود آن 23 درصد خواهد بود. سقف مدت زمان پرداخت اقساط این تسهیلات به 36 ماه می‌رسد.
در عین حال تمامی دارندگان حساب قرض الحسنه پس انداز نیک همانند سایر حسابهای قرض الحسنه پس انداز، تا پایان مهلت جشنواره یعنی پایان خردادماه ۱۴۰۳ می توانند در قرعه کشی ۱۰۰۱ جایزه ۲۵۰ میلیون تومانی شرکت کنند.
مبلغ وام فرزندان بازنشستگان کشوری ۳۵۰،۰۰۰،۰۰۰ ریال است. کارمزد این وام ۴ درصد و مدت بازپرداخت آن ۳۶ ماهه می‌باشد. توجه داشته باشید که این وام به حساب بانک صادرات که در سیستم احکام درج شده است واریز می‌گردد.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
تگ ها