دوشنبه, 7 خرداد 1403 2024,May

شرایط دریافت وام 100 میلیون تومانی با سود صفر درصد بانک توسعه تعاون

24 خرداد 1401
شرایط دریافت وام 100 میلیون تومانی با سود صفر درصد بانک توسعه تعاون

به گزارش بانک اول تسهیلات طرح کوثر بانک توسعه تعاون به مبلغ 100 میلیون تومان است و افرادی که مایل به دریافت آن هستند باید سپرده پس انداز قرض الحسنه داشته باشند. در غیر این صورت باید سپرده مورد نظر را در یکی از شعب بانک توسعه تعاون افتتاح کرده و میانگین حساب مورد نظر را هم ایجاد کنند. ضمنا متقاضیان برای دریافت این نوع تسهیلات هم باید به فکر ضامن باشند. زیرا نوع ضمانت اصلی برای این تسهیلات، ارائه ضامن رسمی مورد تایید بانک است.

 

حداقل مدت زمان خواب سپرده برای دریافت این وام سه ماه اعلام شده است. مدت زمان بازپرداخت این تسهیلات هم با توجه به مبلغ وام و … تعیین می‌شود. اما حداکثر زمان برای پرداخت اقساط 24 ماه تعیین شده است. متقاضیان نباید بدهی معوق یا چک برگشتی در سیستم بانکی داشته باشند. ضمنا پرداخت هزینه‌های جانبی برای دریافت این تسهیلات هم به صورت جداگانه توسط بانک توسعه تعاون محاسبه و دریافت می‌شود.

میزان اقساط وام 100 میلیون تومانی بانک توسعه تعاون

در صورتی که برای دریافت این 100 میلیون تومان مبلغ سود صفر درصد باشد و اقساط هم در 10 ماه پرداخت شود، مبلغ هر قسط 10 میلیون تومان خواهد بود. اما اگر بانک برای این مبلغ تسهیلات کارمزد 4 درصدی دریافت کند و مدت پرداخت قسط‌ها هم 24 ماه اعلام شود، وام گیرنده باید هر ماه 4 میلیون و 342 هزار و 492 تومان قسط بپردازد. کل سود وام با شرایط مذکور، 4 میلیون و 219 هزار و 813 تومان است.

اخبار مرتبط
معاون توسعه مدیریت و منابع صندوق بازنشستگی کشوری با تاکید بر اینکه خدمات رفاهی و معیشتی این صندوق همچنان ادامه خواهد داشت، یادآور شد: این تفاهم نامه هفته گذشته با بانک صادرات ایران منعقد شده تا در سال ۱۴۰۳ بتوانیم در راستای حمایت از معیشت بازنشستگان عزیز تسهیلات بهتری را ارائه کنیم.
دریافت این وام از بانک رسالت با سفته نیز امکان‌پذیر بوده و به همین دلیل این وام به عنوان یکی از پرمتقاضی‌ترین تسهیلات بانکی شناخته می‌شود.
در مراکز استان‌ها و سایر کلانشهرها این رقم۱۵۰ میلیون تومان می‌باشد. برای سایر شهرها، متقاضیان می‌توانند تا۱۰۰ میلیون تومان وام دریافت کنند. در روستاها، سقف وام۴۰ میلیون تومان تعیین شده است. طبق اطلاعات منتشر شده توسط معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی، فرآیند ثبت‌نام برای وام اجاره مسکن در سال گذشته از تاریخ ۲۶ خرداد آغاز و تا ۳۰ آذر ادامه یافت.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
تگ ها