دوشنبه, 7 خرداد 1403 2024,May

نحوه دریافت وام فوری یک میلیارد تومانی بانک توسعه تعاون + مبلغ اقساط

24 خرداد 1401
نحوه دریافت وام فوری یک میلیارد تومانی بانک توسعه تعاون + مبلغ اقساط

به گزارش بانک اول افرادی که مایل به دریافت وام فوری طرح همراه بانک توسعه تعاون هستند باید سپرده بلندمدت در این مجموعه داشته باشند. نرخ سود این تسهیلات 18 درصد بوده و حداکثر مدت زمان بازپرداخت این وام هم 48 ماهه است. مبلغ وام متناسب با سپرده گذاری افراد متغیر است، اما سقف این تسهیلات به 1 میلیارد تومان می‌رسد. افراد برای دریافت این وام نیازی به ارائه ضامن معتبر، سند، سفته و … ندارند. ضمانت اصلی برای پرداخت این نوع وام، سپرده است. یعنی سپرده فرد وام گیرنده تا زمان تسویه کامل اقساط مسدود خواهد شد و افراد امکان برداشت پول از حساب خود را نخواهند داشت.

 

لازم به ذکر است که در مدت مسدودی سپرده، به اصل مبلغ حساب 16 درصد سود تعلق می‌گیرد. افرادی امکان دریافت این تسهیلات را خواهند داشت که به نام ایشان هیچ بدهی معوق یا چک برگشتی در سیستم بانکی وجود نداشته باشد. متقاضیان تسهیلات طرح همراه بانک توسعه تعاون باید مبلغی را برای تشکیل پرونده و همچنین انجام فرآیند اعتبارسنجی بپردازند.

اگر بانک به فردی، با توجه به مبلغ سپرده وی، وام یک میلیارد تومانی را با سود مشخص شده بپردازد و زمان بازپرداخت این تسهیلات هم برای او همان 48 ماه تعیین شود، مبلغ اقساط وی 29 میلیون و 375 هزار تومان خواهد بود. کل سود این وام 409 میلیون و 999 هزار و 981 تومان و مجموع رقم وام و سود آن 1 میلیارد و 410 میلیون و 60 هزار تومان است.

اخبار مرتبط
معاون توسعه مدیریت و منابع صندوق بازنشستگی کشوری با تاکید بر اینکه خدمات رفاهی و معیشتی این صندوق همچنان ادامه خواهد داشت، یادآور شد: این تفاهم نامه هفته گذشته با بانک صادرات ایران منعقد شده تا در سال ۱۴۰۳ بتوانیم در راستای حمایت از معیشت بازنشستگان عزیز تسهیلات بهتری را ارائه کنیم.
دریافت این وام از بانک رسالت با سفته نیز امکان‌پذیر بوده و به همین دلیل این وام به عنوان یکی از پرمتقاضی‌ترین تسهیلات بانکی شناخته می‌شود.
در مراکز استان‌ها و سایر کلانشهرها این رقم۱۵۰ میلیون تومان می‌باشد. برای سایر شهرها، متقاضیان می‌توانند تا۱۰۰ میلیون تومان وام دریافت کنند. در روستاها، سقف وام۴۰ میلیون تومان تعیین شده است. طبق اطلاعات منتشر شده توسط معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی، فرآیند ثبت‌نام برای وام اجاره مسکن در سال گذشته از تاریخ ۲۶ خرداد آغاز و تا ۳۰ آذر ادامه یافت.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دیدگاه کاربران
من
ارسال شده در : چهارشنبه 25 خرداد 1401

ن خداییش یارو ۱ میلیارد پولشو بده به بانک 16% سالیانه بعد وام بگیره 18% سود بده یعنی باید طرف اسکیزوفرنی داره اینکارو بکنه

کرمانج
ارسال شده در : چهارشنبه 25 خرداد 1401

چه طرح مزخرفی ا خودت پول بزاری بانک همونو بهت بده 18 درصد هم سود بدی بانکداری اسلامی دیگه ازین بهتر نمیشه😏🙁☹

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
تگ ها