جمعه, 25 خرداد 1403 2024,June

وام 200 میلیون تومانی کم بهره بانک ملت + شرایط دریافت

30 مرداد 1401
وام 200 میلیون تومانی کم بهره بانک ملت + شرایط دریافت

به گزارش بانک اول فرادی که برای خرید کالاهای ضروری کمبود نقدینگی دارند و از مشتریان بانک ملت هستند، می‌توانند از وام 200 میلیونی خرید کالای این مجموعه استفاده کنند. متقاضیان باید در یکی از شعب بانک ملت سپرده قرض الحسنه داشته باشند. البته با این تسهیلات تنها امکان خرید از برندهای طرف قرارداد بانک ملت وجود دارد. نرخ سود این وام حداقل 7 و حداکثر 18 درصد و بسته به دوره بازپرداخت تعیین می‌شود. حداقل دوره پرداخت قسط 12 ماه و حداکثر 60 ماه اعلام شده است. افرادی که خواهان این تسهیلات هستند باید ضامن رسمی داشته باشند. ضمنا این وام به افرادی پرداخت می‌شود که قبلا از تسهیلات خرید کالا استفاده نکرده باشند.

با توجه به رقم وام، دوره بازپرداخت 24 ماهه و سود 7 درصد، مبلغ هر قسط به 30 میلیون و 902 هزار و 391 تومان می‌رسد. کل سود وام 16 میلیون و 316 هزار و 739 تومان و مجموع رقم تسهیلات و سود آن، 218 میلیون و 396 هزار و 739 تومان است.

اخبار مرتبط
بر اساس تفاهمنامه معاونت توسعه روستایی روستایی و مناطق محروم کشور با معاونت رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده، وام اشتغال ۲۰۰ میلیون‌تومانی به زوجین روستایی متولد دهه ۶۰ با بهره بانکی چهار درصد امسال پرداخت می شود.
در سال ۱۴۰۳ مبلغ مشخصی به هر یک از زوجین در قالب تسهیلات قرض‌الحسنه اعطا می‌شود. وام ازدواج باتوجه‌ به سن افراد تعیین می‌گردد
در جریان پرداخت وام مسکن روستایی در کشور قفل و متوقف نشده است اما برخی از شعب بانکی در برخی استان‌ها و شهرها مانع پرداخت تسهیلات مسکن روستایی شده اند که آمارها نشان می‌دهد روند متوقف نیست بطوریکه در ۴ ماه گذشته ٢٢ همت تسهیلات مسکن روستایی پرداخت شده‌است.
رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم ادامه داد: دانشجویان می‌توانند درخواست قبلی خود را رد کرده و درخواست با مبالغ جدید را با شرایطی که وجود دارد، ارائه کنند.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز: