جمعه, 24 فروردین 1403 2024,April

ارایه خدمات بانک مسکن از طریق دفاتر ICT روستایی

30 مرداد 1401
ارایه خدمات بانک مسکن از طریق دفاتر ICT روستایی

به گزارش بانک اول محمود شایان در حاشیه آیین امضای تفاهم‌نامه همکاری مشترک بین بانک مسکن و اپراتور دانش‌بنیان آی‌تی‌ ساز با اشاره به نامگذاری امسال به «تولید؛ دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین» اظهار داشت: پس از فرمایشات رهبر معظم انقلاب، بانک مسکن این موضوع را سرلوحه کار خود قرار داد و تلاش کردیم تا در عمل، شعار سال را محقق کنیم. به همین منظور جلسات کارشناسی و فنی بین معاونت فناوری اطلاعات و مدیران آی‌تی ساز برگزار شد.

وی افزود: خروجی جلسات منتج به این تفاهم‌نامه شد تا خدمات بانک مسکن از طریق دفاتر پیشخوان دولت و دفاتر ICT روستایی به مردم ارایه شود.

مدیرعامل بانک مسکن، ادامه داد: با توجه به توانمندی‌ها و امکانات شرکت آی‌تی ساز از جمله سامانه استعلام و احراز هویت و همچنین ارتباط با دفاتر پیشخوان دولت،می‌توان از این ظرفیت در جهت هدایت بانکداری سنتی به سمت بانکداری الکترونیک و در نهایت بانکداری دیجیتال بهره برد.

شایان، با تاکید بر اینکه بعد از شیوع کرونا بسیاری از فعالیت‌های مردم غیرحضوری شد، گفت: امروز دیگر، یک ساختمان یا یک شعبه با وسعت و مساحت بزرگ نمی‌تواند مزیتی برای بانک باشد، بلکه خدمات فوری، بهنگام و برخط، بهترین تبلیغ برای بانک است.

بر اساس این گزارش، در قالب این تفاهم‌نامه، مشتریان بانک در مناطق مختلف کشور از جمله مناطق روستایی، می‌توانند از خدمات بانک، از طریق 7 هزار دفاتر پیشخوان دولت و دفاتر ICT روستایی سراسر کشور بهره‌مند شوند که در فاز اول این پروژه ارایه خدمات از طریق هزار دفتر خدماتی فراهم شده است.

این روند منجر به دسترسی مردم در نقاط دور کشور به شعب بانک مسکن، از طریق دفاتر مذکور می‌شود./ایرنا

اخبار مرتبط
بانک اول - یک بانک دولتی به تازگی در تماس با مشتریانی که اقساط عقب‌افتاده دارند اعلام می‌کند که برای هر قسط عقب‌افتاده ۸۰۰ هزار تومان اجراییه صادر کرده؛ فرقی هم نمی‌کند مبلغ قسط چقدر باشد!
بانک اول - با وجود آنکه هنوز مهلت قانونی افزایش نرخ سود تسهیلات مسکن مهر، برای بانک مسکن فرا نرسیده است، این بانک بدون اعلام و تایید وزارت راه و شهرسازی، نسبت به ارسال پیامک برای متقاضیان اقدام کرده است.
بانک اول - بانک مسکن شرايط جديد افتتاح حساب پس انداز مسکن جوانان در سال ۱۴۰۱ را اعلام کرد

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز: