دوشنبه, 7 خرداد 1403 2024,May

وام 200 میلیون تومانی بانک رسالت با سود 2 درصد و اقساط 5 ساله

17 اردیبهشت 1401
وام 200 میلیون تومانی بانک رسالت با سود 2 درصد و اقساط 5 ساله

به گزارش بانک اول شرایط و نحوه دریافت وام قرض الحسنه 200 میلیون تومانی بانک رسالت با کارمزد 2 درصد و اقساط 60 ماهه را در ادامه مطلب بررسی می کنیم.

سقف پرداخت وام قرض الحسنه در بانک رسالت 200/000/000 تومان است و کارمزد این وام 4 درصد می باشد.

در صورتی‌که بعد از طی مدت سپرده شرایط دریافت وام را نداشته باشید، میتوانید امتیاز وام را در همان شعبه به وابستگان درجه یک واگذار کنید و یا امتیاز آن را به دیگران واگذار کنید.

برای دریافت این وام نیاز به سپرده گذاری بین 3 تا 6 ماه در بانک وجود دارد ب این اساس در صورت سپرده گذاری 6 ماهه میتوانید معادل مبلغ سپرده گذاری تسهیلات 12 ماهه دریافت کنید و به ازای هر ماه سپرده گذاری بیشتر 2 ماه به مدت بازپرداخت اقساط شما اضافه خواهد شد.
 

حداکثر مهلت بازپرداخت اقساط در بانک رسالت 60ماهه (5 سال) هست.

نسبت پرداخت تسهیلات به مدت بازپرداخت :

60 ماه برای وام به میزان 20% معدل حساب

48 ماه برای وام به میزان 40% معدل حساب

36 ماه برای وام به میزان 60% معدل حساب

24 ماه برای وام به میزان 80% معدل حساب

12 ماه برای وام به میزان 100% معدل حساب

هر ماه اضافه‌تر خواب سپرده 2ماه به میزان بازپرداخت اقساط افزوده می‌شود.

ثبت‌نام وام بانک قرض الحسنه رسالت

وام بانک رسالت را می‌توانید به صورت غیرحضوری با مراجعه به سایت بانک قرض‌الحسنه رسالت و افتتاح غیرحضوری حساب این بانک پیگیری کنید. پس از ثبت‌نام غیرحضوری از بانک با شما تماس گرفته خواهد شد و مامور این بانک به صورت حضوری در محل شما مراحل احراز هویت و تطبیق مدارک را انجام خواهند داد. پس از آن بایستی با مراجه به سامانه اعتبارسنجی مرآت میزان اعتبار خود را بسنجید و بر همین اساس مراحل دریافت وام آغاز خواهد شد.

شرایط وام بانک رسالت در سال 1401

وام گیرنده و ضامنین باید فاقد تسهیلات سررسید گذشته ٬ معوق و مشکوک الوصول در شبکه بانکی کشور باشند.

در صورتی‌که بعد از طی مدت سپرده شرایط دریافت وام را نداشته باشید، می‌توانید امتیاز وام را در همان شعبه به شخص دیگری واگذار کنید.

مدارک لازم برای ثبت‌نام وام بانک رسالت

مدارک هویتی شما هنگام افتتاح حساب دریافت می‌شود ولی مدارک شغلی، میزان درآمد، دارایی‌ها و گردش حساب شما نیز از اهمیت برخوردار است. برای ثبت‌نام وام بانک رسالت می‌توانید به یکی از شعبه‌های این بانک مراجعه کنید.

امتیاز وام قرض الحسنه بانک رسالت با مبالغ مختلفی خرید و فروش می شود.

 

اخبار مرتبط
بانک اول - وام‌های بانک رسالت از منابع قرض الحسنه بانک به اشخاص واجد شرایط پرداخت می‌شود. تسهیلات اعطایی این بانک اغلب از طریق آنلاین قابل درخواست است .
بانک اول - بانک رسالت اولین تسهیلات کرونایی سرپرستان خانوار مبتلا به این ویروس را پرداخت کرد. مبلغ این تسهیلات 10 میلیون تومان و زمان بازپرداخت آن 36 ماه اعلام شده بود.
بانک اول - بانک رسالت به گروه دانشجویان هم وام می‌پردازد. این بانک به منظور تامین مالی بیشتر و همچنین افزایش رفاه گروه مذکور، سقف تسهیلات مالی آن‌ها را بالا برده است.
بانک اول - برخی از شرکت‌ها با آگهی خیابانی تبلیغ وام می‌کنند. در یکی از تبلیغات آمده است که هر فرد می‌تواند وام یک ماهه ۴۰ میلیون تومانی بدون ضامن، از بانک رسالت دریافت کند. شرایط دریافت این وام بانکی چیست؟

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز: