چهارشنبه, 30 خرداد 1403 2024,June

استخدام بانک اقتصاد نوین در ساسر کشور

29 مهر 1401
استخدام بانک اقتصاد نوین در ساسر کشور

به گزارش بانک اول بانک اقتصاد نوین از میان دارندگان مدرک کارشناسی رشته حقوق در ساسر کشور استخدام می کند.

ه گزارش روابط عمومی بانک اقتصاد نوین، بر اساس این فراخوان دانش‌آموختگان با حداقل مدرک کارشناسی در رشته حقوق قضائی با دارا بودن شرایط عمومی و اختصاصی تعیین‌شده می‌توانند از تاریخ 26 مهرماه تا پایان وقت اداری ششم آبان ماه 1401 نسبت به ثبت‌نام الکترونیکی در بخش «درخواست همکاری» در پورتال بانک اقتصادنوین اقدام کنند.
گفتنی است، ثبت‌نام متقاضیان صرفا به‌صورت الکترونیکی و از طریق پورتال بانک انجام می‌شود و پس از بررسی اولیه مدارک، متقاضیان واجد شرایط به ترتیب اولویت از طریق تماس تلفنی یا ارسال پیامک دعوت به مصاحبه خواهند شد.

لینک دعوت به همکاری بانک اقتصاد نوین

لینک مشاهده شرایط عمومی و اختصاصی استخدام در بانک اقتصاد نوین

 

اخبار مرتبط
بانک دی به منظور تامین نیرو در مدیریت امور پشتیبانی، نیروی خدماتی جذب می‌کند.
جهرمی به موج قطعی برق و گاز در سال‌های گذشته اشاره کرد و ادامه داد: در دولت سیزدهم و با مدیریت رییس جمهور مردمی، مدیریت مصرف برق و گاز با همراهی مردم کنترل شد و ما در یک‌هزار روز دولت سیزدهم نتایج خوبی را در پایداری آب، برق و گاز حتی در فصول گرم سال شاهد بودیم.
چگونگی دعوت به مصاحبه بر اساس اولویتهای مورد نیاز از طریق تلفن، پیامک و یا پست الکترونیکی به اطلاع خواهد رسید.
شایان ذکر است، افراد متقاضی باید ساکن و بومی استان/شهرستان/شهر مورد تقاضای مربوطه (مطابق استان/شهرهای مندرج در جداول) باشند و همچنین آمادگی خدمت در هریک از واحدهای بانک رفاه کارگران (بنابه تشخیص و صلاحدید بانک) را داشته باشند.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات