یکشنبه, 13 اسفند 1402 2024,March

فراز و فرود یک‌ساله قیمت خودرو + جدول

01 آذر 1402
فراز و فرود یک‌ساله قیمت خودرو + جدول

به گزارش بانک اول روند رو به رشد قیمت خودرو از نیمه دوم سال گذشته و همزمان با اما و اگرهای عملی شدن طرح واردات خودرو، کم‌کم شتاب گرفت و در فروردین امسال قیمت خودرو در بازار آزاد به اوج خود رسید.

رصد تغییرات یک‌ساله قیمت کف بازار خودرو نشان می‌دهد نیمه دوم فروردین امسال رکوردی تاریخی در قیمت‌ انواع خودروها از تولیدات داخلی گرفته تا مونتاژی‌ و وارداتی‌ رقم خورد و اعداد و ارقام عجیبی به ثبت رسید، اما از اوایل اردیبهشت‌ماه با آغاز واگذاری خودروهای ثبت‌‌نامی در سامانه یکپارچه فروش خودروهای داخلی، آرام آرام حرکت نزولی قیمت‌ها آغاز شد. با این حال روند تحولات تأثیرگذار بر بازار خودرو، به‌ویژه واردات خودروهای صفر و کارکرده، تا کنون به‌گونه‌ای پیش رفته که از میانه تابستان به این سو نزول قیمت متوقف شده و قیمت‌های امروز انواع خودروها در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته، همچنان بالاتر است. 

اخبار مرتبط
پلیس راهور تهران بزرگ با جدیت بحث نداشتن معاینه فنی و برخورد با خودروهای دودزا را دنبال می‌کند و تیم‌های پلیس راهور تهران بزرگ، به محض مشاهد خودروی دودزا در سطح شهر آن‌را متوقف و به تعمیرگاه اعزام و پلاک تعمیری به آن می‌دهیم تا خودروی دارای نقص خود را رفع نقص نماید و پس از بازگشت خودروی وی توسط کارشناسان پلیس راهور بازدید و در صورت رفع نقص پلاک اصلی تحویل راننده خواهد شد.
ایران‌خودرو درباره متقاضیان خودرو پارس اطلاعیه‌ای مهم صادر کرد.
اگر تاریخ بیمه شخص ثالث بگذرد، به عبارتی برای شما نداشتن بیمه شخص ثالث در نظر گرفته خواهد شد. در این مدت اگر تصادفی کنید، شرکت بیمه هیچ تعهدی برای پرداخت خسارت نخواهد داشت. انگار شما ماشین خود را بیمه نکرده‌اید و پلیس هم در این حالت هم شما را جریمه خواهد کرد. اما جریمه دیرکرد بیمه شخص ثالث به جریمه‌ای گفته می‌شود که در ازای هر یک روزی که از تاریخ انقضای بیمه‌نامه ثالث شما می‌گذرد، برای شما در نظر گرفته می‌شود.
این شرکت شرایط فروش 4 محصول تیگو 8 پرو e+، تیگو 8 Pro مکس، فونیکس FX و تیگو 7 پرو پریمیوم از امروز شنبه 12 اسفندماه به صورت نقدی و اقساطی عرضه نموده است. این طرح از ساعت 15 امروز در نمایندگی مجاز مدیران خودرو فعال شده است.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
تگ ها