دوشنبه, 7 خرداد 1403 2024,May

تسهیلات تا 30 میلیون تومانی ویپاد، آنلاین، بدون ضامن و وثیقه

11 آذر 1402
تسهیلات تا 30 میلیون تومانی ویپاد، آنلاین، بدون ضامن و وثیقه

ویپاد با هدف توسعه فراگیری مالی، ارائه تسهیلات آنلاین و بدون ضامن و وثیقه را از سال 1400 آغاز کرده و تاکنون، بیش از 7000 میلیارد تومان تسهیلات، به هم‌وطنان در تمامی نقاط ایران اعطا کرده است. فراگیری مالی، به‌معنی امکان دسترسی آسان تمامی افراد جامعه به خدمات مالی است.

تسهیلات برآیند ویپاد؛ ترا‌بانک پاسارگاد

  • بدون نیاز به ضامن و وثیقه: تسهیلات برآیند بدون نیاز به ارائه هرگونه ضامن، وثیقه، چک و سفته و تنها بر اساس نتیجه اعتبارسنجی (بررسی رفتار مالی در شبکه بانکی کشور و رفتار مالی 3 ماه اخیر شما در ویپاد) اعطا می‌شود.
  • کاملا آنلاین: تسهیلات برآیند را به صورت کاملا آنلاین و در کمتر از 3 دقیقه دریافت می‌کنید.
  • مبالغ 10 تا 30 میلیون تومان: تسهیلات برآیند در مبالغ 10، 15، 20، 25 و 30 میلیون تومان ارائه می‌شود.
  • بازپرداخت 6 و 12 ماهه: تسهیلات برآیند با پرداخت 6 و 12 ماهه در اختیار مشتریان ویپاد قرار می‌گیرد.
  • براساس امتیاز باشگاه مشتریان: شما بر اساس موجودی روزانه حساب ویپاد خود، در باشگاه مشتریان ویپاد سکه کسب می‌کنید و پس از جمع‌آوری سکه‌های کافی، می‌توانید درخواست تسهیلات برآیند را ثبت کنید. تعداد سکه‌های لازم برای دریافت مبالغ مختلف تسهیلات، در صفحه "تسهیلات برآیند" در وبسایت ویپاد قابل مشاهده است.
اخبار مرتبط
سیستان‌وبلوچستان سرزمینی کهن که تاریخ در هر گوشه از آن نجوا می‌کند. از شهر سوخته، یادگار ماندگار تمدنی درخشان در هزاره‌های پیش، تا قلعه‌های استواری که حکایت از شکوه و جلال گذشته دارند. در این شهر، طبیعت با سخاوت تمام زیبایی خود را به رخ می‌کشد. از دریاچه‌های شور گرفته تا کویر پهناور و کوه‌های سربه‌فلک کشیده، هر کدام منظره‌ای زیبا و وصف‌ناپذیر را ترسیم می‌کنند. مردم خونگرم و مهمان نواز این سرزمین، همواره با لبخندی گرم و آغوشی باز، پذیرای گردشگران هستند.
شاخص دلار یکی از عوامل تاثیرگذار بر بازار ارز دیجیتال است. البته باید دقت داشته باشید که عوامل دیگری نیز بر این بازار پر نوسان تاثیرگذار هستند و باید توسط سرمایه‌گذاران مورد بررسی قرار بگیرند. در این میان شاخص دلار نقش پررنگ‌تری دارد و هر تغییر مثبت یا منفی در آن می‌تواند نظر سرمایه‌گذاران را تغییر دهد. شاخص دلار با قیمت ارزهای دیجیتال رابطه معکوس دارد. به این معنا که در صورت افزایش شاخص دلار، قیمت ارزهای دیجیتال کاهش و با کاهش شاخص دلار بازار ارز دیجیتال روند افزایشی به خود می‌گیرد.
عوامل مؤثر بر قیمت فولاد قبل از آن که به شرح رشد تقاضای فولاد در سال ۱۴۰۳ بپردازیم، بهتر است اطلاعاتی راجع به عوامل مؤثر بر قیمت فولاد داشته باشیم. همانطور که می‌دانید، نرخ فولاد توسط بازار جهانی تعیین می‌شود. از مهم‌ترین عوامل مؤثر بر روی قیمت فولاد می‌توان به نوسانات بازار جهانی، نرخ ارز، میزان عرضه و تقاضا اشاره کرد
شاخص های بازار، پرتفوی فرضی هلدینگ های سرمایه گذاری هستند که سرمایه گذاران به عنوان شاخص حرکت بازار از آن ها استفاده می کنند. انواع مختلفی از شاخص های بازار وجود دارد. شاخص‌های بازار نیز برای ایجاد صندوق‌های شاخص استفاده می‌شوند و به سرمایه‌گذاران این امکان را می‌دهند که به جای انتخاب سهام فردی، سبدی از اوراق بهادار بخرند. در بروکر آرون گروپس یک حساب دمو ایجاد کنید و سرمایه‌گذاری در بازار شاخص‌ها را امتحان کنید. این بازار در کنار بازار ارز دیجیتال، فارکس، طلای آب شده و نفت منجر به تنوع سبد سرمای

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
تگ ها