جمعه, 24 فروردین 1403 2024,April

از بورس تراکتور بخرید!

21 آذر 1402
از بورس تراکتور بخرید!

مدیرعامل گروه صنعتی تراکتورسازی ایران گفت: در راستای شفاف سازی عرضه و تقاضای تراکتورهای تولیدی در این گروه صنعتی، درخواست فروش این محصول در بورس ارائه و با آن موافقت شد.

به گزارش بانک اول  به نقل از باشگاه خبرنگاران، مصطفی وحیدزاده مدیرعامل گروه صنعتی تراکتورسازی ایران روز سه شنبه در جمع خبرنگاران گفت: پس از نزدیک به یک سال رایزنی و مذاکرات لازم در مورد ضرورت این امر با ذینفعان و همچنین ارائه مدارک و مستندات لازم، هیات پذیرش کالا و اوراق بهادار با عرضه تراکتور در بورس کالا موافقت کرد.

وی تاکید کرد: تراکتورسازی آمادگی دارد براساس سیاست‌ها و برنامه‌های تولیدی خود برخی از انواع تراکتورهای تولیدی را جهت ارائه به کشاورزان از طریق سامانه بورس عرضه کند.

وحیدزاده با اشاره به ضرورت دسترسی تمامی کشاورزان به تراکتور و تلاش‌هایی که مجموعه تحت مدیریتش برای محقق شدن این اصل انجام می‌دهند، عنوان کرد: با عرضه این وسیله اولویت دار کشاورزی در بورس، کشاورزان می‌توانند با امکانات و فضایی زیرساختی که در کشور وجود دارد از طریق این سیستم نیز نسبت به تامین تراکتور مورد نیاز خود اقدام کنند.

اخبار مرتبط
همچنین پیش فاکتور صادر شده به نام مشتریان در سیستم فروش 5 روز اعتبار خواهد داشت و در صورت عدم واریز وجه به حساب شرکت تعاونی توزیعی کارکنان آمیکو و انقضای پیش فاکتور، درخواست متقاضی باطل خواهد شد.
مان فعال‌سازی این بخشنامه بر روی سایت esale.ikco.ir بعد از ارسال پیامک از سوی ایران‌خودرو خواهد بود.
بازار خودرو در فروردین سال 1403 تحت تاثیر نوسان قیمت ارز بیشترین توجه مردم و سرمایه گذاران را به خود جلب کرده‌ است. در حالی که قیمت‌های بازار آزاد نسبت به سه ماه پیش بیشترین رشد را داشته‌اند، اما تقاضا همچنان بالاست. پیش بینی‌ها حکایت از این دارد که قیمت ارز حتی اگر بیشتر رشد نکند در محدوده 60 دلار باقی می‌ماند، از این رو مصرف کنندگان، خرید خودرو در شرایط کنونی را قبل از ورود شوک‌های جدید به بازار، ترجیح می‌دهند.
نعمت بخش ادامه می دهد: قیمت کالاهای اساسی در بازار با معیشت ۸۵ میلیون ایرانی ارتباط دارد. افزایش این قیمت ها می تواند موجب نارضایتی کل جامعه شود. اما افزایش قیمت کارخانه ای خودرو با توجه به تیراژ تولید خودروسازان در مجموع حدود یک میلیون و ۳۰۰ هزار نفر را ناراضی می کند.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
تگ ها