دوشنبه, 7 خرداد 1403 2024,May

شیب نزولی بیت‌کوین همزمان با تعطیلات سال نوی میلادی

04 دی 1402
شیب نزولی بیت‌کوین همزمان با تعطیلات سال نوی میلادی

بیت‌کوین تلاش کرد تا در بالای منطقه مقاومت ۴۳ هزار و ۵۰۰ دلاری قرار گیرد و به بالای سطح ۴۴ هزار دلار صعود کرد اما خرس‌ها در نزدیکی منطقه ۴۴ هزار و ۳۰۰ دلار فعال بودند.

به گزارش بانک اول به نقل از ایسنا، اوج قیمت در نزدیکی سطح ۴۴ هزار و ۳۰۰ دلار شکل گرفت سپس کاهش آغاز شد و قیمت به زیر سطوح ۴۴ هزار همچنین ۴۳ هزار و ۵۰۰ دلار کاهش یافت.

بیت‌کوین اکنون زیر سطح ۴۳ هزار و ۵۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته معامله می‌شود همچنین کانال نزولی کلیدی با پشتیبانی نزدیک به ۴۲ هزار و ۸۵۰ دلار در نمودار بیت‌کوین شکل می‌گیرد.

در جهت صعودی، مقاومت فوری نزدیک به سطح ۴۳هزار و ۵۰۰ دلار است. اولین مقاومت اصلی نزدیک به ۴۴ هزار دلار و ۴۴ هزار و ۳۰۰ دلار در حال شکل‌گیری است. بسته شدن در بالای مقاومت ۴۴ هزار و ۳۰۰ دلاری می‌تواند رالی قوی را آغاز کند و حتی قیمت می‌تواند مقاومت ۴۵ هزار دلاری را پاک کند.

مقاومت کلیدی بعدی می‌تواند نزدیک به ۴۶ هزار و ۵۰۰ دلار باشد که بالاتر از آن بیت‌کوین می‌تواند تا سطح ۴۷ هزار و ۲۰۰ دلار افزایش یابد. هر گونه سود بیشتر ممکن است قیمت را به ۴۸ هزار دلار برساند.

اگر بیت‌کوین نتواند به بالای منطقه مقاومت ۴۳ هزار و ۵۰۰ دلاری صعود کند، حمایت فوری در نزولی، نزدیک به سطح ۴۲ هزار و ۸۰۰ دلار و پشتیبانی اصلی بعدی نزدیک به ۴۲ هزار و ۴۰۰ دلار است. اگر حرکتی به زیر ۴۲ هزار و ۴۰۰ دلار انجام شود، خطر ضرر بیشتر، وجود دارد. در مورد ذکر شده، قیمت می‌تواند در کوتاه مدت به سمت حمایت ۴۱ هزار و ۲۰۰ دلار کاهش یابد.

مجموع ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتال در حال حاضر ۱.۶۶ تریلیون دلار برآورد می‌شود که این رقم نسبت به روز قبل  ۱.۱۲ درصد کمتر شده است. در حال حاضر ۵۰.۷۶ درصد کل بازار ارزهای دیجیتال در اختیار بیت‌کوین بوده که در یک روز ۰.۱۷ درصد کاهش داشته است.

حجم کل بازار ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته ۶۱.۹۳ میلیارد دلار است که ۲۲.۶۴ درصد افزایش داشته است. حجم کل در امور مالی غیر متمرکز در حال حاضر ۸.۲۵ میلیارد دلار است که ۱۳.۳۲ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال  بوده و حجم تمام سکه‌های پایدار اکنون ۵۴.۲۷ میلیارد دلار است که ۸۷.۶۳ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال را تشکیل می‌دهد.

به‌روزرسانی قیمت ارزهای دیجیتالی (تا ساعت ۰۸:۵۸ دقیقه به وقت شرقی)

این رده حاوی تغییرات قیمتی ۱۰ ارز دیجیتالی بزرگ از نظر ارزش بازار است.

۱- بیت‌کوین

قیمت: ۴۳ هزار و  ۱۷۱.۱۱ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۱.۲۵ درصد کاهش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۴.۸۹ درصد افزایش

۲- اتریوم

قیمت: ۲۲۸۱.۴۲ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۱.۰۱ درصد کاهش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۵.۰۱ درصد افزایش

۳- تتر

قیمت: ۱.۰۰ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۲ درصد کاهش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۰۸ درصد افزایش

۴-  سولانا

قیمت: ۱۱۳.۰۹ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۱.۶۵ درصد کاهش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۶۱.۴۶ درصد افزایش

۵- بایننس کوین

قیمت: ۲۶۵.۷۷ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۱.۲۶ درصد کاهش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر:  ۱۲.۲۴ درصد افزایش

۶-  ریپل

قیمت: ۰.۶۱۷ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۴۱ درصد کاهش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر ۱.۳۶ درصد افزایش

۷- یو اس دی کوین

قیمت: ۰.۹۹۹۹ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۱ درصد کاهش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۰۳ درصد کاهش

۸-  کاردانو

قیمت: ۰.۶۰۷۴ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۲.۲۹ درصد کاهش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر:  ۵.۶۳ درصد افزایش

۹ - آوالانچ

قیمت: ۴۷.۵۰ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۲.۰۲ درصد کاهش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۱۸.۸۲ درصد افزایش

۱۰ - دوج کوین

قیمت: ۰.۰۹۲۵۷ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته ۱.۵۷ درصد کاهش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۴۶ درصد افزایش

اخبار مرتبط
هر دستگاه استخراج بیت‌کوین (ماینر) به طور متوسط توان مصرفی به‌اندازه پنج یخچال ۲۰ فوت و چهار کولر آبی دارد و به همین دلیل استخراج‌های غیرمجاز به دلیل ایجاد اختلال در شبکه توزیع، می‌تواند باعث بروز آسیب به وسایل برقی شهروندان شود.
پلتفرم‌هایی مانند اوپن‌سی (OpenSea) و نیفتی گیتوی (Nifty Gateway) امکان خریدوفروش NFTها را فراهم می‌کنند. وظیفه شما برای کسب درآمد این است که روندهای بازار را بررسی کنید تا بتوانید NFTهای خود را با بهترین قیمت بخرید و به بهترین قیمت به فروش برسانید.
بازار ارز دیجیتال در سال‌های اخیر به دلیل داشتن فرصت‌های زیاد برای کسب سود، بسیار محبوب شده است. سرمایه گذاری در ارز دیجیتال هر چند در کلیات بسیار شبیه سرمایه‌گذاری در بازارهایی مانند سهام یا فارکس است اما تفاوت‌هایی هم با آن‌ها دارد.
مبادله ریپل روشی متمرکز است که کمک می‌کند تا تراکنش‌های برون مرزی را سریع‌تر و با کارمزد کمتر انجام دهید. در این مطلب نگاه دقیق‌تری به ریپل خواهیم داشت و نحوه عملکرد آن را توضیح می‌دهیم. ریپل سابقه‌ای طولانی در بین ارز‌های دیجیتال دارد و حتی ۴ تا ۵ سال قبل از بیت کوین پیشی گرفته است. با این حال، علیرغم تاریخچه آن، بسیاری از کاربران هنوز ریپل و XRP و نحوه ارتباط این دو را با هم اشتباه می‌گیرند

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
تگ ها