پنجشنبه, 3 خرداد 1403 2024,May

محدودیت خرید بیشتر از ۴ عدد نان تکذیب شد

19 دی 1402
محدودیت خرید بیشتر از ۴ عدد نان تکذیب شد

رئیس اتحادیه نانوایان سنتی تهران با بیان اینکه هیچ محدودیتی برای تعداد خرید انواع نان سنتی وجود ندارد گفت: اطلاعیه یا ابلاغیه ای درباره محدودیت فروش بیشتر از ۴ عدد نان با یک کارت بانکی نداشته‌ایم و ابلاغیه ای نیز از دولت دریافت نکرد‌ه‌ایم.

به گزارش بانک اول فاطمه نظری، رئیس اتحادیه نانوایان سنتی تهران د درباره خبری که امروز مطرح شد و فروش بیشتر از 4 نان با یک کارت بانکی را ممنوع می دانست، ضمن تکذیب این موضوع اظهار داشت: هیچ محدودیتی برای خرید انواع نان سنتی وجود ندارد و این موضوع توسط اتحادیه ما و هم توسط اتحادیه همکار نان سنتی تکذیب می‌شود و اطلاعیه و ابلاغیه ای در این خصوص به نانوایان نداشته‌ایم.

وی افزود: اتحادیه های نان درباره خرید نان نه ابلاغیه یا اعلامی به اعضای خود نداشته اند و ابلاغ یا اعلامیه ای نیز از سوی دولت یا اتاق اصناف دریافت نکرده‌ایم.

رئیس اتحادیه نانوایان ادامه داد: نرخ نان نیز تغییری نداشته و همان  نرخ های مصوب قبل است./تسنیم

اخبار مرتبط
تداوم فعالیت‌های وزارت امور خارجه به ویژه ایفای دیپلماسی فعالانه در راستای موضوع فلسطین و تقویت محور مقاومت در چارچوب اسناد و اصول ابلاغی مورد انتظار است.
همانطور که مشاهده شد متولی اجرای قانون حد نگار سازمان ثبت اسناد و املاک است، همچنین گفتنی است که حدنگاری و صدور سند تک برگ با هدف تثبیت مالکیت افراد انجام می‌شود که در بیانیه گام دوم انقلاب، مقام معظم رهبری بر این قضیه تاکید داشته‌اند.
بر اساس این جدول مالیات خودرو اول از نوع تاکسی سواری، ون و خودروهای مشابه مدل 1402 صفر و مالیات خودروهای بعدی حدود یک میلیون 700 هزار تومان اعلام شده است
گفتنی است، حدنصاب معاملات کوچک مبلغی است که در ابتدای هر سال از سوی وزارت امور اقتصادی و دارایی تعیین شده و ملاک ارزیابی سایر معاملات در مناقصات، سنجش هزینه‌ها در صورتهای مالی اساسی و ثبت معاملات در گزارشات خرید و فروش قرار می‌گیرد.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
تگ ها