دوشنبه, 7 خرداد 1403 2024,May

وام ۳۰۰ میلیونی بانک سینا با سود ۱۰ درصد

26 دی 1402
وام ۳۰۰ میلیونی بانک سینا با سود ۱۰ درصد

در طرح نرگس بانک سینا، اشخاص حقیقی و حقوقی به شرط داشتن معدل حساب مطلوب می‌توانند با گردش حساب ۲ تا ۱۲ ماه اقدام به دریافت این تسهیلات کنند.

به گزارش بانک اول  بازپرداخت طرح نرگس ۶۰ ماه و سود آن با توجه به ضریب برابری، دوره بازپرداخت و ماندگاری سپرده بین ۱۰ تا ۲۰ درصد است.

همچنین ضریب برابری نیز به این عوامل بستگی دارد و تا ۱۰۰ درصد میانگین می‌‌توان اقدام به دریافت تسهیلات کرد.

جدول طرح تسهیلاتی نرگس بانک سینا

پرسش های متداول

چه‌کسانی می‌توانند از تسهیلات طرح نرگس استفاده کنند؟

اشخاص حقیقی

حداکثر سود این طرح چقدر است؟

بازپرداخت فقط به صورت اقساطی است و تحت هیچ شرایطی پرداخت به صورت یک جا و راس مدت ممکن نیست.

امکان انتقال منابع به اشخاص حقیقی وجود دارد؟

امتیاز تسهیلات طرح ارغوان به پدر، مادر، همسر، فرزندان، خواهر و برادر -با تکمیل فرم- میتوان منتقل کرد. انتقال امتیز به اشخاصی غیر از لیست بالا ممنوع است.

آیا می‌توان امتیاز طرح نرگس را به شخص حقوقی انتقال داد؟

بله

آیا می‌توان از رسوب چند سپرده برای دریافت یک تسهیلات استفاده کرد؟

بله

اخبار مرتبط
معاون توسعه مدیریت و منابع صندوق بازنشستگی کشوری با تاکید بر اینکه خدمات رفاهی و معیشتی این صندوق همچنان ادامه خواهد داشت، یادآور شد: این تفاهم نامه هفته گذشته با بانک صادرات ایران منعقد شده تا در سال ۱۴۰۳ بتوانیم در راستای حمایت از معیشت بازنشستگان عزیز تسهیلات بهتری را ارائه کنیم.
دریافت این وام از بانک رسالت با سفته نیز امکان‌پذیر بوده و به همین دلیل این وام به عنوان یکی از پرمتقاضی‌ترین تسهیلات بانکی شناخته می‌شود.
در مراکز استان‌ها و سایر کلانشهرها این رقم۱۵۰ میلیون تومان می‌باشد. برای سایر شهرها، متقاضیان می‌توانند تا۱۰۰ میلیون تومان وام دریافت کنند. در روستاها، سقف وام۴۰ میلیون تومان تعیین شده است. طبق اطلاعات منتشر شده توسط معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی، فرآیند ثبت‌نام برای وام اجاره مسکن در سال گذشته از تاریخ ۲۶ خرداد آغاز و تا ۳۰ آذر ادامه یافت.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
تگ ها