چهارشنبه, 30 خرداد 1403 2024,June

دریافت وام فوری یکروزه با سفته / از 50 میلیون تا 1/000/000/000 ( یک میلیار تومان ) از بانک مهر - رسالت و ...

29 دی 1402
دریافت وام فوری یکروزه با سفته / از 50 میلیون تا 1/000/000/000 ( یک میلیار تومان ) از بانک مهر - رسالت و ...

به گزارش بانک اول دریافت وام فوری یکروزه با سفته، یک روش فوری برای افرادی است که در کمترین زمان به دریافت  وام و تسهیلات مالی نیاز دارند. برخی بانک‌ها برای اعطای این وام، سفته را به عنوان شرط لازم در نظر گرفته‌اند. مبلغ سفته بستگی به مقدار تسهیلات درخواستی دارد و در هر مرکز مالی متغیر است. ما در این مقاله، روش‌ها و شرایط دریافت وام یکروزه با سفته را از بانک‌های مختلف بررسی می‌کنیم. هدف ما این است بتوانید درک کامل‌تری از شرایط وام‌دهی با سفته پیدا کنید.

دریافت وام فوری یکروزه با سفته

دریافت وام یک روزه با سفته، سریع‌ترین راه ممکن در تأمین نیازهای مالی به صورت فوری است. از سال ۱۴۰۱، بانک مرکزی همه بانک‌های فعال در سطح کشور را ملزم به استفاده از انواع وثیقه‌های بانکی به‌عنوان ضمانت جهت دریافت وام نموده است. این اسناد شامل سفته، سیم‌کارت، اسناد ملکی، فیش حقوقی و… می‌شوند. در حال حاضر، این امکان توسط برخی بانک‌ها و موسسات اعتباری در شهرهای مختلف ارائه می‌شود..

از کدام بانک‌ها می‌توان وام یکروزه با سفته دریافت کرد؟

وام فوری یک روزه با سفته در بانک‌های آینده، رسالت، مهر ایران، بانک شهر و بانک تجارت یک فرصت ارزشمند برای تأمین نیازهای مالی است. در زیر، شرایط و جزئیات دریافت وام در هر یک از این بانک‌ها شرح داده شده است:

وام فوری یک روزه بانک رسالت با سفته

مبلغ وام: ۱۰۰ میلیون تومان

مدت بازپرداخت: ۳۶ ماه

رتبه اعتباری: A,B,C

سود وام: ۲ الی ۴ درصد.

وام فوری یک روزه بانک آینده با سفته

مبلغ وام: ۲۰ میلیون تومان

معرفی برخی اپلیکیشن‌های دریافت وام با استفاده از سفته

اگر در جست‌وجوی درخواست وام با چک تضمینی یا سفته هستید می‌توانید به پلتفرم‌های معتبری نظیر ازکی‌وام، قسطا، بالون و قسطیکو مراجعه کنید. این پلتفرم‌ها این امکان را فراهم کرده‌اند که بدون نیاز به ضامن یا وثیقه، تنها با ارائه چک یا سفته، وام دریافت کنید. در این پلتفرم‌ها، معمولاً چک یا سفته باید به نام شخص متقاضی باشد و امکان استفاده از دسته‌چک فرد دیگر ممکن نیست. این روش یکی از متداول‌ترین راه‌های دریافت وام فوری آنلاین است تا متقاضیان بتوانید با ارائه چک یا سفته، به وام مورد نظر خود دست پیدا کنند.

 • مدت بازپرداخت: ۱۲ ماه
 • رتبه اعتباری: A,B,C
 • سود وام: حدود ۲۱ درصد.
 • وام فوری یک روزه بانک مهر ایران با سفته

  شرایط دریافت وام یک روزه بانک مهر ایران با سفته به دو صورت میباشد که در ادامه شرایط کامل آنرا برای شما آورده ایم!

  تمامی افراد شاغل در دستگاه‌های اجرایی دولتی و نهادهای عمومی

  مبلغ وام: تا ۱ میلیارد تومان (1/000/000/000 تومان)

  رتبه اعتباری: A,B,C

  ضامن، چک، سفته یا نامه کسر از حقوق

  قرارداد لازم الاجرا

  احراز توان بازپرداخت تسهیلات.

  کارکنان سایر شرکت‌های بخش خصوصی با رتبه A,B

  مبلغ وام: تا ۱ میلیارد تومان

 • ضامن، چک، سفته یا نامه کسر از حقوق
 • قرارداد لازم الاجرا
 • احراز توان بازپرداخت تسهیلات.
 • وام یک روزه بدون ضامن بانک شهر با سفته

  برای مشتریانی که در بانک شهر دارای حساب بانکی هستند

 • مبلغ وام: تا ۵۰ میلیون تومان
 • زمان بازپرداخت: ۳۶ ماه.
 • سقف وام: ۱۰۰ میلیون تومان

 • شرط اصلی: متقاضی باید حقوق‌بگیر بانک تجارت باشد
 • سود وام: ۲۳ درصد
 • حداکثر زمان پرداخت: ۴۸ ماه.
 • متقاضیان می‌توانند با انتخاب یکی از این بانک‌ها، به بهترین شکل از وام یکروزه با سفته بهره‌مند شوند.

  وام یک روزه ضامن بانک تجارت

 • شرایط دریافت وام یکروزه با سفته

  وام یک روزه با سفته تسهیلاتی فوری است که از سوی بانک‌ها و مؤسسات مالی ارائه می‌شود و میزان مبلغ آن از ۱۰ میلیون تومان تا ۱۰۰۰ میلیون تومان متغیر است. شرایط و ضوابط دریافت این وام عبارت است از:

  سن متقاضی دریافت وام

  برای درخواست وام یکروزه با سفته، شخص درخواست‌دهنده باید حداقل 18 سال سن داشته باشد.

  شغل و درآمد ثابت

  متقاضی جهت توانایی بازپرداخت وام، باید دارای شغل و درآمد ثابت باشد.

  ارائه سفته معتبر

  جهت دریافت وام، لازم است که شخص متقاضی سفته معتبری به میزان مبلغ مورد نیاز ارائه نماید. این سفته به عنوان یک ضمانت مالی برای بانک یا مؤسسه اعتباری عمل می‌کند.

 • برخی از بانک ها مانند بانک رسالت از سفته الکترونیکی جهت پرداخت وام استفاده می کنند و برخی بانک ها مانند بانک تجارت از سفته کاغذی در این راستا استفاده می کنند.

  میانگین حساب قابل قبول

  داشتن میانگین حساب بانکی قابل‌قبول نیز از شرایط لازم برای درخواست وام یک روزه با سفته است به منظور ارزیابی وضعیت مالی و اقتصادی شخص درخواست‌دهنده.

 • وام فوری با سفته

  نحوه دریافت وام یکروزه با سفته

  برای دریافت وام فوری یک روزه با ضمانت سفته، ابتدا متقاضی باید به یکی از بانک‌ها یا موسسات مالی و اعتباری مراجعه نماید

 • در ادامه فرآیند، متقاضی باید مدارک مورد نیاز را آماده کند. این مدارک معمولاً شامل مدارک شناسایی، مدارک مرتبط با شغل و مدارک مالی از جمله حساب بانکی و گزارش درآمد است
 • پس از جمع‌آوری مدارک، متقاضی باید درخواست و مدارک خود را به همراه سفته به بانک یا موسسه مالی اعتباری تحویل دهد.
 • پس از بررسی مدارک و تأیید صحت اطلاعات، بانک یا موسسه مالی اعتباری به متقاضی وام را پرداخت می‌کند. این پرداخت ممکن است به صورت نقدی یا انتقال به حساب بانکی متقاضی انجام شود.

 • بانک یا مؤسسه مالی پس از دریافت مدارک، اقدام به بررسی و ارزیابی سقم و صحت اطلاعات می‌نماید. در صورت تأیید مدارک و تطابق با شرایط، مرحله بعدی آغاز می‌شود.
 • نکته مهم که همیشه باید در نظر داشت این است که وام گیرنده و ضامن ها باید فاقد چک برگشتی و تسهیلات معوق ٬ سررسید گذشته و مشکوک الوصول باشند.
اخبار مرتبط
مهلت پذیرش پرونده های متقاضیان تا تاریخ 1403/03/10 است. متقاضیان پس از ثبت درخواست دریافت مشوق مذکور به صورت مکتوب، نسبت به تحویل اسناد و مدارک مربوطه به دفتر خدمات ارزی و مالی سازمان توسعه تجارت ایران اقدام کنند.
طرح کارت اعتباری دارندگان سهام عدالت به شما کمک می‌کند تا سقف 60درصد از ارزش سهام عدالت خود را، به ‌عنوان وام دریافت کنید. البته این مبلغ به‌صورت نقدی پرداخت نمی‌شود، بلکه شما یک کارت اعتباری در دست خواهید داشت و با مراجعه به برخی از فروشگاه‌های زنجیره‌ای، می‌توانید به میزانی که وام برایتان در دسترس قرار گرفته، خرید کنید
آن دسته افراد واجد شرایطی که به دریافت وام 100 میلیون تومانی علاقمندند بهتر است با در دست داشتن مدارک مربوط به حساب جاری خود، به شعبه‌ای که در آن سپرده دارند مراجعه کنند تا به تکمیل فرم قرارداد تسهیلات بپردازند. لازم به ذکر است که به منظور دریافت این وام باید ضامن رسمی داشت و ضمنا وام گیرنده باید حداقل 10 درصد مبلغ وام را از قبل آماده کرده و به بانک ارائه بدهد تا پایان پرداخت اقساط به عنوان تضمین دیگر مسدود شود.
متقاضیان گرامی برای ثبت درخواست وام مهربانی به صورت غیر حضوری و از طریق بام، نیاز دارند تا امضای دیجیتال خود در اپ اندروید و ios را فعالسازی کنند.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دیدگاه کاربران
مصطفی مختارآبادی
ارسال شده در : پنجشنبه 05 بهمن 1402

اگر همچنین امکانی در بانک‌های کشور وجود ،داشته باشد که وجود برای قشر پائین جامعه قطعا ندارد وام فقط به کسانی که خوب خودم برای دریافت ۵۰ میلیون مراجعه کردم مشتری ۳۰ساله این شعبه هستم گفتن از این وام هیچی دست ما را که نمی‌گیرد نمی توانیم بدهیم

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
تگ ها