ﺳﻪشنبه, 9 خرداد 1402 2023,May

ورود چک‌های ۲۰۰ هزار تومانی به بازار

28 اسفند 1401
ورود چک‌های ۲۰۰ هزار تومانی به بازار

بانک مرکزی از ورود چک‌های ۲۰۰ هزار تومانی برای نخستین بار به بازار خبر داد.

 به گزارش بانک اول  پیش از این بانک مرکزی ایران چک‌های ۵۰ هزار تومانی و ۱۰۰ هزار تومانی را در چند طرح مختلف منتشر و وارد بازار کرده بود. اما این برای نخستین بار است که ایران چک‌های ۲۰۰ هزار تومانی را روانه بازار می‌کند.

همچنین بانک مرکزی از بیست و یکم اسفند ماه و برای تامین نیاز مردم ، ۷۰۰ میلیارد تومان در تهران و ۹۰۰ میلیارد تومان در دیگر استان‌های کشور و در شعب منتخب بانک‌های ملی، صادرات، سپه، انصار، پست بانک و اقتصاد نوین اسکناس نو توزیع کرده است.

اخبار مرتبط
مجلس شورای اسلامی مقرر کرد تا افرادی که خانه‌های خود را به خانوار دارای ۳ فرزند و خانوارهای تحت پوشش نهادهای حمایتی اجاره دهند مشمول ۱۰۰ درصد تخفیف مالیاتی شوند.
امکان استفاده از ظرفیت شرکت های بازرسی (زیر نظر سازمان ملی استاندارد) و اخذ گارانتی محصولات و همچنین امکان ارسال کالاهای خریداری شده در حراج خرده فروشی از طریق پست به مشتریان، در برنامه های آتی سازمان اموال تملیکی قراردارد.
قدام در چارچوب لایحه ضد تورمی دولت به مجلس شورای اسلامی انجام گرفته است و اعتبار این مصوبه تا زمان تصویب لایحه ارسالی دولت در مجلس شورای اسلامی خواهد بود.
فیشینگ با استفاده از روش‌های مختلفی مانند تماس تلفنی، پیامک و ایمیل صورت می‌گیرد بنابراین اگر بخواهیم در برابر این تهدیدات ایمن باشیم، باید در باز کردن ایمیل یا هر لینکی دقت کنیم و یا در چک کردن آدرس سایت‌ها دقیق باشیم البته زمانی که به مرحله پرداخت می‌رسیم باید دقت خود را چندین برابر کنیم.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
تگ ها