جمعه, 31 شهریور 1402 2023,September

آخرین قیمت سکه بورسی - ۲۲ فروردین ۱۴۰۲

22 فروردین 1402
آخرین قیمت سکه بورسی - ۲۲ فروردین ۱۴۰۲

قیمت هر قطعه تمام سکه بانک رفاه در پایان معاملات امروز بازار سرمایه با ۲.۶۱ درصد افزایش به ۳۱ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان رسید.

به گزارش بانک اول  قیمت سکه بانک ملت ۲.۱۵ درصد افزایش یافت و ۳۱ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان خرید و فروش شد.
هر قطعه تمام سکه بانک آینده ۳۱ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان معامله شد که در مقایسه با روز معاملاتی قبل ۱.۵۳ درصد افزایش نشان می‌دهد.
قیمت هر قطعه سکه بانک صادرات نیز ۱.۹۴ درصد افزایش را تجربه کرد و به ۳۱ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان رسید.
اوراق سلف بانک مرکزی معادل یک سکه طرح جدید نیز با ۲.۳۷ درصد افزایش قیمت، ۲۹ میلیون و ۳۳۰ هزار تومان خرید و فروش شد./صداوسیما

اخبار مرتبط
رییس اتحادیه طلا درباره تغییر قیمت‌ها در هفته جاری نیز گفت: با توجه به اینکه در طول هفته انس جهانی ۸ دلار افزایش قیمت داشت و به ۱۹۳۲ دلار رسید اما از ابتدای هفته در بازارهای داخلی روند قیمت‌ها کاهشی بود.
در این مقاله تلاش کردیم تا انواع روش‌های شناسایی و تشخیص سکه‌ طلای اصل از سکه‌های جعلی را به شما آموزش دهیم. این روش‌ها شامل بررسی وکیوم و پلمپ سکه، کیفیت ضرب آن، رنگ طلایی سکه، صدای زنگ‌دار هنگام برخورد با سطح، عیار ۲۲ یا ۹۰۰، قطر و وزن سکه است. اما مهم‌ترین نکته خرید از فروشنده‌های معتبر یا مراجعه به کارشناس دارای جواز است که حاصل آن خریدی امن و مطمئن خواهد بود.
برزو حق‌شناس کارشناس اقتصادی درباره پیش‌بینی قیمت دلار در هفته نخست مهر به تجارت‌نیوز گفت: «احتمال ورود این اسکناس به نیمه بالای کانال ۴۹ هزار تومانی و شاید خیز به کریدور بالاتر وجود دارد. هر چه به انتهای تابستان نزدیک می‌شویم نیز، کنترل قیمت دلار برای بازارساز سخت‌تر خواهد شد.»
در بازار قیمت دلار آزاد امروز عقب نشست و به ۴۹,۱۰۰ (چهل و نه هزار و یکصد ) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، کاهش ۰.۳۷ درصدی داشته است.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
تگ ها