پنجشنبه, 28 تیر 1403 2024,July

شرایط طرح جایگزینی خودروهای فرسوده غیر تاکسی در سامانه یکپارچه توسط سایپا

26 بهمن 1402
شرایط طرح جایگزینی خودروهای فرسوده غیر تاکسی در سامانه یکپارچه توسط سایپا

به گزارش بانک اول احتراماً پیرو اجرای طرح جایگزینی خودروهای فرسوده غیر تاکسی در دومین طرح سامانه یکپارچه و مطابق آئین نامه های از رده خارج کردن خودروهای فرسوده و آئین نامه موضوع ماده ۸ قانون هوای پاک و اصلاحات آن به اطلاع نمایندگی ها و متقاضیان حائز شرایط طرح مذکور که نسبت به انتخاب خودروهای اطلس ، ساینا اس دوگانه سوز ساینا اس با استاندارد ۸۵ گانه شاهین G شاهین با گیربکس اتوماتیک کوییک آردنده ای تیپ اس با استاندارد ۸۵ گانه کوییک GXR کوییک GX و کوییک اس با استاندارد ۸۵ گانه اقدام و همچنین خودروی ایشان اسقاط شده است و در تاریخ ۱۴۰۲٫۱۱٫۲۶ پیامک برای ایشان ارسال گردیده می رساند، امکان واریز وجه مطابق شرایط ذیل پس از احراز شرایط و اسقاط خودرو فراهم می گردد.

جدول واریز وجه و ثبت نام منتخبین طرح جایگزینی خودروهای فرسوده غیر تاکسی در دومین طرح سامانه یکپارچه عرضه خودروهای داخلی

خودروی ثبت نامی خودرو تحویلی قیمت خودرو (ریال) رنگ قابل عرضه زمان تحویل
شاهین G شاهین GL با ترمز ESC 4٫١٨٢٫٩٩٠٫٠٠٠ سفید ۹۰ روز پس از واریز وجه نهایی
شاهین با گیربکس اتوماتیک شاهین با گیربکس اتوماتیک ۶٫۴۱۷٫۱۸۰٫۰۰۰ سفید
اطلسی 6 اطلس G ٣٫٩٩٧٫٣١٠٫٠٠٠ سفید مشکی سفید قرمز - نقره ای مشکی - کرم مشکی
ساینا اس دوگانه سوز ساینا اس دوگانه سوز ۲٫۸۳۱٫۶۲۰٫۰۰۰ سفید
ساینا اس با استاندارد ۸۵ گانه ساینا اس با استاندارد ۸۵ گانه ۳٫۳۵۴٫۶۴۰٫۰۰۰ سفید
کوبیک اس با استاندارد ۸۵ گانه کوییک اس با استاندارد ۸۵ گانه ۲٫۹۴۵٫۰۴۰٫۰۰۰ سفید
کوبیک آردنده ای تیپ اس با استاندارد ۸۵ گانه کوییک آر دنده ای تیپ اس با استاندارد ۸۵ گانه ۲٫۹۲۶٫۲۸۰٫۰۰۰ سفید مشکی سفید قرمز مشکی قرمز - نقره ای مشکی - کرم مشکی
کوبیک GX کوبیک GX-L با ترمز ESC ۳٫۶۳۲٫۶۶۰٫۰۰۰ سفید
GXR کوییک ESC با ترمز GXR-L کوییک ٣٫٧٤٧٫٢٠٠٫000 سفید مشکی سفید قرمز مشکی قرمز نقره ای مشکی کرم مشکی

خودرو بانک

اخبار مرتبط
گروه خودروسازی سایپا امکان ثبت نام یک دستگاه از محصولات مطابق جدول فوق را برای مادرانی که فرزند دوم و مابعد آنها پس از تاریخ مذکور متولد شده‌اند بشرح این بخشنامه فراهم نموده است. پس از شناسایی مادران حائز شرایط امکان ثبت نام نهایی و واریز وجه میسر خواهد شد.
معاون وزیر صمت در خصوص سازوکار واردات خودرو گفت: در آیین نامه بحث سفارش را داریم که مربوط به شرکت‌های وارد کننده و ثبت آماری را داریم که مربوط به عموم مردم و متقاضیان شخصی است که می‌توانند با ثبت آماری در گمرک و پرداخت حقوق ورودی و گمرکی خودرو را ترخیص کنند و نیازی به این نیست که مردم کارت بازرگانی دریافت کنند. در آیین نامه ذکر شده مردم با کد ملی که شناسایی می‌شوند، می‌توانند برای نیاز شخصی خودرو وارد کنند. در ابتدای کار با توجه به شرایط تامین ارز یک دستگاه خودرو برای هر نفر اجازه داده شده است.
سرپرست معاونت حمل و نقل وزارت صمت ادامه داد: در آن زمان و در پی شرایط پیش آمده، تولید خودرو ۵۰ درصد کاهش یافت و از تیراژ تولید 1.5 میلیون دستگاه خودرو در سال به ۸۰۰ هزار خودرو رسید.
ویژه متقاضیان محترم که در اردیبهشت ۱۴۰۳ براساس اطلاعیه شماره ۲″ سامانه یکپارچه عرضه خودروهای برقی نسبت به انتخاب خودروی لونا برقی اقدام نموده اند

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
تگ ها