پنجشنبه, 3 خرداد 1403 2024,May

فروش ویژه 3 محصول کرمان موتور از فردا دوشنبه 7 اسفند ماه + جدول

06 اسفند 1402
فروش ویژه 3 محصول کرمان موتور از فردا دوشنبه 7 اسفند ماه + جدول

گروه خودروسازی کرمان موتور با انتشار اطلاعیه‌ای شرایط فروش نقدی سه محصول این شرکت شامل جک J4، جک S3 و KMC X5 ویژه اسفندماه ۱۴۰۲ را اعلام کرد.

به گزارش بانک اول بر اساس شرایط فروش اعلام شده برای سه محصول کرمان موتور، این خودروها از ۷ تا ۹ اسفند ۱۴۰۲ به صورت نقدی عرضه می شوند. همچنین قیمت خودروها قطعی بوده و موعد تحویل آن ها نیز ۹۰ روز کاری اعلام شده است. در این طرح فروش می توان KMC X5، جک J4 و جک S3 را با رنگ های سفید و مشکی خریداری کرد. خودروهای تحویلی هم با مدل ۱۴۰۳ به دست خریداران می رسند.

جک J4 در این برنامه فروش قیمت ۷۷۹ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان را دارد. جک S3 هم قیمت مصوب ۹۱۸ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان را دارد. KMC X5 هم با قیمت یک میلیارد و ۳۴۰ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به فروش می رسد. سند این خودروها آزاد بوده و در صورت تاخیر در تحویل، به ودیعه مشتریان ۳ درصد سود ماهانه تعلق می گیرد. کرمان موتور اعلام کرده است که مشتریان می توانند خرید خود را به صورت اینترنتی انجام دهند.

نام خودرو قیمت مصوب (تومان) تحویل رنگ ها
جک J4 ۷۷۹.۶۰۰.۰۰۰ ۹۰ روز کاری سفید – مشکی
جک S3 ۹۱۸.۵۰۰.۰۰۰ ۹۰ روز کاری سفید – مشکی
KMC X5 ۱.۳۴۰.۵۰۰.۰۰۰ ۹۰ روز کاری سفید – مشکی
اخبار مرتبط
با قیمت پیشنهادی ۶۹,۹۵۰ دلار برای رولزرویس فانتوم ۲۰۰۴، به نظر می‌رسد که معامله قابل‌توجهی باشد، چرا که این خودرو در ابتدا ۳۲۰ هزار دلار (معادل ۱۸ میلیارد و ۵۶۰ میلیون تومان) قیمت داشت که مساوی با بیش از ۵۳۱ هزار دلار امروزی است.
در ایران نیز از سال ۱۳۹۰ شمسی، شرکت کرمان موتور به عنوان نماینده رسمی لیفان، به عرضه و تولید تعدادی از مدل‌های این برند در داخل کشور اقدام کرد. لیفان X۶۰، لیفان X۵۰، لیفان ۸۲۰، لیفان ۶۲۰ و لیفان ۵۲۰ از جمله مدل‌های محبوب لیفان در ایران بودند.
خرید و فروش حواله مادران با توجه به مدل خودرو متفاوت است و از ۱۵ میلیون تومان تا سه میلیارد تومان قیمت می‌خورد
متقاضیانی که سال گذشته از طریق ورود به سامانه یکپارچه خودرو فرایند ثبت نام ایران خودرو را طی کردند و اسامی آن‌ها به عنوان بخش زمستان ۱۴۰۲ به گروه صنعتی ایران‌خودرو اعلام و توسط این شرکت برای آنها پیامک ارسال شده است می‌توانند در طرح پیش فروش ایران خودرو با موعد تحویل مهرماه ۱۴۰۲ شرکت کنند. سامانه پیام کوتاه شرکت ایران خودرو به شماره ۳۰۰۰۹۶۴۴۰ است وتمامی پیامک ها از طریق شماره مذکور ارسال می شود.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
تگ ها