یکشنبه, 30 اردیبهشت 1403 2024,May

سایت خرید خودروهای وارداتی جانبازان باز شد+ لیست خودروهای قابل انتخاب

08 اسفند 1402
سایت خرید خودروهای وارداتی جانبازان باز شد+ لیست خودروهای قابل انتخاب

به گزارش بانک اول  سایت ثبت نام خودروهای وارداتی جانبازان از تاریخ ۶ اسفندماه ۱۴۰۲ مجددا برای افراد جامانده از طرح قبلی باز شده است.

طرح عرضه خودروهای وارداتی مخصوص جانبازان مدتی است که اجرایی شده و فاز اول ثبت نام مدتی پیش انجام شد. حال با توجه به این‌که حدود ۳۰۰۰ نفر از جانبازان از این طرح جا مانده بودند، مجددا این طرح اجرایی و از تاریخ ۶ الی ۱۲ اسفندماه سال جاری در دسترس خواهد بود

راه اندازی مجدد ثبت نام خودروهای وارداتی جانبازان – اسفند ۱۴۰۲

طبق اخبار واصله، در طرح ثبت نام مجدد، جانبازان ۷۰ درصد ویژه در روزهای ۶ و ۷ اسفندماه قادر به ثبت نام یا ویرایش خودرو انتخابی خود هستند. همچنین جانبازان ۷۰ درصد غیر ویژه در روزهای ۸ و ۹ اسفندماه می‌توانند نسبت به ثبت‌ نام یا ویرایش اقدام نمایند. جانبازان ۵۰ الی ۶۹ درصد نیز در روزهای ۱۰ الی ۱۲ اسفندماه می‌توانند با مراجعه به سامانه عرضه خودروهای وارداتی مخصوص جانبازان به نشانی janbazan.saleauto.ir نسبت به ثبت نام یا ویرایش خودرو انتخابی اقدام نمایند. در ادامه جدول خودروهای عرضه شده برای جانبازان ویژه ۷۰ درصد را مشاهده نمایید.

لیست ماشین های موجود در سامانه جانبازان – اسفند ۱۴۰۲

نام برند مدل خودرو سال تولید
تویوتا کمری هیبرید دیلوکس ۲۰۲۳
تویوتا راوفور هیبرید فلگشیپ ۲۰۲۳
مرسدس بنز CLA 180 ۲۰۲۳
مرسدس بنز کلاس B ۲۰۲۴
مرسدس بنز C180 ۲۰۲۴
فولکس واگن اطلس ۲۰۲۴
بی ام و 220i گرن کوپه ۲۰۲۴
بی ام و سدان 318i ۲۰۲۴
بی ام و X1 sDrive 20i ۲۰۲۴
نیسان ایکس تریل ۲۰۲۴
فیات 500X هیبرید ۲۰۲۴

با توجه به اصلاحیه انجام‌شده در آیین‌نامه اجرایی واردات خودرو برای جانبازان، سقف قیمت خودروها دستخوش تغییراتی بوده است و مدل‌های جدیدی در لیست منتشر شده به چشم می‌خورند.

شایان ذکر است که پیش ثبت نام فعلی تنها به‌منظور اطلاع نسبت به نوع درخواست و نیازسنجی خودروهای درخواستی جانبازان است. پس از ثبت نام، متعاقبا نحوه ثبت سفارش و عقد قرارداد با شرکت‌های واردکننده از طریق اطلاع‌رسانی به آگاهی تمامی جانبازان خواهد رسید.

اخبار مرتبط
سرهنگ احمد کرمی اسد با اشاره به اهمیت تمدید اعتبار گواهینامه رانندگی گفت: بسیاری از رانندگان، از تاریخ اتمام اعتبار گواهینامه خود اطلاعی ندارند یا برای تمدید اعتبار آن اقدام نمی‌کنند که متاسفانه این مسئله می‌تواند مشکل زا باشد. همچنین این مسئله جریمه نیز درپی خواهد داشت.
بهمن G9 در بحث مشخصات فنی می تواند با پیکاپ های دیگر رقابت کند. این خودرو به پیشرانه دو لیتری توربو شارژ TGDi مجهز است که ۲۲۰ اسب بخار قدرت را با گشتاور ۳۶۰ نیوتن متر تولید می کند. جعبه دنده این پیکاپ از نوع ۸ سرعته اتوماتیک AT است که توسط کمپانی ZF تامین می شود و توان را به چرخ های جلو و عقب می رساند. این جعبه دنده در محصولاتی چون لئو MX8 و فوتون تونلند اتوماتیک G7 استفاده شده است.
متقاضیان خرید خودرو‌های برقی وارداتی از امروز (۳۰ اردیبهشت) به مدت یک هفته می‌توانند با ورود به سامانه یکپارچه عرضه خودرو‌های برقی ثبت نام کنند.
در حال حاضر اطلاعات ۵ خودروی برقی در سامانه جدید عرضه خودروهای برقی بارگذاری شده و طبق اطلاعیه منتشره، از امروز ثبت نام برای خرید این خودروها آغاز شده است.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
تگ ها