چهارشنبه, 30 خرداد 1403 2024,June

آغاز ثبت نام آزمون استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور + جزییات

23 اسفند 1402
آغاز ثبت نام آزمون استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور + جزییات

ثبت نام برای شرکت در آزمون استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور از امروز شروع می‌شود و به مدت یک هفته ادامه دارد.

به گزارش بانک اول سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در نظر دارد در راستای ماده (۳) قانون تسهیل صدور مجوزهای کسب و کار که بر اساس آن ماده (۵) قانون دفاتر اسناد رسمی اصلاح شده است از بین متقاضیان واجد شرایط زیر از طریق آزمون کتبی و اختبار، سردفتر اسناد رسمی انتخاب نماید.

داوطلبان واجد شرایط می‌توانند از امروز سه‌شنبه ۲۲ تا ۲۷ اسفندماه جاری با مراجعه به درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org اقدام به ثبت‌نام نمایند.

مطابق ماده ۱۵ قانون دفاتر اسناد رسمی متقاضیان نباید در زمان صدور ابلاغ سردفتری به شغل قضاوت، وکالت دادگستری، عضویت در مؤسسات دولتی و وابسته به دولت و شهرداری‌ها، عضویت در هیأت مدیره و مدیریت عامل شرکت‌های تجاری و بانک‌ها یا مؤسسات بیمه و همچنین عضویت در هیات علمی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی اشتغال داشته باشند.

مطابق ماده ۹ قانون دفاتر اسناد رسمی سن سردفتران در بدو اشتغال نباید کمتر از ۲۴ سال و بیشتر از ۵۰ سال باشند. دفتریاران شاغل مادام که به سن بازنشستگی موضوع مواد ۱۰ و ۱۱ قانون دفاتر اسناد نرسیده‌اند (کد ۶۰۶ مجموعه بخشنامه‌های ثبتی ) ایثارگران مشمول بند چ ماده ۸۸ قانون برنامه پنج ساله ششم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران از محدودیت سنی مذکور معاف هستند.

کلیه متقاضیان ثبت‌نام در آزمون در صورت داشتن شرایط مندرج در اطلاعیه باید از امروز سه‌شنبه ۲۲ تا روز یکشنبه ۲۷ اسفند جاری به درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org مراجعه و ضمن مطالعه دقیق اطلاعیه آزمون نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند. در پایان ثبت‌نام به هر یک از متقاضیان کد رهگیری ارائه خواهد شد که متقاضیان لازم است تا پایان تمامی مراحل آزمون این کد را نزد خود نگهداری نمایند.

یادآور می‌شود ثبت‌نام منحصراً به صورت الکترونیکی بوده و متقاضیان لازم است از طریق درگاه اطلاع‌رسانی مذکور نسبت به ثبت‌نام در آزمون اقدام نمایند. ثبت‌نام به غیر از روش فوق غیر قابل قبول بوده و این دسته از متقاضیان مجاز به شرکت در آزمون نیستند.

کارت شرکت در آزمون از روز سه‌شنبه به‌تاریخ ۲۵ اریبهشت ۱۴۰۳ برای مشاهده و پرینت بر روی درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار خواهد ‌گرفت.

آزمون در روز پنجشنبه به‌تاریخ ۲۷ اریبهشت ماه جاری با توجه به آمار شرکت کنندگان، حسب مورد در مراکز استان و شهرستان برگزار خواهد ‌شد. ساعت شروع و محل برگزاری آزمون بر روی کارت شرکت در آزمون درج و به هنگام پرینت کارت به آگاهی متقاضیان خواهد رسید.

کلیه اطلاع‌رسانی‌ها اعم از اعلام زمان دریافت کارت ورود به جلسه و زمان و مکان آزمون، اعلام نتیجه آزمون، زمان ثبت‌نام حضوری قبول‌شدگان آزمون کتبی، زمان احراز صلاحیت عمومی و سایر مراحل از طریق پایگاه اطلاع­رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org و سازمان ثبت‌اسناد و املاک کشور به نشانی www.ssaa.ir انجام خواهد شد.

درصورت عدم اطلاع متقاضی از هر یک ازمراحل مذکور، مسئولیت آن متوجه وی است و هیچ‌گونه حقی برای تکرار هیچ یک از مراحل فوق برای او نخواهد بود. این سازمان نیز هیچ‌گونه تعهدی برای تکرار مراحل گذشته نخواهد داشت.

اخبار مرتبط
مدیرکل بازرسی، مدیریت عملکرد و حقوق شهروندی وزارت راه، از رای دیوان عدالت اداری مبنی بر ممنوعیت دخالت دولت در قیمت‌گذاری بلیت هواپیما خبر داد.
متقاضیان تحت عنوان مدرس آموزش خانواده با احراز شرایط خاص، پس از موفقیت در آزمون (کسب حداقل ۶۰ امتیاز از ۱۰۰ امتیاز) و مصاحبه (کسب حداقل ۶۰ امتیاز از ۱۰۰ امتیاز) دارای کارت شناسایی ویژه مدرسی برای مدت زمانی موقت از انجمن اولیا و مربیان آموزش‌وپرورش شده و تدریس یک یا تعدادی از موضوعات تخصصی خانواده در جهت آموزش والدین دانش‌آموزان را برعهده می‌گیرند.
پولدار شدن رویای همه ماست . توی این دنیا کمتر کسی را می توان پیدا کرد که حتی برای یک بار رویای پولدار شدن به مغزش خطور نکرده باشد .
همچنین مودیانی که برخی از هزینه‌های آنان پذیرفته نشده یا مورد رسیدگی مجدد قرار گرفته‌اند، مشمول جایزه خوش حسابی قرار می گیرند و اگر مودی در یک منبع مالیاتی جرایمی داشته و آن را پرداخته نکرده باشد، می‌تواند در سایر منابع «پرونده» مالیاتی خود از تسهیلات جایزه خوش حسابی برخوردار شود.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
تگ ها