دوشنبه, 7 خرداد 1403 2024,May

۳ ارز دیجیتالی که باید از معامله آنها اجتناب کنید!

12 فروردین 1403
۳ ارز دیجیتالی که باید از معامله آنها اجتناب کنید!

یکی از فاکتورهایی که به میزان زیادی بر قیمت ارزهای دیجیتال تأثیر می‌گذارد، موجودی در گردش آنها است.

به گزارش بانک اول زمانی که مقداری از موجودی یک کوین صادر یا آزادسازی می‌شود، موجودی در گردش افزایش پیدا می‌کند و این موضوع باعث ایجاد تغییرات قیمتی می‌شود.

معمولاً معامله‌گران و سرمایه‌گذاران باهوش ارز دیجیتال، پویایی عرضه و تقاضا را برای تصمیم‌گیری سودآور و مدیریت ریسک‌های خود در نظر می‌گیرند.

در ادامه به معرفی ۳ ارز دیجیتال که در هفته آتی یک رویداد آزادسازی توکن را برنامه‌ریزی کرده‌اند می‌پردازیم. با توجه به نکات گفته شده‌، بهتر است از خرید این دارایی‌ها در هفته آتی اجتناب کنید.crypto-avoid-trade-next-week

توکن صرافی غیرمتمرکز DYDX، اولین توکنی است که به دلیل رویداد آزادسازی هفته آتی، باید از خرید آن اجتناب کرد. این پروتکل قصد دارد در تاریخ ۳۱ مارس، حدود ۳۳ میلیون توکن DYDX را به ارزش حدود ۱۱۷ میلیون دلار آزاد کند.

سرمایه‌گذاران اولیه بیشترین میزان توکن را به ارزش ۶۵.۰۷ میلیون دلار دریافت خواهند کرد. ۳۵.۸۳ میلیون دلار DYDX در اختیار تیم توسعه‌دهنده قرار خواهد گرفت و ۱۶.۴۳ میلیون دلار به عنوان ذخیره برای کارمندان آتی اختصاص خواهد یافت.

شبکه سویی

شبکه سویی (SUI) یکی دیگر از ارزهای دیجیتالی است که به دلیل رویداد آزادسازی توکن در تاریخ ۳۰ مارس (امروز) باید از معامله آن اجتناب کرد. این پروتکل ۴ میلیون توکن SUI را به ارزش ۷.۸۸ میلیون دلار آزاد خواهد کرد.

با این حال، طبق اعلام پلتفرم توکن‌آنلاکس (TokenUnlocks)، مجموعاً ۷۶.۰۷ میلیون دلار توکن دیگر نیز طی هفته آتی آزاد خواهند شد که اطلاعاتی در مورد آن توسط تیم سویی منتشر نشده است.crypto-avoid-trade-next-week

اکیلان پرایم (Echelon Prime) دیگر ارز دیجیتالی است که در امروز یک رویداد آزادسازی توکن را برگزار خواهد کرد. طی این رویداد، ۱.۶۶ میلیون توکن PRIME به ارزش ۳۸.۵۸ میلیون، آزاد خواهد شد. ۹۱۲,۰۴۰ توکن PRIME به ذخیره استودیو پارالل (Parallel) و ۷۵ هزار توکن به سرمایه‌گذاران خصوصی آن تعلق خواهد گرفت.

بنابراین، توکن بومی این استودیوی بازی سازی وب ۳، یکی دیگر از ارزهای دیجیتال است که به دلیل نوسانات پیش‌بینی شده، باید از معامله آن در هفته آتی اجتناب کرد.crypto-avoid-trade-next-week

با این وجود، افزایش موجودی توکن تضمینی برای کاهش قیمت آن نیست. اگر دارایی بتواند در این مدت تقاضای بالاتری کسب کند، ارزش آن همچنان افزایش خواهد یافت.

معامله‌گران سعی خواهند کرد که اثرات اقتصادی این آزادسازی‌ها را برآورد و طبق آن تصمیم‌گیری کنند. بازار در چنین زمان‌هایی وضعیت نامطمئنی دارد که نیازمند مدیریت ریسک مناسب و اجتناب از معامله برخی ارزهای دیجیتال خاص است.

اخبار مرتبط
هر دستگاه استخراج بیت‌کوین (ماینر) به طور متوسط توان مصرفی به‌اندازه پنج یخچال ۲۰ فوت و چهار کولر آبی دارد و به همین دلیل استخراج‌های غیرمجاز به دلیل ایجاد اختلال در شبکه توزیع، می‌تواند باعث بروز آسیب به وسایل برقی شهروندان شود.
پلتفرم‌هایی مانند اوپن‌سی (OpenSea) و نیفتی گیتوی (Nifty Gateway) امکان خریدوفروش NFTها را فراهم می‌کنند. وظیفه شما برای کسب درآمد این است که روندهای بازار را بررسی کنید تا بتوانید NFTهای خود را با بهترین قیمت بخرید و به بهترین قیمت به فروش برسانید.
بازار ارز دیجیتال در سال‌های اخیر به دلیل داشتن فرصت‌های زیاد برای کسب سود، بسیار محبوب شده است. سرمایه گذاری در ارز دیجیتال هر چند در کلیات بسیار شبیه سرمایه‌گذاری در بازارهایی مانند سهام یا فارکس است اما تفاوت‌هایی هم با آن‌ها دارد.
مبادله ریپل روشی متمرکز است که کمک می‌کند تا تراکنش‌های برون مرزی را سریع‌تر و با کارمزد کمتر انجام دهید. در این مطلب نگاه دقیق‌تری به ریپل خواهیم داشت و نحوه عملکرد آن را توضیح می‌دهیم. ریپل سابقه‌ای طولانی در بین ارز‌های دیجیتال دارد و حتی ۴ تا ۵ سال قبل از بیت کوین پیشی گرفته است. با این حال، علیرغم تاریخچه آن، بسیاری از کاربران هنوز ریپل و XRP و نحوه ارتباط این دو را با هم اشتباه می‌گیرند

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
تگ ها