یکشنبه, 30 اردیبهشت 1403 2024,May

وام بانک ملی به مناسبت عید فطر برای بازنشستگان آغاز شد + جزییات

21 فروردین 1403
وام بانک ملی به مناسبت عید فطر برای بازنشستگان آغاز شد + جزییات

بازنشستگان واجد شرايط صندوق فولاد مي‌توانند از روز اول اردیبهشت ماه 1403 با مراجعه به سايت صندوق فولاد، به نشاني www.irsbf.ir براي دريافت وام به صورت الكترونيكي ثبت‌نام كنند.

به گزارش بانک اول معاونت توسعه و مدیریت منابع صندوق بازنشستگي فولاد از تفاهم‌نامه اين صندوق با بانك ملی براي پرداخت وام ضروري 20 ميليون تومانی به بازنشستگان صندوق خبر داد.

 یدالله راشدی ضمن تبریک عید سعید فطر گفت: با پيگيري‌هاي صورت گرفته تفاهم‌نامه ای با بانک ملی منعقد گردید تا حدود 29 هزار بازنشسته‌اي كه حساب حقوقي آن‌ها در بانك ملی است وام ضروري 20 ميليون توماني با كارمزد 4 درصد و اقساط 24 ماهه دريافت نمایند.

وي افزود: بازنشستگان واجد شرايط مي‌توانند از روز اول اردیبهشت ماه 1403 با مراجعه به سايت صندوق فولاد، به نشاني www.irsbf.ir براي دريافت وام به صورت الكترونيكي ثبت‌نام كنند.

اخبار مرتبط
وام مسکن ایثارگران، وامی است که به افراد واجد شرایط پرداخت می‌شود. از شرایط اصلی این وام، ایثارگر بودن متقاضی است، همچنین مبلغ این وام باتوجه به شهر محل زندگی متقاضی بین ۳۰۰ میلیون تا ۶۰۰ میلیون تومان می‌باشد.
افرادی که شرایط دریافت وام 200 میلیون یا 5 میلیارد تومانی طرح پذیرنده بانک ملی را دارند باید جواز و پروانه کسب را به یکی از شعب این مجموعه ارائه بدهند. در صورتی که فردی این وام را در قالب قرارداد قرض الحسنه دریافت کند، آن را با کارمزد چهار درصدی می‌گیرند. اما اگر این وام در قالب قرارداد مرابحه اعطا شود، سود آن 23 درصد خواهد بود. سقف مدت زمان پرداخت اقساط این تسهیلات به 36 ماه می‌رسد.
در عین حال تمامی دارندگان حساب قرض الحسنه پس انداز نیک همانند سایر حسابهای قرض الحسنه پس انداز، تا پایان مهلت جشنواره یعنی پایان خردادماه ۱۴۰۳ می توانند در قرعه کشی ۱۰۰۱ جایزه ۲۵۰ میلیون تومانی شرکت کنند.
مبلغ وام فرزندان بازنشستگان کشوری ۳۵۰،۰۰۰،۰۰۰ ریال است. کارمزد این وام ۴ درصد و مدت بازپرداخت آن ۳۶ ماهه می‌باشد. توجه داشته باشید که این وام به حساب بانک صادرات که در سیستم احکام درج شده است واریز می‌گردد.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
تگ ها