یکشنبه, 30 اردیبهشت 1403 2024,May

نحوه دریافت وام ۱۵۰ میلیون تومانی کالاکارت مهر ایران

02 اردیبهشت 1403
نحوه  دریافت وام ۱۵۰ میلیون تومانی  کالاکارت مهر ایران

کالا کارت بانک مهر ایران با کارمزد ۴ درصد امکان خرید کالا را فراهم می‌آورد. آن هم فقط از فروشگاه‌های طرف قرارداد با این بانک.

به گزارش بانک اول کالا کارت مهرایران یک طرح خرید اقساطی کالا است مشتریان  نیازی به سپرده گذاری در این طرح ندارند و می توانند با توجه به سهمیه ماهانه شعب، از تسهیلات قرض الحسنه استفاده نمایند.

 در این طرح مشتریان بدون نیاز به سپرده گذاری می توانند، با توجه به سهمیه ماهانه شعب، از وام قرض الحسنه برای خرید کالا یا خدمات استفاده نمایند.

حداکثر مبلغ دریافت این تسهیلات، ۱۵۰ میلیون تومان می باشد.

۱ مشاهده لیست فروشگاه های طرف قرارداد در وبسایت بانک و یا نرم افزار همراه بانک مهر ایران

۲ انتخاب پذیرنده مورد نظر بر اساس کالا یا خدمات درخواستی و انجام هماهنگی های لازم با پذیرنده در خصوص قیمت، شرایط تحویل و غیره.

۳ افتتاح حساب غیر حضوری از طریق همراه بانک مهریران یا حضوری از طریق مراجعه به شعب بانک

۴ درخواست تسهیلات غیر حضوری از طریق همراه بانک مهریران یا حضوری از طریق مراجعه به شعب بانک

۵ تکمیل پرونده تسهیلاتی و دریافت تسهیلات کالا کارت

۶ مراجعه به پذیرنده مورد نظر و خرید به صورت حضوری یا آنلاین از فروشگاه های طرف قرارداد

۷ پرداخت اقساط یک ماه پس از تاریخ واریز تسهیلات کالاکارت

تعداد اقساط طرح کالا کارت یکی از حالت های ۶ ،۹ ،۱۲، ۱۸ و ۲۴ ماهه می باشد.  تعداد پذیرندگان در هر حالت، متفاوت است.

اخبار مرتبط
وام مسکن ایثارگران، وامی است که به افراد واجد شرایط پرداخت می‌شود. از شرایط اصلی این وام، ایثارگر بودن متقاضی است، همچنین مبلغ این وام باتوجه به شهر محل زندگی متقاضی بین ۳۰۰ میلیون تا ۶۰۰ میلیون تومان می‌باشد.
افرادی که شرایط دریافت وام 200 میلیون یا 5 میلیارد تومانی طرح پذیرنده بانک ملی را دارند باید جواز و پروانه کسب را به یکی از شعب این مجموعه ارائه بدهند. در صورتی که فردی این وام را در قالب قرارداد قرض الحسنه دریافت کند، آن را با کارمزد چهار درصدی می‌گیرند. اما اگر این وام در قالب قرارداد مرابحه اعطا شود، سود آن 23 درصد خواهد بود. سقف مدت زمان پرداخت اقساط این تسهیلات به 36 ماه می‌رسد.
در عین حال تمامی دارندگان حساب قرض الحسنه پس انداز نیک همانند سایر حسابهای قرض الحسنه پس انداز، تا پایان مهلت جشنواره یعنی پایان خردادماه ۱۴۰۳ می توانند در قرعه کشی ۱۰۰۱ جایزه ۲۵۰ میلیون تومانی شرکت کنند.
مبلغ وام فرزندان بازنشستگان کشوری ۳۵۰،۰۰۰،۰۰۰ ریال است. کارمزد این وام ۴ درصد و مدت بازپرداخت آن ۳۶ ماهه می‌باشد. توجه داشته باشید که این وام به حساب بانک صادرات که در سیستم احکام درج شده است واریز می‌گردد.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
تگ ها