شنبه, 30 تیر 1403 2024,July

فروش ویژه این خودروی جذاب از امروز 2 اردیبهشت آغاز شد+ قیمت

02 اردیبهشت 1403
فروش ویژه این خودروی جذاب از امروز 2 اردیبهشت آغاز شد+ قیمت

بخشنامه فروش علی الحساب دایون Y7 را منتشر شد.

به گزارش بانک اول گروه خودروسازی ایلیا بخشنامه فروش علی الحساب دایون Y7 را منتشر کرد.

مهم‌ترین تمایز دایون Y7 استفاده از پیشرانه ۲.۴ لیتری توربو، به جای ۲ لیتری توربو است که توان و گشتاور تولیدی را تا حد قابل توجهی افزایش داده است. در این بین سیستم انتقال نیرو شامل گیربکس و کمک تغییری نکرده و همچنان همان نسخه ۶ سرعته اتوماتیک با سیستم دو دیفرانسیل کمک سنگین است که به صورت الکترونیکی فعال می‌شود.

یکی از بزرگ‌ترین مزیت‌های دایون Y7 که از قضا Y5 نیز از آن برخوردار بود، داشتن قابلیت آفرود جدی و سنگین است. اگرچه این خودرو به صورت استاندارد به سپرهای پلاستیکی و رکاب جانبی مجهز است و زوایای آفرود (زاویه حمله، فرار و شکست) را خدشه‌دار می‌کند، تنها با استفاده از سپرهای فلزی جایگزین، حذف رکاب‌ها و استفاده از تایرهای آفرودی بزرگ‌تر، با خودرویی مواجه خواهید بود که تقریبا می‌تواند از پس هر مسیر بیراهه‌ای برآید.

اخبار مرتبط
کاهش قیمت خودرو در بازار از نیمه تیرماه امسال به شکل قطره‌چکانی کلید خورده است. در این مدت که با تیتر‌ها و عبارت‌های اغراق‌آمیزی شبیه ریزش قیمت خودرو در بازار یا کاهش چشمگیر قیمت محصولات داخلی روبرو بودیم، اغلب محصولات ایرانخودرو و سایپا کمتر از پنج درصد ارزان شدند و فروشنده‌های مدل‌هایی مثل کوییک دنده‌ای از موضعشان کوتاه نیامدند.
با انتشار آیین‌نامه واردات خودروهای کارکرده، جزئیات و نحوه واردات خودرو‌های دست دوم برای مردم مشخص شد.این آیین‌نامه دارای شروطی است که هر فردی قبل از واردات خودرو بایدآن را بداند
جرائم مربوط به سبقت غیرمجاز شامل پنج کد جریمه است. این تخلف جزو تخلفات حادثه ساز هم محسوب می‌شود که پلیس حساسیت بیشتری در برخورد با آن دارد. به همین دلیل برای بازدارندگی بیشتر، مبالغ این جرائم، افزایش قابل توجهی نسبت به گذشته است داشته است.
گروه خودروسازی سایپا امکان ثبت نام یک دستگاه از محصولات مطابق جدول فوق را برای مادرانی که فرزند دوم و مابعد آنها پس از تاریخ مذکور متولد شده‌اند بشرح این بخشنامه فراهم نموده است. پس از شناسایی مادران حائز شرایط امکان ثبت نام نهایی و واریز وجه میسر خواهد شد.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
تگ ها